18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:35
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:24
Piekło na Ziemi.Tak (by) wyglądało.
M................n • 2012-06-21, 0:31
Niemcy, SS, o tym trzeba pamiętać. Naród, który raz się posunął do takiego bestialstwa powinien być pod stałą obserwacją reszty świata. Zło nie umiera nigdy. Ono czuwa.
A to artystyczne zobrazowanie owego czasu:
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-06-22, 1:16
@up
żydka wśród przodków nie posiadam. A nawet trochę szkoda. Umiałbym lepiej kombinować.
Zgłoś
Avatar
oskiboski 2012-06-22, 1:34
Misiekman napisał/a:



Na marginesie jeżdżę Mercedesem E-Klasse- czy to już hipokryzja? Nie wydaje mi się.



W GTA czy NFS ? Jeśli w realu to sam sobie odpowiedziałeś na pytanie
Cytat:

Pieprzysz frustracie. Nie napinaj się bo ci gumka w gaciach pęknie.

Nie napinam się - osobnicy Twojego pokroju dawno przestali wyprowadzać mnie z równowagi - ot, kolejny opętany nienawiścią Polak - myślisz że jesteś wybitny ? Spójrz przez okno - tysiące furiatów Twojego pokroju chodzą po ulicach, ale akurat Tobie udało się przelać frustrację na topic na sadolu - gratuluję, ale piwa nie postawię
Cytat:

Jeśli tak ten kraj kochasz i szanujesz to wyjaśnij mi dlaczego.



Tu nie chodzi o sam kraj. Tu chodzi o Twoją postawę - nie będę się powtarzał. Przeczytaj moje posty, ale tym razem ze zrozumieniem.

Cytat:

Chciałem rozmawiać rzeczowo o poglądach a ty próbujesz przedłużyć sobie penisa głupim gadaniem i docinkami.

Ty i rozmowa? W każdym poście mnie obrażasz tylko dlatego że mam inne zdanie niż Ty - czekam aż nazwiesz mnie gimbusem, gównojadem, osobą której Tusk nasrał do ryja etc. Głupio gadasz Ty i próbujesz to teraz odkręcić bo większość osób czytających ten temat nie przyznaje Ci racji. Liczyłeś na oklaski, ale się zawiodłeś - "shit happens" - przełknij i żyj dalej.

Cytat:

,,Ten kto nie uczy się na błędach przodków jest idiotą albo Polakiem''. Nie pamiętam czyj to cytat ale świetnie do ciebie pasuje.

Kolejny docinek pod moim adresem - ręce opadają. Jak masz jeszcze więcej mądrości życiowych wyślij ma na priva, poczytam w wolnej chwili.

Cytat:

Miałem nadzieje, że pozwolisz mi poznać swój punkt widzenia.

Przeczytaj moje posty jeszcze raz, od początku, jak nie uda się za pierwszym albo drugim razem próbuj do skutku, aż zrozumiesz - kiedyś w końcu Ci się uda

Włącz myślenie.

Na koniec - nie zwykłem wracać do tematów po kilkanaście razy tylko dlatego żeby mieć ostatnie słowo, więc pozostawiam Ci wolne pole do popisu.
Zgłoś
Avatar
maxqi 2012-06-22, 1:39
oskiboski napisał/a:



Przyjemnie by Ci było gdybyś jadąc do innego kraju był pod stałą obserwacją, wchodząc do restauracji otrzymywałbyś osobny stolik z widelcem na łańcuchu i talerzem przykręconym do blatu, bo "Polak to złodziej i skurwiel ?" - pomyśl trochę zanim coś napiszesz



Pacanie , nie chodzi o obserwacje jednostek, tylko obserwacje danego kraju, sytuacji politycznej itd. Nie wiem czy wiesz ale po tym jak niemcy wywołali pierwszą wojnę światową mieli zostać pod obesrwacjąktóra dotyczyła własnie świata polityki i wojska , alianci sobie olali to i po 20 latach wywołali wojne która pochłoneła ponad 50 mln ludzi
Zgłoś
Avatar
Clint_Eastwood 2012-06-22, 1:54
oskiboski napisał/a:



Przyjemnie by Ci było gdybyś jadąc do innego kraju był pod stałą obserwacją, wchodząc do restauracji otrzymywałbyś osobny stolik z widelcem na łańcuchu i talerzem przykręconym do blatu, bo "Polak to złodziej i skurwiel ?" - pomyśl trochę zanim coś napiszesz



Wiesz dostrzegam pewną różnicę pomiędzy kradzieżą komuś choćby i samochodu a zapierdoleniem go wraz z całą rodziną,wsią, grabieżą dobytku...

Prawda koledzy jest smutna,nie wiem czy nas(narodu) kurwa nikt nie lubi,czy faktycznie mamy cholernego pecha ale spójrzcie na przykład:
Polska,kraj aliancki walczy z niemcami we wrześniu 1939 r,nie doczekuje się pomocy,dostaje od zaplecza od rusków(notabene przyszłych wyzwolicieli).
Po zajęciu kraju przez nieprzyjaciół ,Polski żołnierz walczy na WSZYSTKICH frontach,doprawdy praktycznie nie ma bitwy bez naszego udziału,jesteśmy 4 siłą zbrojną aliantów,po wojnie dostajemy kolejnego kopniaka etc,prawie 50 lat komuny,koniec końców niepełna reformacja systemu którego efekty są widoczne dzisiaj(praktyczny brak własnego przemysłu,krach instytucji państwowych,korupcja na najwyższych szczeblach władzy etc..)
A teraz druga strona medalu:
Japonia,fanatycy którzy nie respektowali żadnych ludzkich praw,nie mówi się o tym tak jak o wyczynach niemców ponieważ oni tutaj grają główne skrzypce na naszym kontynencie,ale gdybyście spytali chińczyka na pewno sypałby masakrami jak z rękawa.Marsze śmierci,scinanie jeńców,głodzenie,palenie cywilów żywcem etc...Stany dzięki nowej technologii wygrywają wojnę z Japonią ratując około 500 tys swoich żołnierzy gdyby ci musieli zdobywać całą Japonię.Po wojnie ,Japonię spotyka "kara" produkcja wyposażenia,sprzętu wojskowego dla USA....zobaczcie jakim krajem dziś jest Japonia,dzięki tej "karze" rozwinęła się nieprawdopodobnie,dziś prześciga Amerykę.
To my zostaliśmy upodleni,nas spotkała kara(!) nie wiem tylko za jakie grzech...
Zgłoś
Avatar
bezello 2012-06-22, 6:53 1
Xenomorph08 napisał/a:

TIESTO w tle



Samuel Barber - Adagio for Strings
Jakby już coś
Zgłoś
Avatar
BongMan 2012-06-22, 8:40 1
Misiekman napisał/a:

Niemcy, SS, o tym trzeba pamiętać. Naród, który raz się posunął do takiego bestialstwa powinien być pod stałą obserwacją reszty świata.


Nie pod obserwacją, tylko zaraz po wojnie powinni zostać wybici co do jednego.
Zgłoś
Avatar
ozoq 2012-06-22, 10:44
Jedno czego bym sobie życzył... Żeby Polacy przestali żyć przeszłością. Żeby przestali patrzeć spode łba na Niemców i Rosjan, a nade wszystko żeby wypierdolili ze swojej głowy chyba najżałośniejszą propagandę edukacyjną "victoria victis". Jeśli swoją siłę mamy budować na rozdrapywaniu starych ran i użalaniu się nad sobą to będziemy tylko pustymi skorupami pozostającymi w miejscu, gdy reszta świata idzie naprzód. Minęło ponad pół wieku od wojny. Nie mówię, że mamy zapomnieć. Mamy wyciągnąć z tego wnioski i budować zdrowe relacje z naszymi sąsiadami. Polityka popierdoleńców, którzy jeszcze raz rozliczaliby naszych sąsiadów za to co było 50 lat temu prowadzi donikąd.
Sami wybierzemy czy w nadchodzących latach sprzymierzymy się z najsilniejszymi narodami Europy czy tradycyjnie stworzymy zabójczy sojusz z Litwą, Łotwą i Estonią.
Zgłoś
Avatar
fioletowyaligator 2012-06-22, 11:42
@misiekman @oskiboski

Znacie eksperyment Milgrama albo więzienny eksperyment (Zimbardo)?

Po II Wojnie Światowej wielu chciało dowiedzieć się jak takie straszne rzeczy mogły się wydarzyć. Co powoduje, że człowiek posuwa się tak daleko?

Okazało się, że to nie jedynie na Niemcach powinniśmy skupić naszą uwagę ale na naturze gatunku jakim jesteśmy, która poznana dość słabo może zaskoczyć nas wynalazkiem w stylu obozów koncentracyjnych.

Obecni specjaliści wiedzą na prawdę sporo na temat zachowań tak jednostek jak i całych grup ludzi. To zabiera sporo kontroli ludziom którzy nie mieli tyle szczęścia aby poznać psychikę człowieka. Dużo trudniej byłoby zmanipulować społeczeństwo złożone z ludzi bardziej świadomych tej części wiedzy.
Jeśli ktoś jest zainteresowany polecam również eksperyment Ascha (konformizm) oraz eksperyment na wyspie św. Heleny.

Naziści to nie jedyni hultaje jak spojrzeć na historię.
Zgłoś
Avatar
M................n 2012-06-22, 14:49
@up
Masz rację. O eksperymencie Zimbrado czytałem. Polega na ekspansywnym wykorzystywaniu władzy na słabszymi, zniewolonymi jednostkami. Mówi o wczuwaniu się w role oprawcy bądź ofiary do stopnia uniemożliwiającego dalszą kontrolę nad własnym zachowaniem. Tak to rozumiem. Ale pokazuje jednocześnie, iż nie wszystkie jednostki są w stanie wytworzyć tak silną blokadę psychiczną przed własnymi, bestialskimi poczynaniami, aby zagłuszyć sumienie (jeśli się mylę to proszę wskaż tę pomyłkę bo jak sądzę jesteś psychologiem lub kimś kto się nią interesuje a więc fachowcem w dziedzinie) Na przykładzie SS widać, że pośród Niemców żyjących w czasach drugiej wojny światowej znaczna część społeczeństwa poradziła sobie w byciem oprawcą bez skrupułów. Nie chcę tu brnąć w meandry psychologii bo nie znam się na tym. A co do tego ilu było hultajów w dziejach można wymieniać bardzo długo.

Polacy też do świętych nie należą, ale zważcie, że Naród niemiecki jest umoczony mniej lub bardziej w każdy bród historyczny od czasów X wieku.

Nie chcę zaciekle bronić swoich racji, bo zapewne nie we wszystkim mam rację a na każdy argument znajdzie się inny lepszy. Przyznaję ci rację. Ludzie to najgorsze zwierzęta. Ale Faszyści to najgorsi ludzie. Taka jest moja opinia.
Zgłoś
Avatar
kotorminator 2012-06-22, 15:33
Ktoś pierdolnął filmik, jeszcze kurwa nieruchomy, a Wy tu pierdolicie o jakiś kurwa gumkach w majtkach, penisach i innych napinkach. Ja pierdolę kurwa.
Zgłoś
Avatar
b................e 2012-06-22, 16:35 1
oskiboski napisał/a:



Przyjemnie by Ci było gdybyś jadąc do innego kraju był pod stałą obserwacją, wchodząc do restauracji otrzymywałbyś osobny stolik z widelcem na łańcuchu i talerzem przykręconym do blatu, bo "Polak to złodziej i skurwiel ?" - pomyśl trochę zanim coś napiszesz



Jakim skończonym debilem i ignorantem trzeba być aby porównywać "Polskie kombinatorstwo" i to, że jesteśmy "złodziejami" i potrafimy improwizować do mordowania milionów niewinnych ludzi w tym także dzieci, których jedynym błędem było to, że urodzili się w nieodpowiednich dla siebie czasach.

Moim zdaniem jesteś skończonym idiotą i nie wiesz nic o tym co się działo w tamtych czasach. No, może poza tym co Ci na lekcjach historii wciskali przez kilka lat podstawówki.

Cytat:

pomyśl trochę zanim coś napiszesz



Właśnie!
Zgłoś
Avatar
Whiltierna 2012-10-11, 14:41
Bracia Jake i Dinos Chapman










Zgłoś
Avatar
JohnOka 2013-07-04, 10:50 186
Nie wiem co za chory artysta wpadł na ten pomysł..

Zgłoś
Avatar
stankry 2013-07-04, 11:02 12
chore ale ładne
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-07-04, 11:06 3
Sam jesteś kurwa chory. Toż to sztuka jest.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie