18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Heliar 2024-09-23, 23:08 1
joti napisał/a:

Kierowca z gatunku" wczesne czerwone - jeszcze zdążę".
Zupełnie na serio za takie numery powinien być dożywotni zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nie chodzi o ukaranie sprawcy, tylko o ochronę społeczeństwa.



Gówno prawda, to wygląda jak rondo i raczej na pewno jest rondo, frajer po skręcie w lewo na rondzie powinien się zatrzymać, bo zazwyczaj nie ma się pierwszeństwa po takim manewrze, a ten rura. Żadne późne, po prostu przepierdolił na czerwonym. Starczy Wieśniak, albo niedzielny kierowca, dla nich ronda to czarna magia
Zgłoś
Avatar
Nome 2024-09-23, 23:21 2
przerażające, ja swojej to wiązałam kolorowe, oczojebne baloniki na takim długim pałąku, żeby ją było widać
Zgłoś
Avatar
elizkaa 2024-09-24, 0:21 1
Bardzo kurwa mądre brać dziecko na ręce / podnosić po takiej kolizji. Jeden zjeb wjechał na "późnym pomarańczowym" drugi zjeb mógł wywołać poważne konsekwencje po zjebie nr1
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-09-24, 0:40 1
patmon napisał/a:

Takiemu kierownikowi to należałoby dożywotnio zabrać dokument prawa jazdy, konfiskować auto na poczet zadośćuczynienia dla poszkodowanego dziecka, kierować na badania psychiatryczne oraz wniosek z prośbą o zniżkę na przejazdy środkami komunikacji miejskiej koniecznie w towarzystwie nadzoru osób trzecich.
P.s. Ojciec dzieciaka też Miszcz jak jprdle, bo tak dać małemu dzieciakowi jechać sobie wśród tak zaawansowanego ruchu ulicznego , normalnie zachowanie jakby byli gdzieś na placu zabaw, albo wielkim parku. Pisałem już kiedyś, że dzisiejszy rodzic i jego pomyślunek sprowadzają się właśnie do takich debilnych zachowań, gdzie tatuś i madka głupsze od dzieciaka. Chuj głupi tylko się wkurwiłem i ciśnienie mi skoczyło.



Nic dodać ,nic ująć.
Zgłoś
Avatar
NitroCarbon 2024-09-24, 7:02 1
Ojciec chyba był w Indiach na erazmusie. Nie dość że puszcza dzieciaka przodem w miejskiej dżungli to jeszcze pionizuje.
Rozumiem gdyby dziecko same wstało, bo ciężko maluchowi nakazać aby leżało do czasu przyjazdu karetki, ponieważ gowniaki nie są w stanie wysiedzieć w miejscu nawet 3 sekund, no ale samemu pionizowac...
Zgłoś
Avatar
pawel1024 2024-09-24, 9:29
opienku dziecka i kierowca auta na ukraine, z nich już pożytku nie będzie
Zgłoś
Avatar
Cudak 2024-09-24, 10:04
patmon napisał/a:

Takiemu kierownikowi to należałoby dożywotnio zabrać dokument prawa jazdy, konfiskować auto na poczet zadośćuczynienia dla poszkodowanego dziecka, kierować na badania psychiatryczne oraz wniosek z prośbą o zniżkę na przejazdy środkami komunikacji miejskiej koniecznie w towarzystwie nadzoru osób trzecich.
P.s. Ojciec dzieciaka też Miszcz jak jprdle, bo tak dać małemu dzieciakowi jechać sobie wśród tak zaawansowanego ruchu ulicznego , normalnie zachowanie jakby byli gdzieś na placu zabaw, albo wielkim parku. Pisałem już kiedyś, że dzisiejszy rodzic i jego pomyślunek sprowadzają się właśnie do takich debilnych zachowań, gdzie tatuś i madka głupsze od dzieciaka. Chuj głupi tylko się wkurwiłem i ciśnienie mi skoczyło.



Co Ty pierdolisz. 100% za tę sytuację ponosi WYŁĄCZNIE ojciec i niezależnie od tego jakie są przepisy. Chyba, że dla tego debila ważniejsze jest kto ma rację i mandat dla kierowcy, a nie czy jego dziecko żyje czy nie.
Zgłoś
Avatar
marcin9002 2024-09-24, 10:15
patmon napisał/a:

Takiemu kierownikowi to należałoby dożywotnio zabrać dokument prawa jazdy, konfiskować auto na poczet zadośćuczynienia dla poszkodowanego dziecka, kierować na badania psychiatryczne oraz wniosek z prośbą o zniżkę na przejazdy środkami komunikacji miejskiej koniecznie w towarzystwie nadzoru osób trzecich.
P.s. Ojciec dzieciaka też Miszcz jak jprdle, bo tak dać małemu dzieciakowi jechać sobie wśród tak zaawansowanego ruchu ulicznego , normalnie zachowanie jakby byli gdzieś na placu zabaw, albo wielkim parku. Pisałem już kiedyś, że dzisiejszy rodzic i jego pomyślunek sprowadzają się właśnie do takich debilnych zachowań, gdzie tatuś i madka głupsze od dzieciaka. Chuj głupi tylko się wkurwiłem i ciśnienie mi skoczyło.



A pierdolisz .. kierownik powinien dostać odznaczenie jakieś za próbę eliminacji kolejnego bachora.
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-09-24, 13:30
Widać, że bogaty chłop skoro mu na socjalu nie zależy.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-09-24, 13:53 2
Wiem że to sadol ale ulżyło mi jak dzieciak się wyczołgał stamtąd na bok.
Zgłoś
Avatar
Mnich94 2024-09-24, 17:54 1
Jak można być tak chujowym ojcem?
Miałem ostatnio podobną sytuację. Jedzie facet z +- 5 letnim synem na rowerze i mają czerwone światło. Dzieciak jakieś 3m przed ojcem - nie wyhamował miał biegowke przodem wjechał mi przed autem - że mam sam dziecko to przewidziałem całą sytuację ale kurwa mać. Środek Wrocławia. Przecież dziecko nie myśli - puści hamulec "dla zartu" - trzeba pilnować.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-09-24, 18:53 1
Ojciec niedojebanie mozgowe zaawansowane bez perspektyw na poprawe.
Kierowca powinien miec zarzut usilowania zabojstwa. .
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-09-24, 20:57
Nie wiem czy automatyczne klepanie kierowcy po mordzie jest odruchem obronnym, ale od tego bym zaczął. Bez względu na konsekwencje. BTW właśnie na tym skrzyżowaniu zmienią ustawienia, że każdy będzie czekał po 3 minuty na sygnał
Zgłoś
Avatar
Bladziochreturn 2024-09-24, 20:57
Za kare, ze jechala droga dla rowerow zamiast chodnikiem.
Zgłoś
Avatar
Kaleka_od_rąk 2024-09-26, 1:42
@banerr: po prostu zapierdalał tak jak Ty nie raz zapewne, oczywiście nie jest to aspekt usprawniedliwiający, bo tego 0,5m obiektu w tym przypadku dziecka nie mógł zobaczyć bo już na odcinku 10m przed przejściem ktoś wpadł na fantastyczny pomysł zasadzenia krzewu i postawienia skrzynek energetycznych przed przejściem, urbanistyka na poziomie Bangladeszu.
Zgłoś