18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Pierwsze miejsce
BongMan • 2015-06-13, 18:53
Sasha Grey, Jenna Jameson i Eva Angelina zgodnie stwierdziły, że jeśli chodzi o dawanie dupy, to pierwsze miejsce należy się niejakiemu Robertowi L. z Polski.
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-06-13, 19:51 1
A tam pierdolisz, Lewy 3 gole strzelił.......
Zgłoś
Avatar
gonzu96 2015-06-13, 19:53 4
Ale o chuj chodzi?
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-06-13, 20:08 40
Hahaha kurwa nie wierzę Wrzuciłem to po pierwszej połowie, a drugiej nie oglądałem.
Zgłoś
Avatar
Odmurzyniacz 2015-06-13, 20:27 4
Ktoś tu dał dupy.
Zgłoś
Avatar
H................R 2015-06-13, 20:54 23
Krab z tobą, krab cię jebał, krab na drogę, krab ci w dupę, wykrabdalaj.
Zgłoś
Avatar
MateuszMmz 2015-06-13, 20:59 179
BongMan dałeś dupy lepiej niż te wszystkie "panie" razem wzięte. Na drugi raz oglądaj mecz do końca
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2015-06-13, 21:04 6
MateuszMmz napisał/a:

BongMan dałeś dupy lepiej niż te wszystkie "panie" razem wzięte. Na drugi raz oglądaj mecz do końca


i na zdrowie
Zgłoś
Avatar
TheXArczi 2015-06-13, 22:10 3
BongMa coś spierdolił
Zgłoś
Avatar
hipnoticmind 2015-06-14, 9:16 35
Frajer szuka poklasku podważając najsilniejsze ogniwo naszej drużyny. Nie wiem, czy widziałeś miejsce w grupie i czy zdajesz sobie sprawę, że reprezentacja od dziesięcioleci nie była tak silna jak teraz. Powiedz za co tak bardzo nienawidzisz Polski , że wzbudzasz hejt wśród sadoli do człowieka któremu do pięt nigdy nie dorośniesz? Podziwiam Lewandowskiego za charakter. Łoimy dupska jak leci i każdemu takiemu cwelowi jak Ty murzyńska pała w gardło!
Zgłoś
Avatar
BongMan 2015-06-14, 12:28 20
MateuszMmz napisał/a:

BongMan dałeś dupy lepiej niż te wszystkie "panie" razem wzięte. Na drugi raz oglądaj mecz do końca


No kurwa, to prawda

@up
Po pierwsze, to cwela sobie w rodzinie poszukaj. Po drugie, spuszczasz się nad "Lewym", bo strzelił 3 bramki drużynie kilkukrotnie słabszej od nas? Polska reprezentacja najlepsza od dziesięcioleci? Kurwa nie rozśmieszaj mnie. Zapomniałeś już jak te patałachy zajęły ostatnie miejsce w najsłabszej grupie, bez żadnego wygranego meczu, na turnieju organizowanym u siebie? Trudno o większą kompromitację. A Lewansteina i jego dwójki równie zeszwabionych kolegów nie szanuję za to, że u swoich niemieckich panów potrafią grać i gromią taki np. Real Madryt, a w reprezentacji mają wyjebane na grę, z trudem pokonują San Marino tracąc przy tym bramkę (to była chyba pierwsza od x lat bramka jaką SM strzeliło) i remisują z Mołdawią. A teraz Gruzję pokonali i już mają rzeszę fanów-sezonowców takich jak ty, którzy jak tylko zaczną przegrywać, będą mówili to samo co ja mówię cały czas.
Zgłoś