18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
GG228 2024-08-26, 20:23
psyhepl napisał/a:

Wiadomo że pedofil do gazu itp. ale nie ty pajacu tu jesteś od osądzania i wykonywania wyroków!
Od tego kurwa jest policja i organy ścigania albo żyjemy w cywilizowanym kraju i trzymamy się jakiegoś prawa albo nas czeka anarchia!
Chcesz się wyżyć to wypierdalaj z polski do zimbabwe i weź kanister benzyny ze sobą i kilka opon, może ci ulży



To pokaż mi w jaki sposób w tym według ciebie cywilizowanym kraju to prawo broni tych dzieci przed pedofilami ...? Każda grupa, która łapie pedo zgodnie z prawem wrzuca info 90% pedo wraca do domu a za rok łapią ich ponowie.
I nie Ty flecie będziesz mi mówił co mam robić, bo za krótki jesteś.
Ciekawe czy taki wyszczekany byś był, gdyby temat dotyczył twojego dziecka ... bo coś czuję, że wtedy sam być zapierdalał z tym kanistrem. Chyba, że się mylę i czekałbyś, aż zapadnie wyrok w zawiasach zgodnie z prawem
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-08-26, 20:46
GG228 napisał/a:

To pokaż mi w jaki sposób w tym według ciebie cywilizowanym kraju to prawo broni tych dzieci przed pedofilami ...? Każda grupa, która łapie pedo zgodnie z prawem wrzuca info 90% pedo wraca do domu a za rok łapią ich ponowie.
I nie Ty flecie będziesz mi mówił co mam robić, bo za krótki jesteś.
Ciekawe czy taki wyszczekany byś był, gdyby temat dotyczył twojego dziecka ... bo coś czuję, że wtedy sam być zapierdalał z tym kanistrem. Chyba, że się mylę i czekałbyś, aż zapadnie wyrok w zawiasach zgodnie z prawem



Co ty pierdolisz ludziku?
Obejrzyj sobie jeszcze raz ten filmik i zobacz jakie skutki osiągnął ten "samosąd"
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-08-27, 22:30
14 lat? Pedofil? Hahaha. Ktoś tu nawet nie wie kto to jest pedofil! Pedofil interesuje się dziećmi przed okresem dojrzewania. 14 latce to mógłby dziecko strzelić! To nie ma nic związanego z pedofilią.
Zgłoś
Avatar
KarolinaWołosz 2024-08-29, 12:36
@hansuke: Fajna ciasna sprawa. Tylko trzeba do Niemiec pojechać.
Zgłoś
Avatar
jjzz26 2024-08-29, 21:38
smc napisał/a:

Powinni go zabić na miejscu.
Na wojnie za takie działanie dostaje się medal, a oni walczą z pedofilią.



Seba12 napisał/a:

Swój swojego broni?
Nie wyszedł by ze sklepu o własnych nogach jak bym był na ich miejscu



W waszych rodzinach było na pęczki takich "pedofili" albo i młodsze ruchali ale cwel zawsze będzie bronil
innych cweli co się nad niepełnosprawnymi muszą znęcać.
Zgłoś