18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:22
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
Avatar
Budrys2000 2024-07-23, 11:23 7
Cytat:

No takie nieszczęście



Przecież takie drzwi naprawi każdy mechanik samochodowy
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-23, 11:33 19
Postępowe kurwie pokroju Trzaśniętego wszędzie przerabiają miejsca postojowe na takie "nowoczesne" równoległe. Jebać biedę umysłową lewaków!
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-07-23, 11:50 4
Dlatego w Holandii maja "Dutch Reach" - otwerasz drzwi prawa reka - i masz szanse zobaczyc czy cos jedzie bo musisz sie odwrocic. Bo lusterka sa zbyt skomplikowane
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-23, 11:59 1
Dobrze że nikomu nic się nie stało. Drzwi tylko troche szkoda.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-07-23, 12:55 2
Siriuz napisał/a:

Postępowe kurwie pokroju Trzaśniętego wszędzie przerabiają miejsca postojowe na takie "nowoczesne" równoległe. Jebać biedę umysłową lewaków!



Co Ty pierdolisz człowieku. Bieda umysłowa to jest u tego debila za kółkiem. To wszystkie miejsca parkingowe maja bys prostopadle aby uniknąć takich sytuacj
Obstawiałem że kierowała baba bo typowo babskie zachowanie.
Byłem na kursie na prawko pona 20 lat temu ale mowili o tym wyraznie.
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-07-23, 13:33 5
Satry dziad zaparkował jak typowa pizda a później nie patrzy czy coś jedzie tylko otwiera wrota i wyłazi prosto pod koła...baran
Zgłoś
Avatar
takamahi 2024-07-23, 14:07 3
Kroki71 napisał/a:

Satry dziad zaparkował jak typowa pizda a później nie patrzy czy coś jedzie tylko otwiera wrota i wyłazi prosto pod koła...baran



Pablohasan85 napisał/a:

Bieda umysłowa to jest u tego debila za kółkiem.



To pasażer otworzył drzwi prosto w motopizdeczkę, nie kierowca.
Zgłoś
Avatar
macius2232 2024-07-23, 14:14 1
Wysiadajac z samochodu za kierownicy klamke lapiemy prawa renka jednoczesnie paczac w lusterko
Zgłoś
Avatar
Pyszuki 2024-07-23, 14:22 1
Niby byl ka-kask, ale tu raczej nie pomogl..
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-07-23, 14:22 1
takamahi napisał/a:

To pasażer otworzył drzwi prosto w motopizdeczkę, nie kierowca.



Faktycznie.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-23, 14:33 3
macius2232 napisał/a:

Wysiadajac z samochodu za kierownicy klamke lapiemy prawa renka jednoczesnie paczac w lusterko



Słownik też łapiemy
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-23, 14:37 2
Pablohasan85 napisał/a:

Co Ty pierdolisz człowieku. Bieda umysłowa to jest u tego debila za kółkiem. To wszystkie miejsca parkingowe maja bys prostopadle aby uniknąć takich sytuacj
Obstawiałem że kierowała baba bo typowo babskie zachowanie.
Byłem na kursie na prawko pona 20 lat temu ale mowili o tym wyraznie.



O mamo, nie spodziewałem się, że ktoś będzie z tym dyskutował. Miejsca równoległe:
1) zabierają najwięcej przestrzeni w stosunku do liczby samych miejsc
2) powodują największe utrudnienia w ruchu, bo parkowanie zwykle odbywa się tyłem i trwa najdłużej (nie wspominam o tym, że niektórzy mają z tym problem)
3) stwarzają zagrożenie dla pasażerów (jak na filmie). Zwrócę tu uwagę też na to, że przeważnie fotelik dziecięcy montuje się po lewej stronie za fotelem kierowcy - czyli właśnie od strony ulicy.

Poza tym owszem, wysiadająca osoba nie zachowała należytych środków ostrożności. Jednocześnie infrastrukturę miejską (i nie tylko) powinno projektować się w taki sposób aby minimalizować niebezpieczne sytuacje. Lewactwo ma z tym poważny problem, bo np też nienawidzą bezkolizyjnych skrzyżowań tj przejść podziemnych, kładek, czy nawet estakad.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-07-23, 14:49 2
Siriuz napisał/a:

O mamo, nie spodziewałem się, że ktoś będzie z tym dyskutował. Miejsca równoległe:
1) zabierają najwięcej przestrzeni w stosunku do liczby samych miejsc
2) powodują największe utrudnienia w ruchu, bo parkowanie zwykle odbywa się tyłem i trwa najdłużej (nie wspominam o tym, że niektórzy mają z tym problem)
3) stwarzają zagrożenie dla pasażerów (jak na filmie). Zwrócę tu uwagę też na to, że przeważnie fotelik dziecięcy montuje się po lewej stronie za fotelem kierowcy - czyli właśnie od strony ulicy.
Poza tym owszem, wysiadająca osoba nie zachowała należytych środków ostrożności. Jednocześnie infrastrukturę miejską (i nie tylko) powinno projektować się w taki sposób aby minimalizować niebezpieczne sytuacje. Lewactwo ma z tym poważny problem, bo np też nienawidzą bezkolizyjnych skrzyżowań tj przejść podziemnych, kładek, czy nawet estakad.



Ja nie dyskutuje z zasadnością planowania miejsc parkingowych tylko z tym że zdarzenie było z winy osoby wysiadającej z auta.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-23, 14:52 1
Pablohasan85 napisał/a:

Ja nie dyskutuje z zasadnością planowania miejsc parkingowych tylko z tym że zdarzenie było z winy osoby wysiadającej z auta.



Zatem pełna zgoda
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie