18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Avatar
~Velture 2018-05-14, 15:20 15
Rzeczywiście... w chuj szybsze i wymagające mniej pierdolenia się niż wyjście z basenu i podejście 30cm...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-05-14, 15:23 2
tyle się pierniczyć dla jednego łyka? I jeszcze ta maszyna na słońcu stoi więc pewnie ciepłe
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-05-14, 16:04 3
W tym czasie to bym wyszedł i pierdolnął trzy kufle na hejnale.
Zgłoś
Avatar
dashadow 2018-05-14, 16:30 5
podpłynął do jednego brzegu, żeby za pomocą pojebanej konstrukcji zaczerpnąć piwa z drugiego brzegu. no geniusz. ciekawe czy jak idzie z sypialni do kuchni to bierze taksówkę
Zgłoś
Avatar
uho82 2018-05-14, 17:47 1
Może i leń, ale cierpliwy.
Zgłoś
Avatar
saves 2018-05-14, 20:26
Ciekawe czy do kobitki też się tak zabiera?
Zgłoś
Avatar
Hrabia Drapula 2018-05-14, 22:31 1
@nowynick to chłodziarka więc może stać na słońcu a piwo i tak zimne będzie
Zgłoś
Avatar
Soros_Bóg 2018-05-14, 22:50
Lepszy bylby basen piwa z woda na sznurku
Zgłoś
Avatar
misiopysio123 2018-05-15, 0:54 6
@prawiewszyscyup: zazdroscicie gosciowi pogody, basenu, chilloutu, a to ze z nudow wymyslil jakies pojebane sznurki, zamiast nawrzucac puszek do basenu i miec pod reka - to tylko po to, zeby tacy jak wy hejtowali. Prawda jest taka, ze on jest tam gdzie jest slonce, basen i browar na sznurku dla hecy a wy, hejtujace slodkie puszyste misie gnijecie tutaj na sadolu - tak jak ja. Tylko ja mu nie zazdroszcze tylko ciesze, ze ktos ma taki luz w zyciu i moze sobie pozwolic na rozrywke.
Zgłoś
Avatar
B................r 2018-05-15, 1:31 3
Ale z was smutne pizdy. Piwko dla gościa. Trochę zabawy i śmiechu jeszcze nikomu nie zaszkodziło.
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2018-05-15, 11:38
niskobudżetowy kelner przydomowy ....
Zgłoś
Avatar
aleleble 2018-05-15, 16:44
Fajna maszynka.
Tak w ogóle,orientujecie się czy taka duża beka piwa np 25l wyjdzie taniej (w przeliczeniu na litr) w porównaniu do tradycyjnych butelek 0,5?
Zgłoś
Avatar
OxY 2018-05-15, 19:15
@up chyba nieee
Cena kegi piwa (zakładając, że masz na wymianę) to od 160zł do 250zł, Kampania Piwowarska średnio ma po 200 ziko więc wychodzi piwko za 3,3zł. Trzy, cztery lata temu piwo z kegi kosztowało 2zł. Zapytaj sanepidu dlaczego teraz tyle kosztuje. Do tego sprzęt, czyli schładzarka i zestaw obiegowy na jeden kij (nalewak) to jakieś tysiąc złotych (używany!). Do tego butla z CO2. Zanim koszta się zamortyzują, wątrobą będziesz mógł pięty ścierać. Jak chcesz pofazować w domu czy na działce to radzę uderzyć do przedstawicieli handlowych oraz konserwatorów tychże przybytków. Zmieścisz się w najniższej krajowej by mieć taki sprzęt w domu, na działce czy w piwnicy Ktokolwiek interesował się browarnictwem wie, że koszt litra piwa to około 50gr. Butelka kosztuje 70gr, puszka 50gr. Doliczając wszystkie inne koszta wychodzi około 2zł. Wiadomo, że koncerny obniżają to maksymalnie bo z tego co wiem, jeden lech połlitrowy to 12gr jeśli chodzi o wsad. Dlaczego nie można pić prosto z rury ?
Zgłoś
Avatar
DanBK 2018-05-15, 19:36 1
OxY napisał/a:

@Dlaczego nie można pić prosto z rury ?



Swojego czasu miałem epizod w karierze związany jednym z browarów. Był na przybytku taki magiczny kranik, służący do pobierania próbek dla laboratorium przed procesem rozlewania. Piwo lecące z niego było, wg mojej opinii najsmaczniejszym piwem jakie piłem. Po rozlaniu i po naklejeniu etykietki smak diametralnie się zmieniał. Jest tu jakiś fachowiec który mi wyjaśni czemu się tak dzieje?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie