18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
Pedalarz
zwierzak30 • 2020-11-19, 21:07
Debil zjebał się do niepełnosprawnego o ... ?
No właśnie o co?
Że upośledzony ruchowo korzysta ze szlaku na jakimś rodzaju wózka elektrycznego?
I jeszcze każe mu udowodnić że jest niepełnosprawny?

Zgłoś
Avatar
Pralpunkt 2020-11-19, 21:14 62
Dlatego jak pedalarz zostaje rozjebany przez auto lub tira robi się cieplutko na sercu
Zgłoś
Avatar
Qunda 2020-11-19, 21:40 2
Mam kumpla, wózkersa. Spoko gość, dużo mu pomagam z bratem, on też ma swoich znajomych. Nie pytałem w jaki sposób się załatwił, podobno jakieś porażnie, gośc ok. 46 lat. Sam jeżdżę rowerem, ale takiego podejscia pedalarza z filmiku, na tak krętej górskiej drodze, nie wróże mu długiej kariery. Wypierdoli sie, i ta szmata, jego zona bedzie mu papu dawała, i wycierała dupe. Karma to suka. Kolega w pracy ma pojebanego majstra, chyba nizej jak ohp. JEdzie po nich jak debil. I co? Złapany po pijaku, prawko zabrane na rok, pewnie do ponownego zdania. I pewnie z 5000 tysi kary. A jest osobą pazerną, to mocno odczuje.
Zgłoś
Avatar
Payan 2020-11-19, 21:54 1
Podyskutowaliby dłużej, ale kamerkę zobaczył pedalarz.
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-19, 22:00 21
Pedalarz =/= rowerzysta. Motopizda =/= motocyklista.

Po powyższym wstępie wbiję Wam teraz gwoździa w łeb siekierą: przypuśćmy hipotetycznie, że regulamin tej trasy/ścieżki zjazdowej przewiduje, że jest ona do agresywnej jazdy rowerem typu downhill czy też wyczynowym rowerem MTB i zatrzymywanie się na ścieżce oraz poruszanie się po niej innymi, zwłaszcza wolnymi pojazdami, a także pieszo jest zabronione. Kto ma rację? Czy obaj nie zjebali, czyli para pedalarzy się tam zatrzymała, a skrzywdzony przez los kaleka stwarzał zagrożenie dla tych co mogliby jechać szybko i agresywnie za nim?

Pozostawiam do przemyślenia, satysfakcjonującego rozmyślania życzę.
Zgłoś
Avatar
qbsusus 2020-11-19, 22:36 11
Rebeliant napisał/a:

Pedalarz =/= rowerzysta. Motopizda =/- motocyklista.
Po powyższym wstępie wbiję Wam teraz gwoździa w łeb siekierą: przypuśćmy hipotetycznie, że regulamin tej trasy/ścieżki zjazdowej przewiduje, że jest ona do agresywnej jazdy rowerem typu downhill czy też wyczynowym rowerem MTB i zatrzymywanie się na ścieżce oraz poruszanie się po niej innymi, zwłaszcza wolnymi pojazdami, a także pieszo jest zabronione. Kto ma rację? Czy obaj nie zjebali, czyli para pedalarzy się tam zatrzymała, a skrzywdzony przez los kaleka stwarzał zagrożenie dla tych co mogliby jechać szybko i agresywnie za nim?
Pozostawiam do przemyślenia, satysfakcjonującego rozmyślania życzę.



Nie sądzisz chyba że wózkowy wpierdolił się na tor MTB... Tego gwoździa sobie wyciągnij bo jeszcze może CI się głowa przydać kiedyś...
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-19, 22:40
qbsusus napisał/a:

Nie sądzisz chyba że wózkowy wpierdolił się na tor MTB... Tego gwoździa sobie wyciągnij bo jeszcze może CI się głowa przydać kiedyś...



Wyobraźnię masz na 100% marną, ewentualnie jesteś analfabetą. Gdybym sądził jak piszesz, to bym nie opisał hipotetycznej sytuacji do przemyślenia, w której robi się zwarcie jak myślisz kogo chcesz nie lubić bardziej, bo obaj mogą kogoś wysłać na wózek inwalidzki lub do A.S. Bytom. Dotarło?
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2020-11-19, 22:41
Czyli jak dobrze zrozumiałem- biały kalece murzynem
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2020-11-19, 22:41 12
Od dawna wiadomo że pedalarze są najbardziej roszczeniowymi kurwiszonami.
Gdy nie było w PL ścieżek rowerowych, to darli pizdy żeby je wybudować bo oni boją się uczestniczyć w ruchu drogowym.
Gdy wybudowano ścieżki rowerowe to te debile i tak z nich nie korzystają prawidłowo i zapierdalają ulicą.
Szkoda nerwów, ale każdego takiego cwela powinna dopaść ręka sprawiedliwości.
Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2020-11-19, 22:43 1
Qunda napisał/a:

... I pewnie z 5000 tysi kary. A jest osobą pazerną, to mocno odczuje.



A Ty jesteś typową zazdrosną parówką, która nie umie poprawnie zapisać kwoty 5 tys. zł.
Jak szef to od razu pazerny, skąpy, złodziej. Jak byś się uczył to byłbyś szefem a nie robolem.
I chuj mnie obchodzi co reszta robili o mnie myśli.
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2020-11-19, 23:42
Rowerzysta nie używa mózgu, cóż w tym dziwnego? Norma na drogach, jak widać i na sciezkach
Zgłoś
Avatar
farcz88 2020-11-19, 23:55 2
Misiek_KRK napisał/a:

A Ty jesteś typową zazdrosną parówką, która nie umie poprawnie zapisać kwoty 5 tys. zł.
Jak szef to od razu pazerny, skąpy, złodziej. Jak byś się uczył to byłbyś szefem a nie robolem.
I chuj mnie obchodzi co reszta robili o mnie myśli.



Kolega dał przykład tylko nie wspomniał ze każdy szef wiec nie spinaj się grubasku to ze ciebie za kurwa parówę podwładni w robocie maja to twój problem .
A swoja droga o złodziejstwie nie wspomniał , idąc tym tropem wiemy co o tobie myślą ludzie na podkrakowskich wsiach byznesmanie
Zgłoś
Avatar
daminoday 2020-11-20, 0:14 1
Ty rebeliant ty szmaciarzu sie nie odzywaj wiecej
Zgłoś
Avatar
ZiooMall 2020-11-20, 0:21 3
"Debil zjebał się do niepełnosprawnego o ... ?"

O łamanie zasad tego parku ? Głuchy czy nie znasz angielskiego? Doucz się dziecko a później wracaj na strony dla dorosłych ;D

Poza tym kaleka z filmiku nie bez powodu się znalazła na wózku, a teraz łamie kolejne zasady żeby chyba połamać sobie teraz ręce a przy okazji stworzyć zagrożenie dla innych, motopizdeczki tez tak mają? Wiemy że tu jakieś są, niech się ujawnią ;D Jak rozpierdoli wam nogi to dalej wam mało?
Zgłoś
Avatar
Rebeliant 2020-11-20, 0:30
daminoday napisał/a:

Ty rebeliant ty szmaciarzu sie nie odzywaj wiecej



Dobrze.
Zgłoś