18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
MaczoJuh 2015-10-29, 20:10
@cys23 To ciekawe czym jest pilka nozna... bieganie za pilka i strzelanie do bramki.. to jest dopiero kurewsko prymitywne

Pierdolisz bez sensu, pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
dumad 2015-10-29, 21:15 3
amator_kwasnych_jablek napisał/a:

@dumad
Nie znam nikogo, kto miałby taki zapierdol, żeby nie móc iść na siłkę.
Ja osobiście nie chodzę, ale to dlatego, że mi się nie chce, ale przynajmniej nie wymyślam głupich wymówek o zapierdolu w pracy. To gdzie ty robisz? W kamieniołomach po 15 godzin na dobę?



Nie w kamieniołomach ale z godzinami prawie zgadłeś.
12-14h i często nawet śniadania nie ma czasu zjeść
Zgłoś
Avatar
Dexterous 2015-10-30, 0:17 8
Czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że jestem tu chyba jedynym typem, który chodzi na siłkę... Ktoś tam napisał, że to prymitywne zajęcie polegające na podnoszeniu i opuszczaniu metalu. Hmmm... Per analogiam, czy granie na kompie nie polega na dotykaniu kawałków plastiku? Czy malowanie nie polega na przesuwaniu kawałkiem drewna z włosiem upaćkanym farbą po kawałku płótna? Czy gra na gitarze nie polega na szarpaniu kawałków drutu (no dobra, czasem tak to właśnie wygląda Nie w tym rzecz) itd. itp. Otóż tłumaczę i objaśniam. Przyjemność z ćwiczeń fizycznych bierze się z pokonywania własnych słabości i doskonalenia siebie. Dodatkowo kształtuje się hart ducha i wytrwałość. Jak dla mnie, rzeźba i siła są miłymi dodatkami. Zapytacie skąd fizyczna przyjemność? Tak samo jak przy jedzeniu ostrych rzeczy - mózg, aby zniwelować ból, wydziela endorfiny
Zgłoś
Avatar
krechaman 2015-10-30, 0:40 2
Piękne w chuj... Żeby tylko ten silikon od wysiłku nie wyjebał w powietrze
Zgłoś
Avatar
G................u 2015-10-30, 1:23
Laski na siłowni a wcześniej patrzyliśmy zdjęcia z rodziną, z słynnego wesela. Chyba będzie coś się dzisiaj działo.
Zgłoś
Avatar
Stehlen 2015-10-30, 1:24
2na10
Zgłoś
Avatar
K................t 2015-10-30, 1:28
@cys23, sporty drużynowe bardzo lubie, ale ostatnio grałem w piłkę prawie rok temu i tydzień po meczyku utykałem powykręcany we wszystkie strony, bo mi wysiadło kolano. Siłka jest statyczna i mogę wybrać ćwiczenia i maszyny na których nie zjebie sobie znowu po raz n-ty stawu. Poza tym mogę chodzić na nią sam kiedy chce i robić to co nie zaszkodzi mojemu zdrowiu. Nie jestem jakimś wielkim fanem i nie jest to moje hobby, ale każdej jesieni zaczynam uczęszczać żeby spalić tłuszcz, bo w inny sposób po prostu nie mogę.
Zgłoś
Avatar
Noct 2015-10-30, 1:34
Najebią sobie takie karyny makijażu przed siłownią, a potem wyglądają jak buka na deszczu.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-10-30, 1:59
Dexterous napisał/a:

Czytam te komentarze i dochodzę do wniosku, że jestem tu chyba jedynym typem, który chodzi na siłkę... Ktoś tam napisał, że to prymitywne zajęcie polegające na podnoszeniu i opuszczaniu metalu. Hmmm... Per analogiam, czy granie na kompie nie polega na dotykaniu kawałków plastiku? Czy malowanie nie polega na przesuwaniu kawałkiem drewna z włosiem upaćkanym farbą po kawałku płótna? Czy gra na gitarze nie polega na szarpaniu kawałków drutu (no dobra, czasem tak to właśnie wygląda Nie w tym rzecz) itd. itp. Otóż tłumaczę i objaśniam. Przyjemność z ćwiczeń fizycznych bierze się z pokonywania własnych słabości i doskonalenia siebie. Dodatkowo kształtuje się hart ducha i wytrwałość. Jak dla mnie, rzeźba i siła są miłymi dodatkami. Zapytacie skąd fizyczna przyjemność? Tak samo jak przy jedzeniu ostrych rzeczy - mózg, aby zniwelować ból, wydziela endorfiny

ciekawe czy powiesz to tak szybko jak to napisales jak sie bedziesz z kims napierdalac a on cie z 3 razy obejdzie i bedziesz musial tą swoją "rzezbe" ruszyc, wydaje mi sie ze sie zasmarkasz i zaplujesz ... tak sie zasapiesz obrotem
Zgłoś
Avatar
JeanLuc 2015-10-30, 2:20
Kurde, chyba ktoś wrzucił okrojoną wersję filmiku bo miałby być piękne dziewczyny a była raptem jedna
Zgłoś
Avatar
yelow88 2015-10-30, 3:10
Zgłoś
Avatar
W................o 2015-10-30, 3:38
kuuuurwa co za nuta?
Zgłoś
Avatar
C................c 2015-10-30, 8:10
Zgłoś
Avatar
cola1111 2015-10-30, 10:32 1
Teraz motywują do fitnesu, a w szkole pewnie połowa z nich miała zwolnienie z WF'u... xD
Zgłoś
Avatar
Sonal 2015-10-30, 10:46
Ci co powyżej dyskutują (o tych sportach drużynowych - może pedalska piłka nożna?) to muszą być w chuj stu procentowi pederaści - po co Wam ten sadolowy coming out?
A ja tam lubię szczupłe, wysportowane laski z silikonowymi cyckami - więc filmik mi się bardzo spodobał.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie