18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:07
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
🔥 Poskromienie hotelowej Karyny - teraz popularne
🔥 Zaczepna samica - teraz popularne
🔥 Nowoczesność u seniorów ... - teraz popularne
🔥 Grzech - teraz popularne
Avatar
chl404 2024-09-23, 15:53 47
te skrzynki energetyczne to jakis sadol tam wkopał
Zgłoś
Avatar
krokodyl_Hans 2024-09-23, 15:58 3
Jako rowerzysta, gdzie w tym kraju jest obowiązkowa karta rowerowa i ubezpieczenie OC?
Zgłoś
Avatar
patmon 2024-09-23, 16:05 98
Takiemu kierownikowi to należałoby dożywotnio zabrać dokument prawa jazdy, konfiskować auto na poczet zadośćuczynienia dla poszkodowanego dziecka, kierować na badania psychiatryczne oraz wniosek z prośbą o zniżkę na przejazdy środkami komunikacji miejskiej koniecznie w towarzystwie nadzoru osób trzecich.
P.s. Ojciec dzieciaka też Miszcz jak jprdle, bo tak dać małemu dzieciakowi jechać sobie wśród tak zaawansowanego ruchu ulicznego , normalnie zachowanie jakby byli gdzieś na placu zabaw, albo wielkim parku. Pisałem już kiedyś, że dzisiejszy rodzic i jego pomyślunek sprowadzają się właśnie do takich debilnych zachowań, gdzie tatuś i madka głupsze od dzieciaka. Chuj głupi tylko się wkurwiłem i ciśnienie mi skoczyło.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-09-23, 16:05 23
Tatuś to chyba z Indii jest . Puścić gowniarę samą bez kontroli.

[ Dodano: 2024-09-23, 16:07 ]
patmon napisał/a:

Takiemu kierownikowi to należałoby dożywotnio zabrać dokument prawa jazdy, konfiskować auto na poczet zadośćuczynienia dla poszkodowanego dziecka, kierować na badania psychiatryczne oraz wniosek z prośbą o zniżkę na przejazdy środkami komunikacji miejskiej koniecznie w towarzystwie nadzoru osób trzecich.
P.s. Ojciec dzieciaka też Miszcz jak jprdle, bo tak dać małemu dzieciakowi jechać sobie wśród tak zaawansowanego ruchu ulicznego , normalnie zachowanie jakby byli gdzieś na placu zabaw, albo wielkim parku. Pisałem już kiedyś, że dzisiejszy rodzic i jego pomyślunek sprowadzają się właśnie do takich debilnych zachowań, gdzie tatuś i madka głupsze od dzieciaka. Chuj głupi tylko się wkurwiłem i ciśnienie mi skoczyło.



Może tatuś miał ją w appce?
Zgłoś
Avatar
Dżepetto 2024-09-23, 16:10 21
Ojciec, brat czy chuj wie kto jechał obok niedojebanie mózgowe level 100.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-23, 16:15 7
ależ błyskawicznie spionizowano to dziecko - wow!
Zgłoś
Avatar
Truposz 2024-09-23, 16:34 35
Pionienizacja widzę dotarła nawet do Polski
Zgłoś
Avatar
kobo7 2024-09-23, 16:38 3
chl404 napisał/a:

te skrzynki energetyczne to jakis sadol tam wkopał



Pewnie tak, ale akurat w tym przypadku nie miały żadnego wpływu na sytuację. Bo skoro czerwonego przed oczami nie zauważył, to dziecka na chodniku tym bardziej.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2024-09-23, 17:15 11
Zachowanie rodzica podchodzi pod "bardzo późną aborcję".
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-23, 17:25 2
krokodyl_Hans napisał/a:

Jako rowerzysta, gdzie w tym kraju jest obowiązkowa karta rowerowa i ubezpieczenie OC?


Nie ma a powinno być. Z telemetrią że takie dziecko miało 10 lat czy nie.
Dzieci do lat 10 mogą poruszać się jednośladem tylko w towarzystwie opiekunów, w dodatku tylko po chodniku lub drodze dla pieszych. Z kolei młodzi rowerzyści, którzy skończyli 10 lat, a nie mają jeszcze 18, do samodzielnej jazdy potrzebują karty rowerowej. Zazwyczaj mają możliwość wyrobienia jej w szkole. Wymaga to znajomości podstawowych przepisów oraz opanowania umiejętności praktycznych.
Tak że ojciec winny bo niebulionowa a kierowca także bo na czerwonym wjechał.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-23, 17:39 8
Kurwa mać, nikt nie sprawdził czy auto całe.
Zgłoś
Avatar
joti 2024-09-23, 17:39 6
Kierowca z gatunku" wczesne czerwone - jeszcze zdążę".
Zupełnie na serio za takie numery powinien być dożywotni zakaz sądowy prowadzenia pojazdów mechanicznych. Nie chodzi o ukaranie sprawcy, tylko o ochronę społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
ramsch12345 2024-09-23, 17:50
Krótka historia
Zgłoś
Avatar
Joachim 2024-09-23, 17:52 15
patmon napisał/a:

Takiemu kierownikowi to należałoby dożywotnio zabrać dokument prawa jazdy, konfiskować auto na poczet zadośćuczynienia dla poszkodowanego dziecka, kierować na badania psychiatryczne oraz wniosek z prośbą o zniżkę na przejazdy środkami komunikacji miejskiej koniecznie w towarzystwie nadzoru osób trzecich.
P.s. Ojciec dzieciaka też Miszcz jak jprdle, bo tak dać małemu dzieciakowi jechać sobie wśród tak zaawansowanego ruchu ulicznego , normalnie zachowanie jakby byli gdzieś na placu zabaw, albo wielkim parku. Pisałem już kiedyś, że dzisiejszy rodzic i jego pomyślunek sprowadzają się właśnie do takich debilnych zachowań, gdzie tatuś i madka głupsze od dzieciaka. Chuj głupi tylko się wkurwiłem i ciśnienie mi skoczyło.



Pierdolisz bzdury. Ulice są dla samochodów. Takie wypadki są właśnie przez takich baranów, ktorzy tego nie rozumieją. Może kiedyś zrozumiesz jeśli znajdziesz się w takiej sytuacji jak ten kierowca. Każdy popełnia błędy i każdemu może się to przytrafić
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie