18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Pedofilia
quickxxx • 2013-06-05, 22:21
Moim zdaniem państwo nie powinno podchodzić do kwestii pedofilii w kościele zbyt blisko.

500m i dobry snajper w zupełności wystarczy.


własne. jak chujowe to wiadomo ;D
Zgłoś
Avatar
epluribusunum 2013-06-05, 22:46 5
przyjąłem !
Zgłoś
Avatar
Philip98 2013-06-05, 23:25
Widzę, że masz dobre pomysły to może zamknij się w pokoju na dzień z notatnikiem spisz wszystkie pomysły, potem zbierz w jedną całość i rozwiąż problem z tymi kozojebcami!
Zgłoś
Avatar
zsakuł 2013-06-06, 0:29 1
quickxxx napisał/a:

jak chujowe to wiadomo ;D


no to w takim razie wszystko wiadomo
Zgłoś
Avatar
damianwro 2013-06-06, 1:20 24
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-06-06, 5:34 3
nie będziesz miał tu dużo okejek za ten post.
tu sami pissowcy, którzy zacięcie będą bronić czarnuchów choćby nawet zabili ich matki i ojców.
Czarny w ich mniemaniu będzie świętym, któremu wszystko wolno
Zgłoś
Avatar
efem 2013-06-06, 9:50 3
"500m i dobry snajper w zupełności wystarczy."

Dobry snajper to 2000m a nie 500m
Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2013-06-06, 10:12 12
to rozwiąż jeszcze problem pedofilii w szkołach, pedofilia wśród nauczycieli to 60 % wszystkich przestępstw na tle seksualnym z udziałem dzieci. tych w kościele jest trochę pond 3%, ale bardziej medialna jest walka z pedofilią w kościele, zaraz.. pedofilią? niee bardziej od walki z pedofilią modna jest walka z kościołem. nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
krzyhhh 2013-06-06, 10:34 3
kreet,
Cytat:

nie będziesz miał tu dużo okejek za ten post.


okejki to sobie na fejjsbuuniu wstawiaj cioto.

Cytat:

tu sami pissowcy, którzy zacięcie będą bronić czarnuchów choćby nawet zabili ich matki i ojców.


i kolejny debil ocenia w systemie 0/1, wrzucając wszystkich Sadoli do jednego worka
Cytat:

Czarny w ich mniemaniu będzie świętym, któremu wszystko wolno


heh, tak łatwo jest oceniać no nie? ciekawi mnie jednak skąd wziąłeś owe ciekawie brzmiące przypuszczenia.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-06-06, 11:27 5
mwmbike napisał/a:

to rozwiąż jeszcze problem pedofilii w szkołach, pedofilia wśród nauczycieli to 60 % wszystkich przestępstw na tle seksualnym z udziałem dzieci. tych w kościele jest trochę pond 3%, ale bardziej medialna jest walka z pedofilią w kościele, zaraz.. pedofilią? niee bardziej od walki z pedofilią modna jest walka z kościołem. nie pozdrawiam.



Widzę, że tato jest księdzem
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-06-06, 11:40
kreet napisał/a:

nie będziesz miał tu dużo okejek za ten post.
tu sami pissowcy, którzy zacięcie będą bronić czarnuchów choćby nawet zabili ich matki i ojców.
Czarny w ich mniemaniu będzie świętym, któremu wszystko wolno



Chyba ci się strony pojebały, zabłądziłeś.
Zgłoś
Avatar
Bad_Motherfucker 2013-06-06, 11:52 2
krzyhhh napisał/a:

kreet,

Cytat:
nie będziesz miał tu dużo okejek za ten post.

okejki to sobie na fejjsbuuniu wstawiaj cioto.

Cytat:
tu sami pissowcy, którzy zacięcie będą bronić czarnuchów choćby nawet zabili ich matki i ojców.

i kolejny debil ocenia w systemie 0/1, wrzucając wszystkich Sadoli do jednego worka
Cytat:
Czarny w ich mniemaniu będzie świętym, któremu wszystko wolno

heh, tak łatwo jest oceniać no nie? ciekawi mnie jednak skąd wziąłeś owe ciekawie brzmiące przypuszczenia.



Uuuuu


Zgłoś
Avatar
Juzef_Rzelazin 2013-06-06, 13:03
maxvolumePL napisał/a:



Widzę, że tato jest księdzem



noo jest i co? masz z tym jakiś problem? masz ojca kebaba cygana albo innego lewaka czarnucha i nie mam z tym problemu,wiec Ty zostaw mojego księdza.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-06-06, 13:07
kreet napisał/a:

nie będziesz miał tu dużo okejek za ten post.
tu sami pissowcy, którzy zacięcie będą bronić czarnuchów choćby nawet zabili ich matki i ojców.
Czarny w ich mniemaniu będzie świętym, któremu wszystko wolno



A tak po za tym wszyscy zdrowi ??? Znajdź mi choć jednego użytkownika (poza gimbusami, trollami, debilami) tutaj który nie jest rasistą, antysemitą, i chuj wie czym w wspaniałym świecie tolerancji i demokracji.
Zgłoś
Avatar
maxvolumePL 2013-06-06, 15:20
mwmbike napisał/a:



noo jest i co? masz z tym jakiś problem? masz ojca kebaba cygana albo innego lewaka czarnucha i nie mam z tym problemu,wiec Ty zostaw mojego księdza.



Nawet nie będę wchodził z tobą w dyskusję, bo widzę że poziom jaki reprezentujesz jest żałosny... Pewnie spierdoliłeś z wiaderka po skrobance, bo sam się zastanów, po co księdzu dzieci? Na przypał? Nie pozdrawiam...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie