18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Pies jednorożec
phrontch • 2024-06-27, 18:39
Oczywiście, że Brazylia, a dokładniej w Ipixuna do Pará, we wschodniej części stanu Pará. Jakby kogo interesowało (a wiem, że chuja to kogokolwiek obchodzi) niedaleko stamtąd do sąsiedniego stanu, czyli Maranhão, który nie jest aż tak duży



Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-27, 18:50 1
Wszedł do autobusu człowiek z liściem na głowie....
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2024-06-27, 19:14 13
Ktoś się musi jeszcze dużo nauczyć. Kundla się inaczej oprawia. Nie maczetą w łeb tylko kijem.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-27, 20:48 9
Z nożem wyglądał groźniej.
Zgłoś
Avatar
AlanOgórek 2024-06-27, 20:58 3
Pies specjalnie szkolony do przenoszenia maczet.
Zgłoś
Avatar
mksobota 2024-06-27, 21:06 2
Pies nożownik
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-27, 21:12 21
psotna_cipka napisał/a:

Ktoś się musi jeszcze dużo nauczyć. Kundla się inaczej oprawia. Nie maczetą w łeb tylko kijem.



Jak zwykle komentarz na poziomie dziecka z podstawówki. I to tej specjalnej podstawówki.
Zgłoś
Avatar
_Gentleman_ 2024-06-27, 21:13 12
Ja jak widzę tego typu nagranie, gdzie nagle "znajdują" psa z urazem, lub świeżo po wypadku to przychodzi mi jedno - pewnie sami mu przypierdolili tym narzędziem dla wyświetleń, dobrze ze jest to odtwarzacz z portalu zamiast bezpośredniego odnośnika do kanału. Tyczy się to zarówno samozwańczych jednostek gdzie w pojedynkę znajdują zwierzęta, jak i tych pseudo organizacji pomocowych z trzeciego świata gdzie poza nagraniami w lokalizacjach w których znajdują się ich ośrodki widać często nawet jak na psy beznadzieje warunki, a kasa ze zbiórek i ogromnych kanału leci.
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-06-27, 21:18 1
AlbertoNihilo napisał/a:

Jak zwykle komentarz na poziomie dziecka z podstawówki. I to tej specjalnej podstawówki.



Od razu specjalna podstawówka. Moim zdaniem poligon sobie drugie konto założył...
Zgłoś
Avatar
Dualram 2024-06-27, 21:49 1
AlbertoNihilo napisał/a:

Jak zwykle komentarz na poziomie dziecka z podstawówki. I to tej specjalnej podstawówki.



Zostaw psotną cipkę w spokoju, gdyż jest naszym specjalistą od smalcuchów!
Zgłoś
Avatar
Driver19cm 2024-06-27, 22:32 1
Sadolowe cipki dzisiaj nie zasną. To już kolejny film, wrzucony na sadola, w dniu dzisiejszym, w którym dzieje się krzywda zwierzaczkom
Zgłoś
Avatar
Barabasz44 2024-06-27, 22:41 7
Ludzie to Kurwy...
Zgłoś
Avatar
abstract667 2024-06-27, 23:15
Nawet psy w tym gownostanie mają przejebane. Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-06-27, 23:35 5
Barabasz44 napisał/a:

Ludzie to Kurwy...



Skąd pewność że ludzie mu to zrobili??
Może to był murzyn....
Zgłoś
Avatar
krzylo 2024-06-27, 23:41 1
_Gentleman_ napisał/a:

Ja jak widzę tego typu nagranie, gdzie nagle "znajdują" psa z urazem, lub świeżo po wypadku to przychodzi mi jedno - pewnie sami mu przypierdolili tym narzędziem dla wyświetleń, dobrze ze jest to odtwarzacz z portalu zamiast bezpośredniego odnośnika do kanału. Tyczy się to zarówno samozwańczych jednostek gdzie w pojedynkę znajdują zwierzęta, jak i tych pseudo organizacji pomocowych z trzeciego świata gdzie poza nagraniami w lokalizacjach w których znajdują się ich ośrodki widać często nawet jak na psy beznadzieje warunki, a kasa ze zbiórek i ogromnych kanału leci.



Dokladnie tak jest. Wielu ludzi ( tylko czy mozna nazywac ich ludzmi?) bedacych wlascicielami kanalow z tego typu trescia najpierw "przygotowuje" zwierzeta (bo to nie tylko psy wystepuja) na potrzeby ich pozniejszego "ratowania". Np wpierdola psa do jakiejs studni, pies sie meczy pare godzin, a jak juz ledwo zyje, to cudowne odnalezienie i akcja ratunkowa. Podejrzewam, ze kaza z tego musi byc przepotezna. Julki i Oskarki na zachodzie jak widza takie rzeczy, to gotowi sa nerke sprzedac. Zazwyczaj jednak wystarczy przetrzepanie portfela starym, albo uzycie ich karty.
Zgłoś