18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
onucek 2023-12-31, 18:55
A gdzie to????
Zgłoś
Avatar
Albert_Z 2023-12-31, 19:03
onucek napisał/a:

A gdzie to????



A czy to ważne gdzie w Europie?
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2023-12-31, 19:16 66
Elegancko. Myślę, że i u nas dzięki nowej władzy będzie tej ciapatej tradycji z czasem coraz więcej... Btw,

Wszystkiego najlepszego w 2024 roku skurwysyny jebane.
Życzę wam w chuj kasy biedaki polaki cebulaki piehdolone. Żeby was było stać na fajną bryke, a nie tylko na opłaty i żarcie od 1 do 1 i alimenty na Brajanka dla Dżesiki, która was wychujała i zostawiła w chuj. Stulejom śmierdzącym życzę, żebyście wyleczyli stuleje i zaruchali jakąś fajną pizde. Pannom życzę w piździe bolca, abyście nie dostawały pierdolca i frajera, który was będzie utrzymywał i spełniał wasze zachcianki. Sobie z kolei życzę w nowym i jeszcze chujowszym 2024r, żebym w końcu znalazł sens życia, a jak nie, to żeby mnie tir pierdolnął i żebym się więcej nie męczył na tym padole jak jakaś męska pizda.
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2023-12-31, 19:36 2
Info:
Kazachskie media podały, że piroman „celowo podpalił choinkę”, bo wierzył
że Nowy Rok „nie powinien być obchodzony” w Kazachstanie.
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-12-31, 19:43 1
_Yarko_ napisał/a:

Info:
Kazachskie media podały, że piroman „celowo podpalił choinkę”, bo wierzył
że Nowy Rok „nie powinien być obchodzony” w Kazachstanie.



Cały czas liczył, że nadal będzie 2023.
Zgłoś
Avatar
bigoslaw_lyzka_von_wood 2023-12-31, 21:49 17
Chuj w spasioną pedalską dupę allachowi!!!!
Zgłoś
Avatar
PabloPablo24hdyc 2023-12-31, 23:09
Wolałabym katolika zobaczyć
Zgłoś
Avatar
Rubenio9821 2024-01-01, 3:18
A może to żyd, kurwa takie rzeczy trzeba zweryfikować by komentować
Zgłoś
Avatar
S_Z_A_L_O_N_Y 2024-01-01, 3:35
Zgłoś
Avatar
1234dupa 2024-01-01, 9:03
Myślę że równie dobrze mógł to być jakiś patus dresiarz. Nie wiem co gorsze- muzułmanin z których 90% jest normalna, czy dresiarze patusy z których 100% jest imbecylami
Zgłoś
Avatar
paniczmax 2024-01-01, 9:22 10
1234dupa napisał/a:

Myślę że równie dobrze mógł to być jakiś patus dresiarz. Nie wiem co gorsze- muzułmanin z których 90% jest normalna, czy dresiarze patusy z których 100% jest imbecylami



lewactwo jebnęło ci na łeb, jeszcze nie widziałem żeby jakiś dres wysadził się na blokowisku w imię adidasa za to muslimów z Allaha było pełno + statystycznie masa gwałcicieli, złodziei wśród ciapaków którzy Allaha nie kochają tak bardzo
Zgłoś
Avatar
kaczortasior 2024-01-01, 10:18 2
Wszystkich ciaptaków deportować do Afryki, tam ich miejsce.Tak na marginesie gdzie straż graniczna i przybrzeżna Włoch , Grecji, Hiszpanii, Francji ... Ratują dziadów zamiast pociągnąć serią z CKM-u. Wystrzelali by jednych drugich dziesiątych to następni już mieliby opory przed płynięciem do EU arabofizycy francowaci , nieroby jedne .
Tak na koniec to chciałbym widzieć film z akcji zawracania ołowiem tych nierobów ...
Zgłoś
Avatar
centek 2024-01-01, 17:21 2
Baronessa napisał/a:

Elegancko. Myślę, że i u nas dzięki nowej władzy będzie tej ciapatej tradycji z czasem coraz więcej... Btw,
Wszystkiego najlepszego w 2024 roku skurwysyny jebane.
Życzę wam w chuj kasy biedaki polaki cebulaki piehdolone. Żeby was było stać na fajną bryke, a nie tylko na opłaty i żarcie od 1 do 1 i alimenty na Brajanka dla Dżesiki, która was wychujała i zostawiła w chuj. Stulejom śmierdzącym życzę, żebyście wyleczyli stuleje i zaruchali jakąś fajną pizde. Pannom życzę w piździe bolca, abyście nie dostawały pierdolca i frajera, który was będzie utrzymywał i spełniał wasze zachcianki. Sobie z kolei życzę w nowym i jeszcze chujowszym 2024r, żebym w końcu znalazł sens życia, a jak nie, to żeby mnie tir pierdolnął i żebym się więcej nie męczył na tym padole jak jakaś męska pizda.



Ooo odezwał się jebany obrońca demokracji, 8lat ruchania Polaków w dupę to dla ciebie to za mało, dobrze że te skurwysyny przejebaly wybory. Jebać pisiorow
Zgłoś
Avatar
Rasael 2024-01-01, 21:29 2
Baronessa napisał/a:

Elegancko. Myślę, że i u nas dzięki nowej władzy będzie tej ciapatej tradycji z czasem coraz więcej....



Przecież to właśnie twoje patałachy sprzedawały wizy na bazarze. Pomyliłeś leki na demencję z wiagrą, czy zwyczajnie język utknął ci w kaczej dupie?

Zgłoś