18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
25-letnia Karolina R., która posiada także niemieckie obywatelstwo, kilka lat temu przeszła na islam. Następnie wyszła za mąż za członka organizacji Państwo Islamskie, walczącego na Bliskim Wschodzie. Według prokuratury, kobieta przekazywała swojemu mężowi sprzęt wideo wykorzystywany do nagrywania filmów propagandowych. Miała też dostarczyć dżihadystom ponad 10 tysięcy euro. Niemieccy śledczy oskarżyli Polkę o wspieranie terroryzmu.
Kobieta od kilku miesięcy przebywa w areszcie. Grozi jej do 10 lat więzienia. Oskarżona jak dotąd nie odniosła się do stawianych jej zarzutów.
31 marca zeszłego roku o szóstej rano do mieszkania rodziców Karoliny wdarli się policyjni komandosi z bronią w ręku. Dziewczynie pozwolili zabrać do aresztu dwuletniego synka, którego wciąż karmi piersią. Niemiecka prokuratura federalna, ścigająca najpoważniejsze przestępstwa, oskarżyła ją o wspieranie terrorystów z Państwa Islamskiego i przygotowywanie zamachów. To pierwszy polski obywatel, któremu postawiono takie zarzuty.
Urodzony w Algierii Farid jest znanym salafitą z Bonn. Jest też islamskim mężem Karoliny (nie mają ślubu cywilnego) i ojcem jej syna. W 2013 r. pojechali całą rodziną do Syrii. Później Karolina z dzieckiem wróciła do Niemiec i zaczęła zbierać pieniądze i sprzęt dla męża. Na islam przeszedł także jej brat, który również pojechał na dżihad.
Na przysłanych przez pośredników kamerach Farid na tle czarnej flagi Państwa Islamskiego kręcił filmy propagandowe, które wrzucał do internetu. W jednym z nich - który w sieci pojawił się w lipcu ubiegłego roku, już po aresztowaniu Karoliny - pozował przy stercie ciał. To ofiary masakry dokonanej przez islamistów w prowincji Homs. Zginęło wówczas 270 osób, podobno dlatego, że nie przestrzegały postu podczas ramadanu. - Jak widzicie, zaszlachtowaliśmy te zwierzęta - mówi w filmie, kopiąc ciała.

Aż mi żal d*pę ścisnął, że Polka przechodzi na to dziadostwo.
Zgłoś
Avatar
R................y 2015-01-21, 19:14 31
Ja pierdolę tyle rzeczy jest na świecie pożytecznych i kreatywnych do roboty to nie - poczyta o pedofilu kutasokozojebiemecie i pojedzie na pustynie do domków z gówna ścinać głowy.
Zgłoś
Avatar
Smutas 2015-01-21, 19:17 6
I co z tego że Polka? Nawet wśród Polek zdarzają się idiotki.
Ja się z takimi pustakami nie utożsamiam i ani mnie ziębi ani grzeje jej historia.
Zgłoś
Avatar
Medivh0 2015-01-21, 19:26 17
Widzę że jakiejś babie znudziło się równouprawnienie i zechciała być podnóżkiem.

Takie suki są najgorsze. A za zdradę powinno się karać śmiercią. Najlepiej przez utopienie w świńskiej krwi.
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2015-01-21, 19:41
Kozioł ją jebał. Jej wybór.
Zgłoś
Avatar
wino666 2015-01-21, 20:26 1
@Smutas

rzygac mi sie chce jak widze jakies polki czasami normalne dziewczyny, a czasami glupie klubowe kurwy ktore zadaja sie z tymi ciemnoskorymi "ludzmi" tylko i wylacznie z tego powodu ze tu sa jebanymi bogaczami.
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-01-21, 20:55 2
bardzo dobrze kurwy do więzienia terrorystów do gazu
spierdalajcie jebani sylafici albo huj wie co z mojego kontynentu

Albo wiecie co zaprośmy wszystkich powiązanych z panstwem islamskim do nas do polski mamy piękne lokum w oświęcimiu dla nich a i w sztutowie by się trochę znalazło
teren ogrzewany , może jedynie tylko dym, w oczy kolec a i prysznice są i bezpiecznie bo są budki strażnicze wystarczy tylko obsadzić
Zgłoś
Avatar
BYNIO123 2015-01-21, 21:06 19
kumpeltrafilnaharda napisał/a:



Aż mi żal d*pę ścisnął, że Polka przechodzi na to dziadostwo.


Daj spokój z Niemieckim paszportem też da się żyć, tak słyszalem.
Zgłoś
Avatar
vatherland 2015-01-21, 21:24 6
Trza robić odstrzał zanim się to rozpełznie - sezon myśliwski od 1.01 do 30.12

Trzech myśliwych pojechało do Arabii na łowy
pierwszy się chwali - upolowałem lamparta
drugi - upolowałem wielbłąda
trzeci - upolowałem 34 nołplisy
pierwszy i drugi pytają się trzeciego - co to są nołplisy?
trzeci odpowiada - takie w szmatach na głowie wyskakiwało z krzaków machając rękoma i krzyczało noł plis!

Zgłoś
Avatar
onion 2015-01-21, 22:26
a chuj z tą kurwą... półksiężyc jej na droge
Zgłoś
Avatar
KubsonMon 2015-01-21, 22:56
Tępa dzida.
Zgłoś
Avatar
Aqualinespirit 2015-01-22, 8:03 3
Mówcie co chcecie, ale to też nie świadczy najlepiej o nas, że nam baba z kuchni spierdoliła, a arab ją zaciągnął do organizowania sprzętu video.
Zgłoś
Avatar
ala963 2015-01-22, 11:55 2
To już nie jest Polka. To szmata.
Zgłoś
Avatar
p................a 2015-01-22, 21:30
Nie jest żadna Polka! Urodziło się to w Niemczech! Nawet w TV Goebbels 1 mówili.
Zgłoś
Avatar
Jason-X 2015-01-22, 22:24 4
mąż twój wielbił porządek i pełne szkło,
narzeczoną miał kiedyś jak sen,
z autobusem arabów zdradziła go,
nigdy nie był już sobą o nie ...

Ź 2:56
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie