18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Fabula 2013-08-29, 23:07
Jazda z kurwami!
Zgłoś
Avatar
wujek_afgan 2013-08-30, 2:37
jak ruskich nienawidzę, tak za ich podejście do problemów szanuję, wot technologia
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-08-30, 17:29
danis008 napisał/a:



pedofil pierdolony


spadaj gimbusie
Zgłoś
Avatar
danis008 2013-08-30, 17:39
nanab napisał/a:


spadaj gimbusie



Zgłoś
Avatar
Flypho 2013-08-30, 19:50 1
Niekóre 15-letnie gimbusiary się już kurwią i nie ma z tym problemu. 15-letni chłopak się umowił z jakimś Dmitrijem i pedofil. Ja pierdole. O czym wy w ogóle pierdolicie? Przeczytajcie sobie w jebanej encyklopedii definicje pedofilii. Seks z nieletnimi to nie pedofilia.
Zgłoś
Avatar
axzibit 2013-08-30, 20:45
Ravager napisał/a:

Wiecie, co jest w tym wszystkim na swój sposób niepokojące? Że cała akcja rozgrywa się w biały dzień przy głównej ulicy, w tle spacerują ludzie, a gdyby tym kolesiom zachciało się go skatować, nikt by nic nie zrobił... Co poniekąd pokazuje, że równie dobrze można w ten sposób napaść na kogoś zupełnie przypadkowego i niewinnego, bez żadnych konsekwencji.



To jest rosja
Zgłoś
Avatar
demz 2013-08-30, 22:23
Flypho napisał/a:

Niekóre 15-letnie gimbusiary się już kurwią i nie ma z tym problemu. 15-letni chłopak się umowił z jakimś Dmitrijem i pedofil. Ja pierdole. O czym wy w ogóle pierdolicie? Przeczytajcie sobie w jebanej encyklopedii definicje pedofilii. Seks z nieletnimi to nie pedofilia.



No więc tak:

Cytat:

Pedofilia – rodzaj parafilii seksualnej: stan, w którym jedynym lub preferowanym sposobem osiągania satysfakcji seksualnej jest kontakt z dziećmi w okresie przedpokwitaniowym lub wczesnej fazie pokwitania.



Natomiast

Cytat:

Pokwitanie, dojrzewanie płciowe (łac. pubertas) – okres procesu dojrzewania u człowieka, trwający ok. 4-5 lat, w którym następuje rozwój drugo- i trzeciorzędowych cech płciowych.
Zachodzi przeciętnie w 11-16 roku życia, przy czym u dziewcząt nieco wcześniej niż u chłopców. Nie ma jednak określonego wieku dla pokwitania.



Plus w świetle prawa seks z nieletnimi jest zabroniony i karany. Dlaczego? Bo to pedofilia.
Zgłoś
Avatar
flapek 2013-08-30, 22:50
Wiecie moze co on pierdoli?
jakie tlumaczenie bo ciekawy jestem albo jak by mogł ktos skrocic ich rozmowe chce wiedziec czy skamlal przepraszam to nie ja
Zgłoś
Avatar
lipeusz 2013-08-31, 14:08 1
demz napisał/a:



No więc tak:

Natomiast

Plus w świetle prawa seks z nieletnimi jest zabroniony i karany. Dlaczego? Bo to pedofilia.



pl.wikipedia.org/wiki/Wiek_przyzwolenia - W Rosji 16 lat, w Polsce 15, więc koleś u nas nie byłby pedofilem. I poczytaj jeszcze pl.wikipedia.org/wiki/Efebofilia
Zgłoś