18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
MudPie 2013-08-20, 3:57
platini1 napisał/a:

Powinni takiego czegoś nawet nie dopuszczać do szerszej dystrybucji, wprowadza dzieci w błąd i potem faktycznie wyrastają z nich debile.


Nie uważasz, że to by było zabawne, jakby takiego pranka na dziecku zrobić żeby myślało że foka to uszczelniacz Mamo Mamo zobacz uszczelniacze!! Dobra beka by była. Później jakby dorosło to i tak by poznało prawdziwą nazwę.
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-08-20, 5:08 1
DzikaMangusta napisał/a:

dziecko w tym wieku powinno bawić się na podwórku na łonie przyrody a nie kurwa dajecie gnojom te IPady a potem na debili rosną jesteś chujowym ojcem



Tak nawiasem mówiąc, to czego Ci się na tym podwórku w tym wieku nauczy, hejter za 5 złoty.
Zgłoś
Avatar
D................a 2013-08-20, 5:58 2
Dzoyo napisał/a:



Tak nawiasem mówiąc, to czego Ci się na tym podwórku w tym wieku nauczy, hejter za 5 złoty.

Nie mówię o podwórku w kamienicy na pradze ale o takim przy domach. Zawsze tyle frajdy było przy ganianiu się z patykami, robiły za karabiny i inne gówna. Polowanie na żaby, ewentualnie wycieczki do lasu, poznawanie wszelakiego rodzaju robali. O taką zabawę na podwórku mi chodzi.
Jednak jak ktoś nie ma domu tylko mieszkanie w bloku to co za problem przejechać się komunikacją na jakieś zadupie i pospacerować po jakimś lesie.
Zgłoś
Avatar
27Pablo 2013-08-20, 8:01
Ale masz śliczną,pulchniutką rączke
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2013-08-20, 8:13 2
Daj mu kurwa kolorowankę albo książkę, bo się wychujasz jak na 12 urodziny zażąda jachtu.
Zgłoś
Avatar
rivet 2013-08-20, 9:28
0:51 "Graj graj kurwa"?
Zgłoś
Avatar
k................u 2013-08-20, 9:42
Ipada se kupił, zarobas jebany.
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-08-20, 9:58


Czasy sie zmieniaja wraz z technologia. Pierdolnijcie sie w glowe i pracujcie nad tym zeby moc swojemu dziecku kupic Ipada.
Zgłoś
Avatar
darwinloska 2013-08-20, 10:03
1:28 nie Jaka, tylko Jak.
Zgłoś
Avatar
Polvodka 2013-08-20, 10:30 10
rivet napisał/a:

0:51 "Graj graj kurwa"?


"Graj, graj Kuba"
Strasznie jest denerwujący ten wasz ból dupy.
Widać, że dziecko jest małe, a wy pierdolicie jaki, to nie jest z niego zły ojciec...kurwa dalibyście; dajmy na to 2 letniemu dzieciakowi napierdalać się patykiem?
Chłop uczy dziecka słówek za pomocą Ipada, to jest jeden chuj jakby uczył za pomocą książki, technika się rozwija, więc i sposoby wychowania dziecka.
Macie ból dupy, bo pewnie w życiu nie trzymaliście Ipada w rękach.
Zgłoś
Avatar
DisH0noreD 2013-08-20, 10:51
uszczelnic bo seal XDDDDDDDD o japierdole 10/10
Zgłoś
Avatar
areksus 2013-08-20, 10:56 2
DzikaMangusta napisał/a:

dziecko w tym wieku powinno bawić się na podwórku na łonie przyrody a nie kurwa dajecie gnojom te IPady a potem na debili rosną jesteś chujowym ojcem



Masz może sie przydać


Dzieki za troskę o mojego syna, nie martw się biega boso po trawie, wącha kwiaty, i celebruje przyrodę...
Zgłoś
Avatar
aichi 2013-08-20, 13:05
Drogi autorze tematu, daj mi proszę kontakt do twórców tejże apki, to do nich napiszę i im to potłumaczę, bo to jest tragedia po prostu :/
Zgłoś
Avatar
h4xor 2013-08-20, 18:59
Całe szczęście, że koguta nie było ^^ I nie mam tu na myśli "rooster"
Zgłoś
Avatar
Dzoyo 2013-08-22, 8:30
DzikaMangusta napisał/a:

Nie mówię o podwórku w kamienicy na pradze ale o takim przy domach. Zawsze tyle frajdy było przy ganianiu się z patykami, robiły za karabiny i inne gówna. Polowanie na żaby, ewentualnie wycieczki do lasu, poznawanie wszelakiego rodzaju robali. O taką zabawę na podwórku mi chodzi.
Jednak jak ktoś nie ma domu tylko mieszkanie w bloku to co za problem przejechać się komunikacją na jakieś zadupie i pospacerować po jakimś lesie.



"Użytkownik usunięty" ale nie byłbym sobą gdybym na to nie odpisał
Nie za bardzo wiesz o czym mówisz. Strzelam, że jest to dziecko w wieku max 5 lat, a ty sugerujesz, że ma 5 lat i jest ciapate, skąd taki dzieciak ma wiedzieć co to jest kurwa karabin żeby zrobić go sobie z patyka, polowanie na żaby - mówisz, że musi się uczyć jak zdobywać pokarm dla swojego potomstwa w gnieździe ? Jeżeli chodzi o robale to tutaj Kubota jest potrzebna. Piszę oczywiście to z przymrużeniem oka bo debilem nie jestem, na 2 raz postaraj się sprecyzować, że chodzi Ci o wypady na łono natury z rodzicami (kawałek o komunikacji miejskiej) to jest inna sprawa. Wkurwiającym faktem jest to, że po 2 minutowym filmiku jesteś w stanie określić, że dzieciak cały swój krótki żywot siedzi 16 godzin przed IPADem a 8 godzin śpi.
Zgłoś