18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Halman 2019-02-24, 18:13 9

Dziś po kilku latach z ukraincami na karku zajebał bym twórcę tego "mądrego"mema...
Zgłoś
Avatar
RoboCat 2019-02-24, 18:19 16
A pozniej ze uprzedzenia... no skads sie to jednak wzielo.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2019-02-24, 18:23 35
Nie wszyscy Cyganie są czarniawi ... prowadziłem sklep przez całe lata , numer z 200 zł gdy, kupuje drobiazg za 2 zł jest dobrze znany , najlepiej nie wdawać się w dywagacje , mówisz, że nie masz jak wydać i nie spuszczasz z oka , bo jak widać zawsze mają jakiś alternatywny plan .
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2019-02-24, 18:27 3
skurwysyny

tyle mam do powiedzenia
Zgłoś
Avatar
KANIBAL22 2019-02-24, 18:52 14
autor slepy jestes widac ze sniade ryje i poprawna polszczyna nie wladaja
Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2019-02-24, 18:53 39
Gówniak powinien dostać wpierdol, a stara..... a stara także wpierdol tylko większy, no i gówniak także większy.
Zgłoś
Avatar
freaky 2019-02-24, 19:06 9
Właśnie przez takie tematy jestem stałym bywalcem na stronie zglosnienawisc.org
Zlitujcie się i tak mam już przejebane.

A tak swoją drogą to i tak mam więcej szacunku do tego cygańskiego gówna, niż zakłamanego żydowskiego kurestwa. Cygan jest przewidywalny i wiesz, że cię okradnie, w przeciwnym razie zaświerzbi go ręka. Żydowi z kolei dasz palec, to upierdoli ci rękę, okradnie, wydyma córkę, a na końcu zarzuci antysemityzm.
Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2019-02-24, 19:30 71
Sklep przyjazny cyganom

Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2019-02-24, 19:52 3
omgłomatkobosko napisał/a:

Sklep przyjazny cyganom



Nie ma takiego sklepu z odpowiednimi zabezpieczeniami

Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2019-02-24, 20:10
Ale o co chodzi?? Na słoiku jest napis "zrzutka na cyganów", to się młody poczęstował
Zgłoś
Avatar
LaChupacabra 2019-02-24, 20:27
I co, złapała to i odzyskała fanta?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-02-24, 20:36 48
Pan w 4 klasie podstawówki mnie uczył, że nie każdy złodziej to cygan ale każdy cygan to złodziej... czy jakoś coś o kwadratach. Nie pamiętam...

Żarty na bok.
Statystycznie w Polsce 1% (słownie: JEDEN procent - jeden cygan na 100) cyganów pracuje. Reszta albo kradnie albo z socjalu żyje albo to i to albo wyłudza, i socjal albo kurwa coś i socjal. Takie są jebane fakty i nazywajcie mnie ile chcecie rasistą albo ksenofobem ale jebie mnie to bo fakty są po mojej stronie.

Jeśli ten chuj z izraela ma prawo bezkarnie mówić o tym, że polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki to ja mam prawo mówić (poparte jebanymi faktami), że cyganie wyssali złodziejstwo, wyłudzanie i żerowanie na naszym państwie z cycków swoich 14 letnich matek.

Mam wyjebane na poprawność polityczną w tej chwili i pierdoli mnie to.
Jak widzę gdziekolwiek grupkę cyganów to odruchowo się łapię po kieszeniach czy mi niczego nie zajebali. I nie, nie wyssałem tego z mlekiem matki jak ten pizduś żydowski twierdzi, że zrobiłem.

Jest to poparte moją życiową mądrością (tak, życiową mądrością - rabini bardzo lubią taką terminologię).

Nie urodziłem się antysemitą, antykurwa chuj wie kim, rasistą, ksenofobem, pedofilem czy innym homofobem.
Wszystko czego doświadczyłem w życiu od różnych grup społecznych, etnicznych oraz religijnych nauczyło mnie schematów działania tychże osób.

Nie każdy żyd to jebany parch, nie każdy murzyn to bambus, nie każdy muzułmanin to ciapaty ani nie każdy gej to pedał.
Ja widzę różnicę między przykładowo gejem a pedałem, murzynem a czarnuchem itp.

Nie oceniam nigdy nikogo z góry jak go poznam. To, że jest takim czy innym to mogę mieć co najwyżej mała lampkę w głowie zapaloną ale póki mi ta osoba nic złego nie zrobi ani nie powie to na chuj ja mam być niemiły?
Mam znajomych żydów, murzynów, gejów i nawet paru muzułmanów.

Nie oceniam ludzi po kolorze skóry, wyznaniu ani narodowości. Jeśli ktoś jest chujem to traktuję go jak chuja i mam wyjebane na jego pierdoloną etniczność.

Logiczne jest, że jeśli spotykam się z jakąś sytuacją (czy tam widzę na filmiku albo czytam o niej) to jestem wyczulony. To się nazywa jebany zdrowy rozsądek.

Jeśli jakaś zjebina lewacka chce mi coś wmówić to proszę bardzo.
Zgłoś
Avatar
tarcer123 2019-02-24, 21:57
Postawie stosunkowo lekki, nieprzymocowany słój z banknotami na ladzie a potem zdziwię się że ktoś go podpierdoli...

Zgłoś
Avatar
ellsworth 2019-02-24, 22:40
Velture napisał/a:


Statystycznie w Polsce 1% (słownie: JEDEN procent - jeden cygan na 100) cyganów pracuje. Reszta albo kradnie albo z socjalu żyje albo to i to albo wyłudza, i socjal albo kurwa coś i socjal. Takie są jebane fakty i nazywajcie mnie ile chcecie rasistą albo ksenofobem ale jebie mnie to bo fakty są po mojej stronie.


Być może jest tak jak piszesz. Załóżmy, ze tak faktycznie jest, bo to tak naprawdę... bez znaczenia. Weź przykład rodziny nie-cyganów. Ot, przykładowych Polaków, z dziada pradziada, z rodowodem od czasów Mieszka I. I tych 100% Polaków wychowaj w taki sposób w jaki dorastają małe cyganiątka. Myślisz, że uzyskasz inny rezultat wychowania? Będzie dokładnie tak samo i pełno takich jest żuli, meneli, zwyczajnych kurw i złodziei.

Tak więc, jak widzisz przyczyną problemu jest coś zupełnie innego niż myślisz. Nie ich pochodzenie, tylko sposób wychowania i takie stygmatyzowanie społeczności o jakim piszesz problem tylko pogłębia a nie rozwiązuje, ponieważ alienuje tych ludzi, spycha na margines i pogłębia problem zamiast go rozwiązać. Tak, to jest trudne. Tak, to jest długie. To jest program, który trzeba realizować przez kilka pokoleń żeby osiągnąć sukces, ale jest to jak najbardziej możliwe!

Absolutnym hitem takiego podejścia do sprawy zaprezentował burmistrz Limanowej. Z funduszu przyznanego mu na integrację do społeczeństwa lokalnej populacji romskiej kupił im mieszkania w sąsiedniej gminie i tam wysiedlił. Nie tędy droga!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie