18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Petardunia
~Velture • 2019-08-17, 00:33
Jakieś fajerwerki dziwne :mrgreen:


2019-08-17, 10:38
To służy do kontrolowanego wywoływania lawin, tylko nie wiem po cholerę to w lecie odpalać :)

2019-08-17, 11:02
siwybis napisał/a:

To służy do kontrolowanego wywoływania lawin, tylko nie wiem po cholerę to w lecie odpalać



no zeby se pie**olnąć bombe no beka, co chcesz co sie przypie**alasz

2019-08-17, 16:57
Kupajooszi napisał/a:

no zeby se pie**olnąć bombe no beka, co chcesz co sie przypie**alasz



Nawet nieźle piszesz po polsku jak na ciapatego.

2019-08-17, 17:08
siwybis napisał/a:

To służy do kontrolowanego wywoływania lawin, tylko nie wiem po cholerę to w lecie odpalać



To nie jest ładunek do wywoływania lawin tylko zwykła hukowa bomba kulista wykorzystywana podczas pokazów fajerwerków, bywa także używana jako imitacja wybuchu pocisku podczas rekonstrukcji historycznych. Uwierz mi jestem pirotechnikiem

2019-08-17, 17:51
sirszef jestes pyda j***na nie pirotechnik

St...........on
2019-08-17, 19:28
siwybis napisał/a:

To służy do kontrolowanego wywoływania lawin, tylko nie wiem po cholerę to w lecie odpalać



bzdura, to kanał kolesia którego hobby to robienie i wysadzanie petard domowej roboty. obczaj se jego kanał zanim drugi raz się skompromitujesz.

2019-08-17, 22:51
siwybis napisał/a:

To służy do kontrolowanego wywoływania lawin, tylko nie wiem po cholerę to w lecie odpalać



Jebło to jebło, na ch*j drążysz temat? :)

2019-08-18, 14:36
siwybis napisał/a:

To służy do kontrolowanego wywoływania lawin, tylko nie wiem po cholerę to w lecie odpalać


Gówno prawda. Do zwykła shell-ka hukowa, a w polskiej nomenklaturze mówimy na to bomba. To jeden z rodzajów ładunków wybuchowych używanych przy pokazach pirotechnicznych. W rogu masz nazwę kanału tego niemiaszka. Swoją drogą ciekawe rzeczy tam gościu pokazywał.

2019-08-18, 20:57
patrol95511 napisał/a:

sirszef jestes pyda j***na nie pirotechnik



Twoja stara naj***na