18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
🔥 Ruski nurek - teraz popularne
🔥 Zabił kota widłami - teraz popularne
Piekło na Ziemi.Tak (by) wyglądało.
M................n • 2012-06-21, 0:31
Niemcy, SS, o tym trzeba pamiętać. Naród, który raz się posunął do takiego bestialstwa powinien być pod stałą obserwacją reszty świata. Zło nie umiera nigdy. Ono czuwa.
A to artystyczne zobrazowanie owego czasu:
Zgłoś
Avatar
juki 2012-06-21, 22:48
@up

Juz Cie lubie

@topic

Szwaby musza poniesc konsekwencje za tamte czasy. Dzisiejszi obywatle zaplaca za bledy swoich dziadkow.
Zgłoś
Avatar
Kvinto 2012-06-21, 23:04
To jest prożydowskie!

Nie ma piwa.
Zgłoś
Avatar
Always-zjarany 2012-06-21, 23:10 1
od tej plasteliny mi sie przypomniała gra Neverhood, kojarzy ktoś?
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-06-21, 23:14 1


Nie wierzę , że ktoś to zrobił trzeźwym umysłem
Zgłoś
Avatar
nanab 2012-06-21, 23:17
Tak, na niemców napina a sam jest polakiem... Poczytaj trochę o obozach zagłady to zobaczysz kto był największym zbrodniarzem...
Zgłoś
Avatar
LICH0 2012-06-21, 23:18
Spuścizna Hitlera w Niemczech wciąż żywa i ma się dobrze....
Zgłoś
Avatar
Feragas 2012-06-21, 23:19
I zajebiście by było, bez tych wszystkich żydów Kto nie da piwa ten żyd
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-21, 23:27 1
Misiekman napisał/a:


Nie tobie oceniać co powinienem a czego nie. Mam takie a nie inne przekonania w stosunku do Niemców a sformułowanie, że zachowuję się dokładnie tak samo jak faszyści szczerze mówiąc obraża mnie.
Powiedz. Czemu twierdzisz, że to inny naród choć minęło zaledwie 70 lat? Tak. To mało moim zdaniem na całkowitą przemianę w mentalności narodu. Historia dowodzi, że Niemcy od czasów Chrobrego nie zmienili się ani o włos. Ciągłe dążenia ekspansyjne, polityka trzymania w garści słabszych, gierki polityczne. Nie zmienili sie od 10 wieków tylko raz słabiej, raz mocniej prawdziwa natura tego narodu dawała o sobie znać.
Spróbuj proszę, przekonać mnie do swoich racji podając rzeczowe przykłady.



Każdy kto żyje dąży do ekspansji, nawet mrówki - też byś je miał pod obserwacją a potem wybił tylko dlatego że powiększają swoje terytorium?
Trzymanie w garści słabszych - jakoś nie zauważyłem aby na arenie międzynarodowej byli "równi". Jest ciągła próba sił "kto kogo" i ciągła walka o prymat. Każdy kraj tak postępuje.
Gierki polityczne - tutaj gruchnąłeś niczym łysy warkoczem o kant globusa. To faktycznie cecha charakterystyczna Niemców i żadnego innego kraju.

Przekonałeś mnie - idę po zimne piwo do lodówki, po czym powieszę się głową w dół na lampie i spróbuję wtedy spojrzeć na to zagadnienie z Twojej perspektywy.
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-06-21, 23:43 1
Cytat:


Każdy kto żyje dąży do ekspansji, nawet mrówki - też byś je miał pod obserwacją a potem wybił tylko dlatego że powiększają swoje terytorium?
Trzymanie w garści słabszych - jakoś nie zauważyłem aby na arenie międzynarodowej byli "równi". Jest ciągła próba sił "kto kogo" i ciągła walka o prymat. Każdy kraj tak postępuje.
Gierki polityczne - tutaj gruchnąłeś niczym łysy warkoczem o kant globusa. To faktycznie cecha charakterystyczna Niemców i żadnego innego kraju.

Przekonałeś mnie - idę po zimne piwo do lodówki, po czym powieszę się głową w dół na lampie i spróbuję wtedy spojrzeć na to zagadnienie z Twojej perspektywy.


Nie rozumiem Ciebie człowieku. staram się zacząć z tobą dyskusję bo po pierwszych dwóch postach wydawało mi się, że możesz mieć coś mądrego do powiedzenia a ty zaczynasz nieudolnie dowcipkować. Czepiłeś się tego co napisałem. Tylko 3 argumentów. Podważyłeś tylko drugi i nic od siebie. Nie bierz tego do siebie ale wygląda na to, że jesteś tylko internetowym frustratem bo jak nazwać kogoś, kto zaciekle broni swoich racji , jednocześnie nie potrafiąc wytłumaczyć na jakiej podstawie się ich trzyma?
Zgłoś
Avatar
Paweł92 2012-06-21, 23:47
A więc idąc tokiem myślenia autora, dlaczego Rosjanie nie mają być pod stałą obserwacją innych państw? Przecież komuniści wymordowali jeszcze więcej ludzi niż naziści..
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-06-21, 23:52 1
Jak mnie wkurwia to propagandowe pierdolenie o złych Niemcach mordercach i dzielnych, uczciwych Polakach, którzy z bagnetem na czołgi żelazne...
A jakoś nikt nie wspomina o Polakach mordujących przeciwników polskiej obecności na Ukrainie. Polskich partyzantów nazywa się bohaterami mimo, że często dopuszczali się równie brutalnych morderstw( no, ale to okupacja to wiadomo...).

Przestańcie wiedzę czerpać z podręczników w gimbazji, bo nigdy na ludzi nie wyjdziecie. I nie spinajcie się, bo mój post nie ma na celu bagatelizowania niemieckich zbrodni. Chodziło mi o otwarcie co poniektórym oczu, że polski naród sam nie jest święty i nasz obraz w oczach świata wcale nie wygląda tak, jak to przedstawiają propagandowe podręczniki w szkołach.

Ludzie to bestie, bez względu na narodowość.
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-21, 23:54
Misiekman napisał/a:


Nie rozumiem Ciebie człowieku. staram się zacząć z tobą dyskusję bo po pierwszych dwóch postach wydawało mi się, że możesz mieć coś mądrego do powiedzenia a ty zaczynasz nieudolnie dowcipkować. Czepiłeś się tego co napisałem. Tylko 3 argumentów. Podważyłeś tylko drugi i nic od siebie. Nie bierz tego do siebie ale wygląda na to, że jesteś tylko internetowym frustratem bo jak nazwać kogoś, kto zaciekle broni swoich racji , jednocześnie nie potrafiąc wytłumaczyć na jakiej podstawie się ich trzyma?



Oczekujesz ode mnie że wyprostuję Twój skrzywiony punkt widzenia, mimo iż nie udało się to Twoim Rodzicom ?

Nie czepiłem się argumentów, tylko się do nich ustosunkowałem - są one dla mnie śmieszne i w żaden sposób nie charakteryzują Niemców jako narodu.

Może masz jakiś uraz do tego kraju ? Kupiłeś starego Golfa, albo jeszcze starszą bejcę po przejściach i chuj Cię strzela bo zamiast taniej eksploatacji zwiedzasz okoliczne warsztaty...

Ranger - staram się uświadomić autorowi że ocenianie narodu przez pryzmat przeszłości jest idiotyczne. W ten sam sposób można powiedzieć o Austriakach: to dewianci i gwałciciele, należy ich trzymać w psychiatryku. W końcu każdy wie kim był Josef Fritzl.
Zgłoś
Avatar
gura87 2012-06-22, 0:26
masz pan pifo za sam opis
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-06-22, 0:39
oskiboski napisał/a:

Oczekujesz ode mnie że wyprostuję Twój skrzywiony punkt widzenia, mimo iż nie udało się to Twoim Rodzicom ?

Nie czepiłem się argumentów, tylko się do nich ustosunkowałem - są one dla mnie śmieszne i w żaden sposób nie charakteryzują Niemców jako narodu.

Może masz jakiś uraz do tego kraju ? Kupiłeś starego Golfa, albo jeszcze starszą bejcę po przejściach i chuj Cię strzela bo zamiast taniej eksploatacji zwiedzasz okoliczne warsztaty...

Ranger - staram się uświadomić autorowi że ocenianie narodu przez pryzmat przeszłości jest idiotyczne. W ten sam sposób można powiedzieć o Austriakach: to dewianci i gwałciciele, należy ich trzymać w psychiatryku. W końcu każdy wie kim był Josef Fritzl.



Pieprzysz frustracie. Nie napinaj się bo ci gumka w gaciach pęknie. Na marginesie jeżdżę Mercedesem E-Klasse- czy to już hipokryzja? Nie wydaje mi się.

Nie lubię Niemiec i Niemców właśnie za przeszłość narodu i kraju owego. Jeśli tak ten kraj kochasz i szanujesz to wyjaśnij mi dlaczego. Nie musisz niczego mi prostować. Nie proszę cię o to. Chciałem rozmawiać rzeczowo o poglądach a ty próbujesz przedłużyć sobie penisa głupim gadaniem i docinkami. ,,Ten kto nie uczy się na błędach przodków jest idiotą albo Polakiem''. Nie pamiętam czyj to cytat ale świetnie do ciebie pasuje.
Rozmowę uznaję za zakończoną a szkoda. Miałem nadzieje, że pozwolisz mi poznać swój punkt widzenia.
Zgłoś
Avatar
Ranger 2012-06-22, 0:54
Cytat:

Nie lubię Niemiec i Niemców właśnie za przeszłość narodu i kraju owego.



W takim razie idąc twoim tokiem myślenia - na pewno masz wśród przodków jakiegoś żydka, mała szansa że nie. Jesteś w takim razie współwinny morderstw dokonanych przez IDF na terenie Palestyny. Pierdolony morderco...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie