18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
JG800 2018-03-20, 9:16
A w środku pewnie jakiś uchodźca. Ale swoją drogą dobry patent na zdalnie sterowaną bombę na lotnisku.
Zgłoś
Avatar
Halman 2018-03-20, 9:22 1
to trzeba wysłać do fundacji Nautilius... zrobią o tym materiał na miarę Zdanów...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2018-03-20, 9:35
przypomniała sobie o Kevinie przed odlotem...
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-20, 11:30
"Zaginiony bagaż ryśka pjetró kiedy zdradzał żonę będąc w samolocie i sejmie w sylwestra jednocześnie - historia prawdziwa"
Książka dostępna w dobrych księgarniach od 30 czerwca.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2018-03-20, 16:03
Walizka spierdala, bo się zorientowała, że na naklejce znajdują się litery "WAW".
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-03-20, 16:09 3
Velture napisał/a:

"Zaginiony bagaż ryśka pjetró kiedy zdradzał żonę będąc w samolocie i sejmie w sylwestra jednocześnie - historia prawdziwa"
Książka dostępna w dobrych księgarniach od 30 czerwca.



Nawet do tematu do zapierdalającej przez lotnisko walizce musiałeś wjechać z polityką i spierdolić klimat?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-20, 16:14 2
tranzystor napisał/a:



Nawet do tematu do zapierdalającej przez lotnisko walizce musiałeś wjechać z polityką i spierdolić klimat?


Gdzie ty widzisz politykę w moim poście? Napisałem o osobie publicznej, że zdradza żonę i tyle. Nie wymieniłem żadnej partii ani nic związanego z polityką a wyłącznie moje potępienie do zdradzania żony i kłamania.

Naucz się czytać ze zrozumieniem.
Zgłoś
Avatar
blerhs 2018-03-20, 21:12
Pewnie to jakiś prototyp autonomicznej walizki
Zgłoś
Avatar
voytas0 2018-03-20, 21:14
@velture fakt o którym piszesz poza tym mówi, że Rysiu nie jest ciepłym. A tak odwrotnie. Dlaczego kaczka nie leci na sylwestra z dupą na ciepłą wyspę. Powodów można wymieniać tysiące, od tgo że nie zna języków, nie umiałby se na lotnisku bez niani poradzić.Po to,że nie lubi laseczek
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-03-20, 23:46 1
Velture napisał/a:


Gdzie ty widzisz politykę w moim poście? Napisałem o osobie publicznej, że zdradza żonę i tyle. Nie wymieniłem żadnej partii ani nic związanego z polityką a wyłącznie moje potępienie do zdradzania żony i kłamania.

Naucz się czytać ze zrozumieniem.



Ta osoba jest osobą publiczną, bo jest politykiem, więc wmieszałeś politykę. Zanim zaczniesz swoje "górnolotne" wywody i "żarty", to zastanów się najpierw, czy ma to jakikolwiek związek z tematem.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-21, 8:52 1
@up
Jakbym sobie robił jaja z aktora to mieszałbym w to branżę filmową?
Czy może jakbym się śmiał z kierownika na stacji Orlenu to mieszałbym w to branżę paliwową?

Puknij się jasiu i wstawaj bo się zesrałeś.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2018-03-21, 18:17 1
Velture napisał/a:

@up
Jakbym sobie robił jaja z aktora to mieszałbym w to branżę filmową?
Czy może jakbym się śmiał z kierownika na stacji Orlenu to mieszałbym w to branżę paliwową?

Puknij się jasiu i wstawaj bo się zesrałeś.



Przestań się pogrążać, bo od jakiegoś czasu robisz z siebie coraz większego debila. Czy kilka wirtualnych piwek od gówniarstwa i kucy jest tego warte?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-21, 19:12
@up
Ty od 8 lat robisz z siebie tutaj debila i jakoś nie wypominam ci tego
Zgłoś