18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
Misiek_KRK 2019-01-26, 14:03 7
Wygląda jak mój pracownik, któremu nie dałem premii
Zgłoś
Avatar
cryzega 2019-01-26, 14:44 3
Wygląda jak zawartość worka w odkurzaczu.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2019-01-26, 14:52 1
Typ i reszta mu podobnych chyba nie ogarnia, że psy pomimo różnych rozmiarów reagują tak samo. No to teraz niech sobie taki jeden z drugim pomyśli, że nie ma przed sobą pekińczyka tylko huskiego albo jakiegoś owczarka. Ciekawe czy byłoby tak samo zabawnie
Zgłoś
Avatar
Pantilion 2019-01-26, 15:24 35
@up co Ty opierdolisz...? To małe gówno nie powinno być nazywane psem, ale według kynologii... niestety jest. Owczarki, husky itd. są psami myślącymi i po szkoleniu (nauce) wykonują polecenia właściciela. "Pies" w materiale to wybryk i wynik ludzkiego niedojebania Psy od zawsze były hodowane dla potrzeb człowieka i miały być mu posłuszne. Dopiero zjebane podejście w 21 wieku stworzyło takie gówniane coś i inne kretyńskie krzyżówki. Pies od dawien dawna towarzyszył człowiekowi i wtedy nie było durnych programów o poskramianiu psów przez jakiegoś idiotę. Nie psy się zmieniły tylko popierdolone podejście do nich i krzyżowanie ras ze strony człowieka.
Zgłoś
Avatar
S................n 2019-01-26, 16:16 4
Zgłoś
Avatar
banerr 2019-01-26, 16:35
Proponuję wezwać egzorcystę.
Zgłoś
Avatar
grygori1 2019-01-26, 16:48 2
zajebałbym gnoja zawczasu
Zgłoś
Avatar
TB303 2019-01-26, 16:55 6
Jak ja nie cierpię tego typu małych gówien. Agresywne to, pojebane i wkurwiające. Ile razy taki do mnie zza bramy czyjejś posesji szczekał jak posrany, a jak tylko podszedłem to spierdolił ze strachu.
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2019-01-26, 16:59 2
Do pełni szczęścia brakuje mu czerwonych oczu

Do pełni szczęścia brakuje mu czerwonych oczu

Zgłoś
Avatar
Eleir 2019-01-26, 21:16 3
Na chuj trzymać takie gówno w domu.
Zgłoś
Avatar
yeahbunnycoolphone 2019-01-26, 21:18
Pieseł?!?!... większość kobiet tak robi...
Zgłoś
Avatar
kuug 2019-01-26, 21:45 3
Ma wyraz twarzy jak moja teściowa
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2019-01-26, 23:27
łooo to moja żona przecież .....
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2019-01-27, 0:03 4
Pantilion napisał/a:

@up co Ty opierdolisz...? To małe gówno nie powinno być nazywane psem, ale według kynologii... niestety jest. Owczarki, husky itd. są psami myślącymi i po szkoleniu (nauce) wykonują polecenia właściciela. "Pies" w materiale to wybryk i wynik ludzkiego niedojebania Psy od zawsze były hodowane dla potrzeb człowieka i miały być mu posłuszne. Dopiero zjebane podejście w 21 wieku stworzyło takie gówniane coś i inne kretyńskie krzyżówki. Pies od dawien dawna towarzyszył człowiekowi i wtedy nie było durnych programów o poskramianiu psów przez jakiegoś idiotę. Nie psy się zmieniły tylko popierdolone podejście do nich i krzyżowanie ras ze strony człowieka.



Nie ogarnąłeś o co mi chodziło, ten pies na filmie jest w stanie maksymalnego stresu i próbuje się bronić pokazując zęby. Jednak jest on na tyle mały i nie groźny, że dla kamerzysty to są jakieś żarty, wygłupy czy zabawa, niestety dla psa nie. Więc teraz niech taki mądrala spróbuje się w ten sam sposób "pobawić" z jakimś dużym psem. Myślę, że zamiast śmiechu byłby krzyk, płacz, a może i jakieś obficie krwawiące rany.

Zgłoś