18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 34 minuty temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
trebeter 2014-04-09, 1:44
chodzi lisek koło drogi
nie ma raczki ani nogi
Zgłoś
Avatar
gathor 2014-04-09, 13:16 1
wrobel242424 napisał/a:


3. jak bardziej was rusza cierpienie zwierząt niż ludzi, to macie ostro zryte berety


Już nie pierdol, że jak widzisz bezdomnego, śmiedzącego gościa na ławce to lecisz do sklepu kupić mu żarcie, udostępniasz łazienkę itp. A w to że nigdy w życiu nie rzuciłeś psu kawałka żarcia Ci po prostu nie uwierzę. Sam masz tak samo zryty beret jak i my wszyscy, więc panie... Skończ pan pierdolić.
Zgłoś
Avatar
Anake 2014-04-09, 14:48
SteelMike napisał/a:



Dlaczego? A może to wina psa? Taka kosa spalinowa jest głośna, do tego jak koleś ma maskę na twarzy to dużo nie słyszy ani nie widzi. Pies mógł podbiec i został uszkodzony.


No po chuju od razu wszystkimi lapami by sie w to wjebal...
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-04-09, 16:32 1
gathor napisał/a:


Już nie pierdol, że jak widzisz bezdomnego, śmiedzącego gościa na ławce to lecisz do sklepu kupić mu żarcie, udostępniasz łazienkę itp. A w to że nigdy w życiu nie rzuciłeś psu kawałka żarcia Ci po prostu nie uwierzę. Sam masz tak samo zryty beret jak i my wszyscy, więc panie... Skończ pan pierdolić.



Nie jednemu potrzebującemu, co chodzi po domach i się pyta o jedzenie dałem jakiś owoc, czy coś innego. Bezdomnych zwierząt nie dokarmiam, debilem nie jestem, żeby srające tałatajstwo karmić, a potem są zasrane balkony, parapety, chodniki, itp.

Anake napisał/a:


No po chuju od razu wszystkimi lapami by sie w to wjebal...



Zapytaj się psa, po chuj tak się wjebał. Może taki fetysz ma. xD
Zgłoś
Avatar
Ciapaty88 2014-04-09, 16:45
Ogólnie jak się nie mylę w Rodzinie Soprano było powiedziane, że jak człowiek przywiązuję większą uwagę na krzywdę zwierzęcia niż człowieka to ma trochę z socjopaty. Ci co oglądali niech przypomną sobie rozmowę Pani Psychiatry w ostatnim sezonie przy stole, kiedy rozmawiała z innymi lekarzami.
Zgłoś
Avatar
Donmenello 2014-04-09, 16:49 2
Jak by kurwa był na smyczy to by mu się nic nie stało. Chuj w dupę właścicielowi, a wielcy obrońcy zwierząt niech się przerobią na żarcie dla psów. Tych psów co bezpańsko biegają po miastach i gryzą ludzi.
Ci co najeżdżają na koszącego niech się pierdolną w łeb, ktoś tam kurwa żabkę widzi. Tak, widzisz jełopie jak kosisz trawniczek 10x10m, a nie jak zapierdalasz od świtu do nocy żeby zarobić.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-04-09, 17:26
gathor, Idąc tym tokiem myślenia pewnie prowadzisz schronisko w domu, a bezdomnym rzucasz tylko parę groszy. I skąd do chuja wywnioskowałeś, że pomagam bezdomnym i że nie karmię bezdomnych zwierząt? o.O
Zgłoś
Avatar
K................1 2014-04-10, 1:46 1
Jebać psy bo srają mi pod blokiem.
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-10, 1:52
SteelMike napisał/a:



Jak potrącisz kogoś autem, to chuj w dupę za to. Jak ktoś Ci wbiegnie pod auto, to chyba nie będzie Twoja wina? Czy chcesz za to też chuja w dupę, bo tak? Masz oczy w dupie, że widzisz czy pies Ci od tyłu nie wbiegnie pod kosę?

Rozumiem, że masz oczy w dupie i widzisz psa, który biegnie za Tobą i wpada pod kosę?



Żebyś wiedział że mam, tak samo kiedy robię inne niebezpieczne rzeczy, z detonacją własnych ładunków wybuchowych włącznie ( nie ma prawa być nikogo w zasięgu rażenia i chuj), o czym kurwa w ogóle mowa ? śa ludzie odpowiedzialni i przewidywalni i są debile z kartką na plecach " kandydat na nagrodę Darwina" tyle w temacie
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-04-10, 12:39 1
alexandrus napisał/a:



Żebyś wiedział że mam, tak samo kiedy robię inne niebezpieczne rzeczy, z detonacją własnych ładunków wybuchowych włącznie ( nie ma prawa być nikogo w zasięgu rażenia i chuj), o czym kurwa w ogóle mowa ? śa ludzie odpowiedzialni i przewidywalni i są debile z kartką na plecach " kandydat na nagrodę Darwina" tyle w temacie



Kurwa, to nie jest ogródek 10x10, że możesz sobie patrzeć dookoła. On zapierdala dzień w dzień z kosą po kilka godzin, schizy by dostał i gówno by zrobił, jakby ciągle się oglądał za siebie.
Zgłoś