18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
pazuzu 2024-06-23, 17:40 5
turor napisał/a:

Ty jesteś ten w sukience czy garniturze ?



Nie pamiętasz w co się ubieralismy? 🙂
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-23, 18:03 3
Przypominają mi się lekcje historii z podstawówki o upadku Rzymu.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-06-23, 18:05 7
@T3RMINATOR fajna sukienka ślubna nie powiem .... Życzę udanego dalszego życia ale kurwa dzieci z tego nie będzie .....

[ Dodano: 2024-06-23, 18:08 ]
Velture napisał/a:

Przypominają mi się lekcje historii z podstawówki o upadku Rzymu.



Tolerancja dla takich osób jest
Przyjmowanie barbarzyńców jest
Podział imperium jest
Coraz mniej właściwych obywateli jest
Zajmowanie się w chuj nieistotnymi sprawami jest
Nadawanie praw innym nacją jest
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-06-23, 18:18
pazuzu napisał/a:

Uff dobrze że są jeszcze hetero rodzice i ich dzieci nie muszą na to patrzeć bo np nie żyją.



Czego to dowodzi? Rozwiń.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-23, 18:22
Taniec ruchaniec.

Ten w sukience to bierny pedał? Jak oni się rozróżniają?
Zgłoś
Avatar
luxpiotr 2024-06-23, 18:30 2
Świat musi jebnąć, nie ma innej opcji
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-06-23, 18:31 2
Ukasz995 napisał/a:

Jarek i Antoni



Rudy i Hujownia lub Hujownia z Kociniakiem.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-23, 18:38 1
donkapusta napisał/a:

Czego to dowodzi? Rozwiń.



Nie wiem czy od razu dowodzi ale mówi o tym że taka homo para może być lepsza dla rodziny, społeczeństwa niż niejedna para hetero. Ktoś tam w komentarzu napisał że dzieci na to patrza. I niby co w tym złego? A jak patrzą jak ojciec napierdala matkę i rodzeństwo to już ok?
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-06-23, 18:52 3
Tu jest jakaś niewyobrażalna głupota i niekonsekwencja!Skoro homoseksualiści KOCHAJĄ osoby TEJ SAMEJ płci,to dlaczego druga,kochana osoba-przyjmuje WIZERUNEK DRUGIEJ PŁCI? U lesbijek-jedna baba przyjmuje wizerunek męski;nosi się jak mężczyzna,tak też się strzyże!To samo z tą parą tutaj:gdyby homoseksualista KOCHAŁ MĘŻCZYZNĘ w tej drugiej osobie-ona nigdy by nie przebierała się w stroje kobiece!To szalona niekonsekwencja! Niby kochają homoseksualnie,swoje płcie-a robią w związku PODZIAŁ na płeć,której nie kochają!
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-06-23, 18:58 2
pazuzu napisał/a:

Nie wiem czy od razu dowodzi ale mówi o tym że taka homo para może być lepsza dla rodziny, społeczeństwa niż niejedna para hetero. Ktoś tam w komentarzu napisał że dzieci na to patrza. I niby co w tym złego? A jak patrzą jak ojciec napierdala matkę i rodzeństwo to już ok?



Dla rodziny ani społeczenstwa pedały nie są lepszą opcją. Potomstwa nie stworzą a natury sie nie da oszukać. Współczuje rodzinie, bo mimo uśmiechu na gębach to w glebi duszy pewnie ból jak cholera że nic po nich nie zostanie w przyszłości.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-23, 19:06 1
CzerstWybut napisał/a:

Dla rodziny ani społeczenstwa pedały nie są lepszą opcją. Potomstwa nie stworzą a natury sie nie da oszukać. Współczuje rodzinie, bo mimo uśmiechu na gębach to w glebi duszy pewnie ból jak cholera że nic po nich nie zostanie w przyszłości.



Masz rację dzieci z tego nie będzie, ale ok 20% par hetero też nie będzie miało dzieci bo albo nie chca albo nie mogą.
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-06-23, 19:13
pazuzu napisał/a:

Nie wiem czy od razu dowodzi ale mówi o tym że taka homo para może być lepsza dla rodziny, społeczeństwa niż niejedna para hetero. Ktoś tam w komentarzu napisał że dzieci na to patrza. I niby co w tym złego? A jak patrzą jak ojciec napierdala matkę i rodzeństwo to już ok?



Kulturalnie mi odpisałeś, co jest tu rzadkością. Dziękuję.
Dlatego dalej dopytuję - dlaczego para homoseksualistów miałby by być lepsza dla dzieci?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-06-23, 19:20 1
donkapusta napisał/a:

Kulturalnie mi odpisałeś, co jest tu rzadkością. Dziękuję.
Dlatego dalej dopytuję - dlaczego para homoseksualistów miałby by być lepsza dla dzieci?



Nie twierdzę że lepsza a raczej sugeruje że może być rownie dobra. Czy są pary homo jakieś pojebane? oczywiście ale tak samo pojeby i patola może być wśród par hetero
Zgłoś
Avatar
Ukasz995 2024-06-23, 19:25 1
Kriski napisał/a:

Rudy i Hujownia lub Hujownia z Kociniakiem.



Raczej twój stary i stara
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-06-23, 19:31 3
Ukasz995 napisał/a:

Raczej twój stary i stara



Cieszę się że mogłem lewaka wkurwić.
Zgłoś