18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Pedalstwo na Ukrainie
BongMan • 2012-12-04, 15:44
Tam się nie szczypią z pedałami.

Cytat:

Unidentified people beat Svyatoslav Sheremet, head of Gay-Forum of Ukraine, in May. Sheremet was attacked after meeting with members of the media to inform them that a scheduled gay parade was canceled due to threats of violence from neo-Nazis and other hate groups. The attackers ran off when they realized members of the media were documenting the attack.

Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-12-04, 20:29 4
Ja nic do pedałów nie mam, dopóki nie robią parad, nie domagają się jakichś przywilejów itp. W tym przypadku działacz Homogówna prawidłowo został potraktowany, za gorszenie społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
c................w 2012-12-04, 20:29
Zabić pedałów i lesbijki. "Co to za naród, który nie przedłuża gatunku?"
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-12-04, 20:39
OP is faggot...
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-12-04, 20:40 2
Cytat:

Zabić pedałów i lesbijki. "Co to za naród, który nie przedłuża gatunku?"



Dorzuć jeszcze kler.
Zgłoś
Avatar
Rejtan 2012-12-04, 20:43 5
Patrzcie do czego prowadzi homopropaganda:

Cytat:

Pochodzący z Kalifornii Thomas Lobel, mimo że ma dopiero 11 lat, jest już całkowicie pewny, kim chce zostać w przyszłości. – Czuję się dziewczynką i z całego serca chciałbym nią być – mówi zdecydowanym tonem. – Kiedy tylko stanę się pełnoletni, poddam się operacji zmiany płci – dodaje.
Jego wyznania na łamach amerykańskiej prasy zszokowały opinię publiczną, jednak dwie lesbijki, które są prawnymi opiekunkami dziecka, pochwalają jego pomysł. – Adoptowałyśmy Thomasa, gdy miał dwa latka. Już rok później zaczął prosić, aby nazywać go Tammy i przebierać w sukienki – wspominają z rozrzewnieniem Paulina Moreno i Debra Lobel.
Kobiety stwierdziły, że nie będą przeszkadzać swojemu wychowankowi w spełnianiu marzeń. Natychmiast zaopatrzyły go w masę dziewczęcych ubranek i bibelotów, a od niedawna kupują mu także leki blokujące rozwój testosteronu, dzięki którym Thomas przestanie dojrzewać jako chłopiec.

Zgłoś
Avatar
Alien_12 2012-12-04, 20:43
Maseczki na ryjach bo zabieg dewaginosceptyki wykonują
Zgłoś
Avatar
Stoho 2012-12-04, 20:43
Akcja na +
Zgłoś
Avatar
s................s 2012-12-04, 20:52 3
cursecrow napisał/a:

Zabić pedałów i lesbijki. "Co to za naród, który nie przedłuża gatunku?"



Tutaj bardzo chętnie wszyscy gatunek przedłużają, po sześć gówniarzy nasadzą, a potem płaczą że pieniędzy nie ma na utrzymanie. Bo spora część z was jedyne co potrafi, to przedłużać gatunek.
A geje mi zwisają, mam dość napięty harmonogram, nie starcza w nim czasu, by komukolwiek pod kołdrę zaglądać i się tym interesować.
Zgłoś
Avatar
McSzczery 2012-12-04, 20:57
arturno napisał/a:

Śmieszni jesteście, macie coś do homoseksualistów, a oni nic Wam nie zrobili. Do gazu to was powinno się wpie*dolić. Każdy niech się interesuje sobą i własną rodziną, i póki im nic złego nikt nie robi, to jest okej. Proste? Bardziej proste być nie może. Ale nie, lepiej wykazywać inteligencję niższą niźli u pantofelka ;]



Zgłoś
Avatar
sidian 2012-12-04, 20:57 10
sanctusdiavolos napisał/a:



Tutaj bardzo chętnie wszyscy gatunek przedłużają, po sześć gówniarzy nasadzą, a potem płaczą że pieniędzy nie ma na utrzymanie. Bo spora część z was jedyne co potrafi, to przedłużać gatunek.
A geje mi zwisają, mam dość napięty harmonogram, nie starcza w nim czasu, by komukolwiek pod kołdrę zaglądać i się tym interesować.



O, właśnie. Z tym się zgadzam.

A tak na marginesie, to dopiero po przeczytaniu takich wypowiedzi, jak te w tym temacie, człowiek zdaje sobie sprawę, że na co dzień musi walczyć o swoje poglądy, bo pojeby waszego pokroju, naziole i inne kurewstwo jest w sumie tuż za rogiem i wbrew całemu rozwojowi nauki wasze tępe łby nie są w stanie przyswoić podstawowych zasad logiki. A wydaje się, że szklane wieżowce i cywilizacja...

EDIT: No weź, bo nie wyrobię.

Plecionkarz napisał/a:



To właśnie jest tak, że tolerancyjność jest oznaką prymitywności człowieka. Jak ktoś jest głupi to przejmuje wzorce zachowań z otoczenia bo nic lepszego nie wymyśli. Ogólnie się uważa, że tolerancja jest fajna to i on chce być fajny więc toleruje wszelkie zboczenia, patologie. Człowiek inteligentny buduje swój system wartości na podstawie subiektywnej oceny sytuacji i sam wie, że może się wydarzyć coś co zmieni jego postrzeganie świata. Nietolerancja to cecha ludzi inteligentnych, potrafiących samodzielnie myśleć a nie ulegających masowemu praniu mózgu. Nikt mu nie wmówi, że facet walący w dupę drugiego to norma czy też kolonizowanie jego kraju przez mniejszości etniczne jest dobre.



Gdyby rozdawali ordery za debilizm roku, to byś dostał wszystkie, co najmniej od początku tego wieku i zaocznie do 2099. Tolerancja prymitywna? Każdy człowiek buduje swój światopogląd? Dobra, pomyślmy. Kto jest najmniej tolerancyjną grupą społeczną w Polsce? Kler i skrajnie wierzący katolicy. Czy oni budują swój światopogląd sami? Ta, jasne. Dziesięć przykazań klepać i nie mieszać się broń boże w żadną wiedzę, bo to smutek tylko przynosi.

Kto ci chce wmówić, że walenie się w dupę to norma? Czy pedały o to walczą? Nie, raczej o to, żeby mogli powiedzieć, że są pedałami i żeby takie zjeby jak ty po prostu wzruszył ramionami i poszły dalej zamiast ich kopać jak tych trzech odważnych.
Zgłoś
Avatar
Kural 2012-12-04, 21:01
Bzyk669 napisał/a:

I tak powinno kurwa być! Powinniśmy pod tym względem brać przykład od naszych wschodnich braci zza Buga



Jakich kurwa braci? Lwów oddawać.
Zgłoś
Avatar
Kupa_w_majtkach 2012-12-04, 21:14 4
sidian napisał/a:



O, właśnie. Z tym się zgadzam.

A tak na marginesie, to dopiero po przeczytaniu takich wypowiedzi, jak te w tym temacie, człowiek zdaje sobie sprawę, że na co dzień musi walczyć o swoje poglądy, bo pojeby waszego pokroju, naziole i inne kurewstwo jest w sumie tuż za rogiem i wbrew całemu rozwojowi nauki wasze tępe łby nie są w stanie przyswoić podstawowych zasad logiki. A wydaje się, że szklane wieżowce i cywilizacja...

EDIT: No weź, bo nie wyrobię.

Gdyby rozdawali ordery za debilizm roku, to byś dostał wszystkie, co najmniej od początku tego wieku i zaocznie do 2099. Tolerancja prymitywna? Każdy człowiek buduje swój światopogląd? Dobra, pomyślmy. Kto jest najmniej tolerancyjną grupą społeczną w Polsce? Kler i skrajnie wierzący katolicy. Czy oni budują swój światopogląd sami? Ta, jasne. Dziesięć przykazań klepać i nie mieszać się broń boże w żadną wiedzę, bo to smutek tylko przynosi.

Kto ci chce wmówić, że walenie się w dupę to norma? Czy pedały o to walczą? Nie, raczej o to, żeby mogli powiedzieć, że są pedałami i żeby takie zjeby jak ty po prostu wzruszył ramionami i poszły dalej zamiast ich kopać jak tych trzech odważnych.



Biedny lewaczek się zbulwersował Piszesz, że pedaly chca mowic ze sa pedałami, a jednak mówicie też że "to co kto robi w łóżku to jego sprawa"- hipokryzja? Pedały chcą adopcji dzieci, małżeństw (czy jak to nazwać), a że żyjemy w demokratycznym państwie, gdzie większość z nas nie chce abyście to mieli to nie ma co się bulwersować. A te homoparady tylko pokazują jakimi dewiantami i zboczeńcami jesteście.

Ah i jeszcze,- to właśnie homosie, nam wmawiają, że homoseksualizm jest normalny.
Zgłoś
Avatar
ogonix 2012-12-04, 21:29 1
mógłby być z tego dobry spot reklamowy New Balance
Zgłoś
Avatar
Proxably 2012-12-04, 21:50
"Polak, Węgier, dwa bratanki, i do szabli, i do szklanki" - Według A. Kaczorowskiego, w powiedzeniu tym chodzi o Górne Węgry, czyli Słowację (od IX do początków XX wieku Słowacja była częścią Węgier (zob. Zeplin, Spisz, Sarysz, Maurycy Beniowski)". Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
B................i 2012-12-04, 21:52
Plecionkarz napisał/a:



To właśnie jest tak, że tolerancyjność jest oznaką prymitywności człowieka. Jak ktoś jest głupi to przejmuje wzorce zachowań z otoczenia bo nic lepszego nie wymyśli. Ogólnie się uważa, że tolerancja jest fajna to i on chce być fajny więc toleruje wszelkie zboczenia, patologie. Człowiek inteligentny buduje swój system wartości na podstawie subiektywnej oceny sytuacji i sam wie, że może się wydarzyć coś co zmieni jego postrzeganie świata. Nietolerancja to cecha ludzi inteligentnych, potrafiących samodzielnie myśleć a nie ulegających masowemu praniu mózgu. Nikt mu nie wmówi, że facet walący w dupę drugiego to norma czy też kolonizowanie jego kraju przez mniejszości etniczne jest dobre.



Ej, a kto powiedział że człowiek samodzielnie myślący może dojść tylko do jednego słusznego wniosku? Nikt mi nie powie że robienie z kimś to co na tym zdjęciu bez większego powodu jest inteligentne. A co do twojego komentarza to jest zupełnie odwrotnie, ja widzę same wzorce nietolerancyjne. Wyzwisko "pedał" jest normą. Jedynie jakieś lewaki w TV próbują być nowocześni i tolerancyjni - nie wiem co w tym fajnego. Nie wiem jakbym reagował na kogoś takiego w swoim otoczeniu, na pewno nie toleruje osób takich jak biedroń, który chce nie wiadomo jakich praw. Ja jestem po prostu przeciwny takiemu zezwierzęceniu jak na zdjęciu wyżej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie