18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Avatar
Bolsblue 2014-12-15, 10:55 52
Co to za gówno?
Zgłoś
Avatar
Z................_ 2014-12-15, 11:04 2
Dobre, mi sie podoba
Zgłoś
Avatar
J................r 2014-12-15, 12:00 8
Pierdolenie.
JEchalem wczoraj do KRK zajebista sprawa.
Moze troche drogie, ale to tak jakby kupic mercedesy i czekajac na nie pomstowac jakie to sa drogie, ale jak sie juz wsiadzie to jest super.
Bez pozdrowien dla glupich zawistnych cebulakow.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2014-12-15, 12:12 25
JADoktor napisał/a:

Pierdolenie.
JEchalem wczoraj do KRK zajebista sprawa.
Moze troche drogie, ale to tak jakby kupic mercedesy i czekajac na nie pomstowac jakie to sa drogie, ale jak sie juz wsiadzie to jest super.
Bez pozdrowien dla glupich zawistnych cebulakow.



Ale do kogo w ogóle się spinasz? Nikt przed Tobą nie obraził Pendolino, a Ty rozpoczynasz gównoburzę obrażając wszystkich.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2014-12-15, 13:08 6
Przy tych cenach biletów ciekawe kiedy zacznie się medialne pierdolenie, że Pendolino po prostu się nie opłaca

A tu coś dla fanów:

Zgłoś
Avatar
hudziel 2014-12-15, 13:35 9
Następnym razem wrzuć film o facecie w łódce.
Zgłoś
Avatar
mucha86 2014-12-15, 13:56 23
@JADoktor
to ja ponarzekam i żaden europejczyk mi nie będzie zakazywał.
pendolino to przekręt. aresztowano już szefów i wiceprezesów za korupcję (w goglach wpisać pendolino korupcja wyskakuje mnóstwo stron). jest znacznie droższy niż polskie pociągi (pesy czy newagu) i niedostosowany do polskich warunków ma m.in. inny rozstaw kół czy inny pobór mocy, co powoduje przeciążenie sieci i zastój u innych pociągów. bilet ma być 2 razy droższy, a przy okazji mają zlikwidować inne, tańsze, pociągi na tej trasie.
JEDEN WIELKI PRZEKRĘT!
Zgłoś
Avatar
markop4321 2014-12-15, 14:11 3
Za wyśmiewanie tego włoskiego gówna zawsze piwo. Najlepsze jak robił palcówke śmietnikowi.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-12-15, 17:10 9
ojapierdolę tańsze pociągi popierdalają po całym UK z takimi prędkościami od KUREW LAT!!! POLSKO WTF?! Opóźnienia? Jakie opóźnienia - pociągi tam są punktualne co do 5 minut.

bilety w automatach! bilety w kasie! bilety u koduktora! ŻADNYCH KAR! Chcesz oddać nie zużyty bilet - dostajesz 100% zwrotu! ZAWSZE.

Polska!!!!! W Balicach, jako JEDYNYM KURWA-W-CHUJ lotnisku na KURWA ŚWIECIE co 5 minut jest komunikat chyba w 3 językach o karze 500 zł za pozostawienie walizki bez opieki!!! W-T-F?!?!?!?!
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-12-16, 2:42
Pierdolino kurwa
Zgłoś
Avatar
JURIJ_77 2014-12-16, 9:30 9
JADoktor napisał/a:

JEchalem wczoraj do KRK zajebista sprawa.



szczerze? Na trasach do Gdańska i Krakowa jeżdżą szybciej niż "stare" połączenia TYLKO o niecałe 20 minut.

Ale ... w tamtych "starych" wagonach mogłeś pić piwsko, palić szlugi, a nawet nowo poznaną dziewuchę spokojnie puknąć. Jak miałeś ochotę - wychodziłeś z przedziału i łaziłeś po korytarzu rozprostować nogi. Mogłeś kupić bilet u kanara - ba, jak jechałeś w nocy czy na innej mniej uczęszczanej linii to i 5zł w łapę kanarowi wystarczyło.
Zgłoś
Avatar
Jesuz 2014-12-17, 21:59 2
RockyWood napisał/a:

bilety w automatach! bilety w kasie! bilety u koduktora! ŻADNYCH KAR! Chcesz oddać nie zużyty bilet - dostajesz 100% zwrotu! ZAWSZE.



W Polsce też można kupić bilet u konduktora matole. Wyjdź sprzed internetu i odłóż gazetę polską bo ci mózg wyprała.

RockyWood napisał/a:


Polska!!!!! W Balicach, jako JEDYNYM KURWA-W-CHUJ lotnisku na KURWA ŚWIECIE co 5 minut jest komunikat chyba w 3 językach o karze 500 zł za pozostawienie walizki bez opieki!!! W-T-F?!?!?!?!



To jest przykład światowej cebuli. W Polsce komunikat w 3 językach, ale że za granicą po angielsku to nie zrozumiał, że na całym świecie informują o karach za bagaż pozostawiony bez opieki.

Pojedź choćby do Londynu do matki pod latarnię to się dowiesz, że na Stansted co chwilę mówią, żeby pilnować bagażu, to samo na dworcach i pociągach w Londynie.

I nie zaginaj kurwa rzeczywistości bo jeszcze gimby uwierzą że jesteśmy drugą rosją czy innym kołchozostanem.
Zgłoś
Avatar
kuba9998 2014-12-17, 22:19
Ktoś mi powie czym (oprócz o około 15% krótszego czasu jazdy) różni się to od zwykłego ekspresu? Jeśli chodzi o wnętrze różnica w wyglądzie jest ledwo widoczna a w standardzie żadna bazując na tym filmie.
Zgłoś
Avatar
Bonjo 2014-12-17, 22:26 4
mucha86 napisał/a:

@JADoktor
to ja ponarzekam i żaden europejczyk mi nie będzie zakazywał.
pendolino to przekręt. aresztowano już szefów i wiceprezesów za korupcję (w goglach wpisać pendolino korupcja wyskakuje mnóstwo stron). jest znacznie droższy niż polskie pociągi (pesy czy newagu) i niedostosowany do polskich warunków ma m.in. inny rozstaw kół czy inny pobór mocy, co powoduje przeciążenie sieci i zastój u innych pociągów. bilet ma być 2 razy droższy, a przy okazji mają zlikwidować inne, tańsze, pociągi na tej trasie.
JEDEN WIELKI PRZEKRĘT!


Bzdura na bzdurze.
1. Korupcja - przepisywanie z jednego artykułu do drugiego, a nikt nie ma źródła
2. PESA i Newag nie mają pociągów nawet na 160 km/h, a co dopiero 250 km/h jak Pendolino (obecnie jeździ jedynie 200 km/h, bo nie ma ECTS - będzie na przyszły rok). Z tego też powodu nie zgłosili się do przetargu.
3. Inny rozstaw kół? To jak niby jeździ? Nie powoduje też żadnych przeciążeń - infrastruktura jest przystosowana.

Jedyne w czym masz rację to bilety. Tak, są droższe, ale i tak dużo tańsze niż na zachodzie. Ja wiem że niektórzy chcą poruchać, wypić wódkę i dać w łapę kanarowi, ale kolej powinna w końcu zacząć być poważnym środkiem transportu, a nie jedną wielką meliną. Z Pendolino faktycznie wszystko stało na głowie i robione było w pośpiechu, ale od czegoś trzeba zacząć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie