18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Skolopendromorf 2012-04-05, 22:57
sadicstick to nie sweet pl -.-
Zgłoś
Avatar
Farmerx 2012-04-06, 0:38 1
Ogólnie mam wyjebane na coś takiego, bo można po prostu przeskroolować, i obejrzeć filmik o szalonych dziwkach poniżej, ale nie moge sie powstrzymać, by nie zadac tego pytania.

@xgregor - Co toba kierowało, gdy wstawiałeś zajebiście słodziusią i milusią wydre na strone o nazwie sadistic.pl? Serio, no kurwa mać człowieku, choc bym nie wiem ile o tym myślał (a nie jest to dla mnie łatwe, ty bydlaku), to nie moge sobie wyobrazić, co taki człowiek sobie uroił w mózgu. Nie wiem, może ci się okna w przeglądarce popierdoliły? To jedyne co udało mi się wymyślić. Ewentualnie, jestes pierdolnięty, i wstawiasz każdy shit jaki ci sie nasunie, by mieć jak najwięcej wirtualnych piwek, ale nie chce mi sie twojego profilu przeglądac, by to potwierdzić. Czekam na twoją odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
Jan Kos 2012-04-06, 0:40
Jeśli wziąć pod uwagę strój opiekuna i zafundowanie kąpieli bezpośrednio po posiłku to już mniej słodko się robi ... ;-P
Zgłoś
Avatar
C................r 2012-04-06, 7:41
Wiem, że to sadistic i w ogóle, ale już chyba wolę zobaczyć "SwEEtAshNą" (czy jak to tam pokemony piszą) wydrę, niż kolejnego gimbusa pokazującego jaki jest mądry inaczej. Może nie pasuje do tego portalu, ale dobrze jest się czasem tak odchamić po przeglądaniu kolejnej dawki filmów z serii "słoik w dupie i szkło chrupie" czy "nogi mi uciekły".
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-04-06, 8:46
jaki świat jest piekny... tylko ludzie sadysci
Zgłoś
Avatar
niepoprawnymateo 2012-04-06, 13:12
hell.no napisał/a:

Tak mnie naszło popełnić coś takiego:

Obrazek



Zgłoś
Avatar
xgregor 2012-04-06, 21:59
@Farmerx tak bardzo mi zależy na wirtualnych piwach a szczególnie na twoim...
Innym się podoba , więc idź umyj te długie hery i nie hejtuj
Zgłoś
Avatar
O................f 2012-04-06, 23:36 2
Dzięki sadisticowi dowiedziałem się jak wygląda sucha wydra. Dziękuję.
Zgłoś
Avatar
Artos 2012-04-07, 3:25
Z serii sadistic uczy i bawi?
Zgłoś