18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się



Łukasz Hellmuth Słota, to bushcrafter z Krakowa, który doskonale wie jak urządzi się w lesie.

2021-02-14, 19:17
Nie ogladam, nie nabijam. Dobrze robie, czy powinienem jednak dac subika i kliknac w dzwoneczek?

2021-02-14, 19:19
Znawca_Cipek napisał/a:

Nie ogladam, nie nabijam. Dobrze robie, czy powinienem jednak dac subika i kliknac w dzwoneczek?



dzwoneczek zawsze na propsie :)


2021-02-14, 19:27
Trzeba na poważnie pomyśleć o tym zakazie tworzenia tematów na linkach do YT. Przecież nikt nie będzie się fatygował, żeby ściągać i wgrywać tu jakieś gówno, a wyeliminuje to 100% yutuberowych żebraków.

2021-02-14, 19:34
DzidaZawodnik napisał/a:

Trzeba na poważnie pomyśleć o tym zakazie tworzenia tematów na linkach do YT. Przecież nikt nie będzie się fatygował, żeby ściągać i wgrywać tu jakieś gówno, a wyeliminuje to 100% yutuberowych żebraków.



I to samo bym zrobil z tym niby niepromowanym anałem Polskie Drogi.

2021-02-14, 19:35
Polskie Drogi akurat są ok w przeciwieństwie do jakiegoś gówna o siedzeniu w lesie

2021-02-14, 19:37
Jutubowe gówno o niczym, jakiego pełno na jutubie...

2021-02-14, 20:56
A h*j mnie obchodzi jakiś leśny troll.

2021-02-14, 21:08
To jedno piwo gościu sobie odpisz, bo przypadkowo ci dałem.

2021-02-16, 11:03
bloodwar napisał/a:

Polskie Drogi akurat są ok w przeciwieństwie do jakiegoś gówna o siedzeniu w lesie



Nie są. Kacapskie drogi są spoko. Polskie drogi to rozmiękła nijakość i żebranie o atencję. Deeeeeej subaaaaa. No deeeeeeeej.

2021-02-16, 11:30
koleś lubi las. przychodzi tam, robi sobie spanko, szamke, je i siedzi. przestańcie gnić w mieszkaniach, gnijcie w lasach.

2021-02-16, 20:22
orzech1991 napisał/a:

koleś lubi las. przychodzi tam, robi sobie spanko, szamke, je i siedzi. przestańcie gnić w mieszkaniach, gnijcie w lasach.



Spoko tylko czemu musi się to nazywać jakoś k***a bushcraft? Dlaczego nie traper. Jakieś k***a influoencerskie gówno wymyślone do nabijania kobzy. Chce las niech chodzi i tam mieszka tylko nazywa rzeczy po imieniu.

2021-02-17, 20:21
kogut117 napisał/a:

Spoko tylko czemu musi się to nazywać jakoś k***a bushcraft? Dlaczego nie traper. Jakieś k***a influoencerskie gówno wymyślone do nabijania kobzy. Chce las niech chodzi i tam mieszka tylko nazywa rzeczy po imieniu.



jakiej kobzy? a kto to niby ma nabić i komu? jakiś hajp jest na to tworzony? ch*ja. Po prostu każde gówno musi mieć teraz nazwę. Potrzeba nazywania rzeczy na różne sposoby to zwykła ludzka cecha, społeczna. Nie trzeba dorabiać teorii do tego.

kogut117 napisał/a:

Spoko tylko czemu musi się to nazywać jakoś k***a bushcraft? Dlaczego nie traper. Jakieś k***a influoencerskie gówno wymyślone do nabijania kobzy. Chce las niech chodzi i tam mieszka tylko nazywa rzeczy po imieniu.



jakiej kobzy? a kto to niby ma nabić i komu? jakiś hajp jest na to tworzony? ch*ja. Po prostu każde gówno musi mieć teraz nazwę. Potrzeba nazywania rzeczy na różne sposoby to zwykła ludzka cecha, społeczna. Nie trzeba dorabiać teorii do tego.

Poza tym traper troszeczkę więcej w tym lesie odpie**ala.

Traper (ang. trapper) – myśliwy, który za pomocą pułapek (ang. trap) poluje na zwierzęta futerkowe (lisy, norki, gronostaje itp.). Określenie to dotyczy zazwyczaj myśliwych z Ameryki Północnej (USA, Kanada), chociaż ludzi trudniących się traperstwem spotkać można w innych rejonach świata (np. na Syberii). Francuscy traperzy w Ameryce Północnej nosili miano coureur de bois. Na zachodzie Stanów Zjednoczonych traperów nazywano często ludźmi gór.

Prowadzili trudne, pełne niebezpieczeństw życie. Groził im głód, śmierć z powodu niezagojonych ran lub z rąk nieprzyjaznych im Indian. Gromadzone zimą skórki sprzedawali wiosną w faktoriach handlowych, a zarobione pieniądze wydawali na zabawę i zgromadzenie zapasów na kolejną zimę w dziczy.

2021-02-19, 08:11
ej dobry kanał, ciekawi ludzie

2021-03-21, 02:33
Spasly ch*j smazy boczek 10 metrow od drogi, zapie**ala w butach bokserskich w pedalskim kapelusiku nagrywajac wszystko z drona i pisze "buszkaft".
Co k***a ma byc do ch*ja??