18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
mare30ks 2014-04-08, 17:23 17
ja pierdole, co za zjeb go tak urzadzil
wypadaloby tak samo go potraktowac, moze dla odmiany pila spalinowa
Zgłoś
Avatar
karoldeicide 2014-04-08, 17:33 80
kurwa jak wchodzę na harda to oglądam i jest beka
ale jak widzę cierpiące zwierzęta to mnie chuj strzela
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-04-08, 17:36 2
I co teraz pogromcy zjebanych animalsów? Pośmiejcie się
Zgłoś
Avatar
Wybredny_Marian 2014-04-08, 17:40 16
Daj łape nabiera nowego znaczenia
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-04-08, 17:47 54
mare30ks napisał/a:

ja pierdole, co za zjeb go tak urzadzil
wypadaloby tak samo go potraktowac, moze dla odmiany pila spalinowa



Dlaczego? A może to wina psa? Taka kosa spalinowa jest głośna, do tego jak koleś ma maskę na twarzy to dużo nie słyszy ani nie widzi. Pies mógł podbiec i został uszkodzony.
Zgłoś
Avatar
Bin Laden 2014-04-08, 17:49 16
Znając życie piesek pewnie leciał z zębami do kosy jak i koszącego
Zgłoś
Avatar
pawelkrk00 2014-04-08, 18:05 2
O kurde nie wiedziałem że taka kosa taka mocna ;D
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2014-04-08, 18:09 5
pewnie chciał nasrać na trawnik, to za kare zrobili z pieska jamnika
Zgłoś
Avatar
gathor 2014-04-08, 18:15 15
Cytat:

Dlaczego? A może to wina psa? Taka kosa spalinowa jest głośna, do tego jak koleś ma maskę na twarzy to dużo nie słyszy ani nie widzi. Pies mógł podbiec i został uszkodzony.


Tobie pewnie jakby ujebało jedną nogę to też byś dalej skakał z zębami i tak do skutku, aż stracił byś obie nogi. Po takiej "operacji" na rękach byś kurwa podszedł żeby dalej gryźć i ujebali by Ci obie ręce.
Kiedy ludzie kurwa zaczną myśleć. Mogę przeoczyć ujebanie psu jednej łapy, ale nie kurwa czterech, a ranny pies wycofuje się z ataku,a nie atakuje aż go poszatkują.
Spalić kurwy żywcem, albo nie... Ujebać im kończyny tą kosą.
Zgłoś
Avatar
ziomall007 2014-04-08, 18:17 3
Teraz to już tylko do uśpienia się nadaje.
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-04-08, 18:27 3
gathor napisał/a:


Tobie pewnie jakby ujebało jedną nogę to też byś dalej skakał z zębami i tak do skutku, aż stracił byś obie nogi. Po takiej "operacji" na rękach byś kurwa podszedł żeby dalej gryźć i ujebali by Ci obie ręce.
Kiedy ludzie kurwa zaczną myśleć. Mogę przeoczyć ujebanie psu jednej łapy, ale nie kurwa czterech, a ranny pies wycofuje się z ataku,a nie atakuje aż go poszatkują.
Spalić kurwy żywcem, albo nie... Ujebać im kończyny tą kosą.



Widziałeś i obsługiwałeś kiedyś taką kosę? Ja tak, pracowałem w ogrodach. Pies stracił 2 łapy, trzecia uszkodzona, a taka kosa ma dosyć spory zasięg żyłki, która bezlitośnie obetnie taką łapę z łatwością.
Zgłoś
Avatar
Vegeta1921 2014-04-08, 18:48 2
Biedny pies
Zgłoś
Avatar
gathor 2014-04-08, 18:51 19
SteelMike napisał/a:



Widziałeś i obsługiwałeś kiedyś taką kosę? Ja tak, pracowałem w ogrodach. Pies stracił 2 łapy, trzecia uszkodzona, a taka kosa ma dosyć spory zasięg żyłki, która bezlitośnie obetnie taką łapę z łatwością.


Tak. Również taką kosą się "bawiłem" i stwierdzam że tylko debil i skończony kretyn obsługujący ją nie obserwuje co się dzieje w jego otoczeniu. Skoro żyłkę masz za długą i nie możesz upilnować tego co się wokół Ciebie dzieje to weż lepiej kosiarkę albo nawet nożyczki i tym kurwa koś trawnik.
Jak potrącisz kogoś autem to też powiesz ze przedni zderzak był za daleko z przodu? Jebnięty sposób rozumowania, a BHP jak to w Posce... Wszyscy kurwa wiedzą lepiej a później wrzucają swoje fotki na harda.
Zgłoś
Avatar
Falsum 2014-04-08, 18:55 4
ziomall007 napisał/a:

Teraz to już tylko do uśpienia się nadaje.



Dobrze, że ktoś w ogóle zainteresował się losem tego psa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie