18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
To prawdopodobnie pierwszy kierowca, który stracił prawo jazdy na nowych przepisach. 51 minut po północy, kierowca jechał 121 km/h na moście Pionierów w Szczecinie gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h. Aby dojechać do domu, dostał na dobę pozwolenie na jazdę samochodem.

(nie mogę uploadnąć filmiku więc łapcie link)

KLIK

Uważam, że w takiej sytuacji gdzie jest środek nocy i są 2/3 pasy jezdni i dookoła nie ma ani żadnych pojazdów ani tym bardziej pieszych, zabieranie prawa jazdy za takie coś jest nieuzasadnione.

[ Komentarz dodany przez: Angel: 2015-05-18, 15:07 ]
Zgłoś
Avatar
przemolob 2015-05-19, 10:07
Większość z was to jebane dauny bez pomyślunku i wyjeżdżające tylko w niedziele w południe wlokące się 30km/h po miesćie jebańcy. chuj, że jechal 121 na 70 jakby jakis zul albo rower jechal to bardzo dobrze bo jakby go pierdolną to o jednego debila mniej i nauczka dla innych ze nie chodzi sie srodkiem drogi albo nie jezdzi bez lampek i odblaskow na rowerze. Zabieranie prawa jazdy za przekroczenie predkosci o 50km/h to przesada poniewaz wjezdzając w teren zabudowany na jakims zadupiu mozna sie zgasic a wielki szanowny pan policjant stróż prawa bedzie sie cieszyl ze zabral prawo jazdy nastepnej osobie. Powinni sie sabrac za tych mądrali, ktorzy kurwa non stop wymuszaja wjebuja sie przed mache przy zmioanie pasa, wyprzedzaja na przejsciach gdy ty sie zatrzymujesz. jadąc na pustej drodze o 50 wiecej zagraszasz tylko sobie nikomu innemu a to czy sie zabijesz czy nie to chuj to kogo powinno obchodzic
Zgłoś
Avatar
FreeStaila 2015-05-19, 12:04
Nowe przepisy miałyby sens gdyby ograniczenia prędkości byłyby lepiej dostosowane do warunków jazdy na danej trasie. Codziennie jeżdżę ta drogą i jazda tam 70 km/h to śmiech na sali szczególnie w nocy. 3 pasy prosta droga nikt tam nie chodzi. Jedyne co może wyskoczyć przed maskę to jakaś latająca ryba. Nowe przepisy to tylko nowe narzędzie w rękach policji, która będzie czatowała w nocy na takich ludzi jak ten z filmiku. Wątpię by poprawiło to bezpieczeństwo. A kretyni złapani pod wpływem powinni od razu tracić prawko i dostawać roboty społeczne.
Zgłoś
Avatar
PółBiedyHarveyDent 2015-05-19, 13:45
Zobaczycie zaraz jaka będzie jazda na obszarze niezabudowanym. Bo o ile w mieście można przeżyć te 50, bo musisz dopiero 100 jechać żeby prawko stracić o tyle w niezabudowanym będzie cyrk.
Ograniczenie do 90, przed tobą TIR, wyglądasz naprzeciwko pięknie i czysto przez 5km, wrzucasz lewy, zwiększasz prędkość, w zależności od mocy auta i od drogi (np z górki) łapiesz 140km/h. Bang patrol, lizak, zatrzymanie.
Tłumaczysz że dopiero wyprzedziłeś tira i masz prędkość spadkową, pies odpowiada że nie widział momentu wyprzedzania, zobaczył Cię jak byłeś przed Tirem i miałeś pake 40. Po prawku. Będzie tak na pewno.

Ostatnio sam dostałem w taki sposób. Wyprzedzałem z górki jakiegoś tira. Złapałem trochę ponad stówke i odpuściłem gaz. Z dupy wyskoczył znak "zabudowane" i patrol. Do wiochy jeszcze z 3km były. 3 stówki i 6 punktów nie moje, w sumie kasa jeszcze moja bo zapłacę za rok jak przyjdzie komornik skarbowy grzecznie do domu i poprosi o 300zł + swoje 6%.
Zgłoś
Avatar
memphis60raines 2015-05-19, 15:21 2
crossdressphyxia napisał/a:



Oczywiście. Każdy kierowca powinien dostosowywać prędkość do warunków na drodze, np w nocy tam gdzie jest ograniczenie do 70 km/h polecę 180, bo przecież pusto. A przecież to niemożliwe, żeby w nocy jak jest ciemno na drogę wylazł pies, najebany żul, jakiś chuj ubrany na ciemno bez odblasków...

Kurwa wojownicy internetu, jak Ci każą jechać 70, to jedź te kurwa 70...A nie pierdolisz w internetach i bojcys jak to tak można, przeca pusto mogę jechać szybciej...Zmieni to kurwa coś, zmienicie prawo tym bojkotem? Nie, dlatego jak Ci prawo jazdy miłe, to zamknij ryj i jedź przepisowo, bo prawa nie zmienisz. Nie musisz się z nim zgadzać, ale musisz przestrzegać.



Ty zjebany łbie... Jak Ci rząd każe obciągać raz na tydzień policjantowi to też to zrobisz?
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-05-19, 15:58 1
crossdressphyxia napisał/a:

Nie musisz się z nim zgadzać, ale musisz przestrzegać.



Abstrahując od tematu - jak każą nosić murzyńskie dildo w dupie, to rozumiem, że mamy się z tym zgadzać?
Zgłoś
Avatar
szklanka 2015-05-19, 17:36 1
@crossdressphyxia

przez takie pierdolenie potulnego baranka jest jak jest w naszym kraju. Podatek od srania, podwyżka cen kiedy tym złodzieją sie chce. Jak ci powiedza, że musisz chodzić w różowych butach bo takie prawo to tez kurwa będziesz chodził? Pizdy. Piłsudski sie w grobie przewraca.
Zgłoś
Avatar
PimpMyDick 2015-05-19, 18:24
Wiecie jak się fajnie jeździ?
Polecam każdemu wsiąść do samochodu, wybrać trasę jakąś konkretniejszą i jechać przepisowo, a nawet trochę poniżej. Jakie wkurwione mordy można we wstecznych lusterkach zauważyć. Masakra.
Dzisiejsza trasa i bilans jakieś 3/4 trąbnięcia różnych samochodów. Prosta, las, niczego nie ma w okół i tak - z naprzeciwka i za wami jadą samochody z pracy. Wtedy zauważacie znak 50km/h i zwalniacie do 45. Tak przejechałem dzisiaj 11 kilometrów tej drogi, dwa samochody mnie wyprzedziły, a korek na jakieś 30 pojazdów.
Fajne przepisy, chyba będę je respektował.
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2015-05-19, 18:48
kartonxcs napisał/a:

Stoi znak i żaden chuj nie ma prawa jechać szybciej!!!



Nie jeden chuj ma prawo. Nowe przepisy nie dotyczą posłów i sędziów.
Zgłoś
Avatar
zielonydarian 2015-05-19, 18:54
kpt_martenka napisał/a:

Jak ktoś nie ma prawa jazdy to nie ma prawa głosu, wiec zamknąć papy internetowi wojownicy nfsa. dzisiaj przejechałem ok. 160 km i było to najgorsze 160 km od dawna, które zrobiłem w przeszło 3 h. Taka jazda tylko bardziej meczy i powoduje wk***ienie.



co ja mam powiedzieć codziennie minimum 380km bywa że ponad 700 km ale co tam to tylko 15 godzin (jestem wyłączony z ustawy)
Zgłoś
Avatar
EustachyVidelec 2015-05-19, 19:25
A tak z ciekawości, skąd to pierdolenie, że to nie dotyczy sędziów i prokuratorów? Nikt nie rozumie odpowiedzialności dyscyplinarnej, czy jakiś stonogowy autorytet rzucił hasłem, a banda baranów bezmyślnie powtarza?
Zgłoś
Avatar
The.prophecy 2015-05-19, 20:38
@up, bo Policja nie ma uprawnień do odebrania na miejscu prawa jazdy osobie z immunitetem.
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2015-05-20, 1:19
Powinno być zabieranie prawka przy przekroczeniu na terenie zabudowanym dozwolonej prędkości o 30 km/h a gdzie indziej o 50 km/h.
Przy aktualnym przepisie kierowcy jadący 99 km/h na 50 km/h (na terenie zabudowanym) dostaną jedynie mandat, a stwarzają wielkie niebezpieczeństwo dla innych uczestników ruchu np. pieszych czy rowerzystów
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2015-05-20, 9:50 2
2 lata więzienia za przekroczenie o 20 km/h najlepiej.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2015-05-20, 11:18
The.prophecy napisał/a:

@up, bo Policja nie ma uprawnień do odebrania na miejscu prawa jazdy osobie z immunitetem.



A ja coś słyszałem, że mają - bo jest to decyzja administracyjna a nie karna

Wiadomo i tak poszkodowany będzie w większości przypadków leszcz który te tłuste świnie wozi - ale sam sobie taką pracę wybrał
Zgłoś
Avatar
EustachyVidelec 2015-05-21, 21:15
Ktoś mi kurwa wytłumaczy czemu zniknęła mi nagle połowa napisanych przeze mnie postów (i nie mogę wklejać żadnych linków, a już mogłem) i dlaczego do chuja jak wpisuje ZWYKŁY komentarz, sam tekst, to wyskakuje mi pierdolony błąd o tym, że nie mogę dodawać żadnej treści? Mimo, że poza paroma znaczkami i spacjami nic innego tam nie ma?
I jak tu się do kurwy kontaktuje z adminem? Do tego też trzeba mieć jakieś tajemne kody i specjalne zezwolenie? Też za chuj nie idzie znaleźć.

Do The.prophecy:

No bo na tym polega immunitet? Szkoda tylko, że nikt nie mówi o tym, że owszem, nie mogą im zabrać prawka albo wlepić mandatu, ale za to mają obowiązek poinformować prezesa sądu o danym zajściu i docelowo jest wtedy wszczynane postępowanie dyscyplinarne. A skutkiem choćby najmniejszego ukrania w ty postępowaniu jest m.in. burdel w aktach przez nie pamiętam ile, ale ze 2-3 lata chyba, zamrożenie podwyżek i awansów w kategoriach zarobkowych i zresetowanie okresu, który już biegł do tej kolejnej podwyżki itp. Także de facto zamiast dostać po kieszeni (w myśl starego taryfikatora) na 3 stówy mandatu i pare punktów, dostanie burdel w papierach, problemyz przejściem do sądu wyższej instancji w ramach awansu, no i wreszcie dostanie po kieszeni nie na 3 stówy, tylko jakby dobrze zliczyć, to na jakieś 4 kafle spokojnie.

Do voidinfinity:

To środek represyjne, uregulowany w kodeksie wykroczeń i chyba też w części z przepisami karnymi prawa o ruchu drogowym, nic administracyjnego nie wchodzi tu w grę

Sory, że w dwóch postach, ale jak próbowałem to, co napisze pod spodem, wrzucić w tamten post to wyskoczył ten sam błąd to wcześniej...
Edit: Tekst pomiędzy dwoma beznadziejnymi napisami "UWAGA!" to tekst posta, pozbawiony wszelkich "@", cudzysłowów itp żeby tylko przeszedł. Sam nie przechodzi. Z tym dopiskiem przed - wszedł bez problemu. Wtf?

Edit2: Poddaje się, chciałem to wrzucić w drugim poście, bo inaczej się nie dało, a po dodaniu komentarza połączyło to w jeden i już problemu wtedy portal nie widział...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie