18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pedofilia
quickxxx • 2013-06-05, 22:21
Moim zdaniem państwo nie powinno podchodzić do kwestii pedofilii w kościele zbyt blisko.

500m i dobry snajper w zupełności wystarczy.


własne. jak chujowe to wiadomo ;D
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2013-06-06, 15:35
maxvolumePL napisał/a:



Nawet nie będę wchodził z tobą w dyskusję, bo widzę że poziom jaki reprezentujesz jest żałosny... Pewnie spierdoliłeś z wiaderka po skrobance, bo sam się zastanów, po co księdzu dzieci? Na przypał? Nie pozdrawiam...



hah chyba nie za bardzo zrozumiałeś o co mi chodziło. no ale cóż 29 lat, sadol online cały dzień, wiec czego sie spodziewać :/
Zgłoś
Avatar
wodzioKRK 2013-06-06, 17:59
chuj tam, ogarnijcie, że wczoraj spotkałem 15 letniego pedofila który został przyłapany na molestowaniu 5 latki...
Zgłoś
Avatar
c................t 2013-06-07, 0:58
Ja pierdole, ciągle te medialne spierdoliny bezmózgie, zaciągniete prosto z kwejka, ludzie, ogarnijcie się.

Sprawdzając raporty policyjne etc. można wyczytać, że wśród pedofilii w Polsce jest na rok około 1% księży.

A ~50-60% pedofilii to homoseksualiści wg policyjnych raportów, więc czemu nie ma nagonki na homoseksualistów pedofilów, a są na księży pedofilii, którzy to stanowią znikomy procent?
Tu już niestety sprawka mózgotrzepania przez internety i media.
Pozdrawiam.
Zgłoś