18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (15) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
bleblebator1 2023-08-29, 18:08 28
tego nie da się raz obejrzeć
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2023-08-29, 18:14 16
Nie wiem jak w innych krajach to wygląda ale u nas na drogach ekspresowych i autostradach obowiązuje bezwzględny zakaz wjazdu dla pedalarzy więc kretyni dostali to na co zasłużyli bez względu na to czy mogli tam jechać czy nie.
Zgłoś
Avatar
saves 2023-08-29, 18:15 3
No i peleton im odjechał.
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2023-08-29, 18:49 63
Kiedyś próbowałem na FB na grupie rowerowej do której sam należę. Dyskutować że jazda parami to zwykły egoizm i skurwysyństwo jest dla kierowców. Bezpieczniej jest jechać gęsiego no i nikomu się nie przeszkadza. To mnie zakrakali że właśnie jazda parami jest lepsza bo wtedy kierowca nie może wyprzedzać na tak zwaną gazetę czyli bez odstępu tyko musi cierpliwie wlec się za pedalarzami aż będzie drugi pas wolny do wyprzedzania. Tym bardziej cieszy mnie ten filmik.
Zgłoś
Avatar
Pepewatch 2023-08-29, 18:54 3
Odnoszę wrażenie że specjalnie to zrobił
Jeden to prawdziwy fanatyk, na asfalcie już leży, ale nogami dalej pedałuje
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-08-29, 19:13 1
Pedalskie ciuchy obowiazują.
Zgłoś
Avatar
Dyngus 2023-08-29, 19:39 5
Zgłoś
Avatar
Huherko 2023-08-29, 20:06 6
OpenStreetMaps napisał/a:

Kiedyś próbowałem na FB na grupie rowerowej do której sam należę. Dyskutować że jazda parami to zwykły egoizm i skurwysyństwo jest dla kierowców. Bezpieczniej jest jechać gęsiego no i nikomu się nie przeszkadza. To mnie zakrakali że właśnie jazda parami jest lepsza bo wtedy kierowca nie może wyprzedzać na tak zwaną gazetę czyli bez odstępu tyko musi cierpliwie wlec się za pedalarzami aż będzie drugi pas wolny do wyprzedzania. Tym bardziej cieszy mnie ten filmik.



To ja zwyczajnie jak już mam jechać ulicą jadę na odległość wyciągniętej ręki od krawężnika - da się mnie wyprzedzić lekko zahaczając drugi pas, ale nie da się wyprzedzić "na trzeciego" - ale ogólnie to staram się wybierać trasy ze ścieżkami rowerowymi, bo sam jestem kierowcą i wiem, jak bardzo wkurwiam innych jadąc ulicą.
Zgłoś
Avatar
gerwalt100 2023-08-29, 20:18 6
Jebnięcie pedalarza powinno być podstawowym prawem człowieka.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-08-29, 20:41 1
OpenStreetMaps napisał/a:

Kiedyś próbowałem na FB na grupie rowerowej do której sam należę. Dyskutować że jazda parami to zwykły egoizm i skurwysyństwo jest dla kierowców. Bezpieczniej jest jechać gęsiego no i nikomu się nie przeszkadza. To mnie zakrakali że właśnie jazda parami jest lepsza bo wtedy kierowca nie może wyprzedzać na tak zwaną gazetę czyli bez odstępu tyko musi cierpliwie wlec się za pedalarzami aż będzie drugi pas wolny do wyprzedzania. Tym bardziej cieszy mnie ten filmik.



właśnie dlatego ich nie znoszę, sami utrudniają jazdę samochodom ale spróbuj jako pieszy wejść na ścieżkę rowerową......woooo panie, nie ma zlituj, wyzwiska, pretensje, żale i nie ma wyjątków że matka z dzieckiem, remont chodnika czy że tak krócej, zrypa murowana
Zgłoś
Avatar
SizzleMyDizzle 2023-08-29, 21:19 1
bishfinger napisał/a:

właśnie dlatego ich nie znoszę, sami utrudniają jazdę samochodom ale spróbuj jako pieszy wejść na ścieżkę rowerową......woooo panie, nie ma zlituj, wyzwiska, pretensje, żale i nie ma wyjątków że matka z dzieckiem, remont chodnika czy że tak krócej, zrypa murowana



Ja nawet staram się omijać ścieżki rowerowe bo tam jeszcze więcej asów i co jeden to szybszy, zwłaszcza ci co na pseudo gravelkach i hujanogach do pracy zakładają lajkrę i są przez chwilkę prosami Ogólnie szkoda mi mojego zdrowia, mojego roweru i nerwów.
Zgłoś
Avatar
Atrro 2023-08-29, 21:23 1
Czy mi się wydaje ze jak się wyierdolil to jeszcze pedalowal?
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-08-29, 21:57 1
Atrro napisał/a:

Czy mi się wydaje ze jak się wyierdolil to jeszcze pedalowal?



pośmiertny odruch bezwarunkowy

Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2023-08-29, 22:11
Przepiękna scena, wzruszyłem się
Zgłoś