18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 41 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 36 minut temu
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
voytek1112 2014-04-08, 18:58 2
a czemu ten piesek nie hasa jak koń Rafał?
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-08, 19:06 15
SteelMike napisał/a:



Dlaczego? A może to wina psa? Taka kosa spalinowa jest głośna, do tego jak koleś ma maskę na twarzy to dużo nie słyszy ani nie widzi. Pies mógł podbiec i został uszkodzony.



Czy ty się kurwa słyszysz albo czytasz to co piszesz? nie widzi?????
to kurwa niewidomy musiał by byc! cały zasięg koszenia kosą jest w polu widzenia operatora! Cały kurwa! a jak nie widzi w co wpierdala prowadnicę to niech sie kurwa zwolni bo następnym razem czyjeś dziecko może uszkodzić. Kosa spalinowa tak jak i piła łańcuchowa jest dla zdrowych psychicznie i odpowiedzialnych osób, które ogarną moc i obsługę sprzętu tnącego.

JesusChytrus napisał/a:

I co teraz pogromcy zjebanych animalsów? Pośmiejcie się



Bujaj wora Żydzie

Bin Laden napisał/a:

Znając życie piesek pewnie leciał z zębami do kosy jak i koszącego



To musiałby być upośledzony jak i ty. Wiesz co to instynkt samozachowawczy?
Zgłoś
Avatar
s................e 2014-04-08, 19:06
Dlaczego mam bujać wora? Prawda w oczka kole co nie niuniek?
Na obsługę wszystkich maszyn o takiej hm... sile rażenia powinny być testy psycho-motoryczne i chuj...
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-04-08, 19:09
@up

Co do pierwszego to: Bitch please!

A co do drugiego to zgoda
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-04-08, 19:16 6
gathor napisał/a:


Tak. Również taką kosą się "bawiłem" i stwierdzam że tylko debil i skończony kretyn obsługujący ją nie obserwuje co się dzieje w jego otoczeniu. Skoro żyłkę masz za długą i nie możesz upilnować tego co się wokół Ciebie dzieje to weż lepiej kosiarkę albo nawet nożyczki i tym kurwa koś trawnik.
Jak potrącisz kogoś autem to też powiesz ze przedni zderzak był za daleko z przodu? Jebnięty sposób rozumowania, a BHP jak to w Posce... Wszyscy kurwa wiedzą lepiej a później wrzucają swoje fotki na harda.



Jak potrącisz kogoś autem, to chuj w dupę za to. Jak ktoś Ci wbiegnie pod auto, to chyba nie będzie Twoja wina? Czy chcesz za to też chuja w dupę, bo tak? Masz oczy w dupie, że widzisz czy pies Ci od tyłu nie wbiegnie pod kosę?

alexandrus napisał/a:



Czy ty się kurwa słyszysz albo czytasz to co piszesz? nie widzi?????
to kurwa niewidomy musiał by byc! cały zasięg koszenia kosą jest w polu widzenia operatora! Cały kurwa! a jak nie widzi w co wpierdala prowadnicę to niech sie kurwa zwolni bo następnym razem czyjeś dziecko może uszkodzić. Kosa spalinowa tak jak i piła łańcuchowa jest dla zdrowych psychicznie i odpowiedzialnych osób, które ogarną moc i obsługę sprzętu tnącego.



Rozumiem, że masz oczy w dupie i widzisz psa, który biegnie za Tobą i wpada pod kosę?
Zgłoś
Avatar
sard 2014-04-08, 19:32 8
Jebany kundel się nie trzymał zasad BHP to teraz ma "Nie naprawiaj maszyny w czasie biegu, bo będziesz dupę wycierał łokciem" - podbiegał to teraz ma kilka łokci do podtarcia dupy.
Zgłoś
Avatar
nectovelius 2014-04-08, 19:33
Znajomi kiedyś mieli podobną sytuację, tylko zamiast psa był lis (specyjalnie go ujebali )... chodzi lisek koło drogi, nie ma ręki, ani nogi... liska wpierdzielili na grilla, a z futerka rękawiczki zrobili... niestety nie miałem aparata, żeby zdjęcia zrobić grillowanemu lisowi wiec nie zapodam. Swoją drogą - chuj na specjalnie psa pokiereszował, bo skoro brak jak kosi żyłkową i żabę potrafi wyczaić w trawie i ominąć, to nie wierzę, żeby były takie krzaczory, żeby psa nie zauważyć.
Zgłoś
Avatar
boniek20 2014-04-08, 20:05 2
JesusChytrus napisał/a:


Na obsługę wszystkich maszyn o takiej hm... sile rażenia powinny być testy psycho-motoryczne i chuj...


Tak samo jak przy rejestracji
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-04-08, 20:05 21
Czasem jak czytam te zjebane komentarze, to mam wrażenie, że jestem na stronie greenpeace. Jebane dwulicowe pedałki. Chuj z psem, pewnie sam podstawił mordę pod kosiarkę. Wielkie larum bo kundla potrzepało. Ale pod zdjęciem choćby dziewczyny wyłowionej z Wisły jakieś śmieszne komentarze ludzi pozujących na sadystów. Ot kurwa obrońcy zwierząt z bożej łaski. Kto nie kosił taką kosiarką, niech się nie wypowiada. Słuchawki na uszach, maska na mordzie, kosiarka napierdala i chuja słychać, tym bardziej jak zjeb kundla samopas puszcza, bez smyczy itd.
Zgłoś
Avatar
gathor 2014-04-08, 21:00 2
remi1982 napisał/a:

Czasem jak czytam te zjebane komentarze, to mam wrażenie, że jestem na stronie greenpeace. Jebane dwulicowe pedałki. Chuj z psem, pewnie sam podstawił mordę pod kosiarkę. Wielkie larum bo kundla potrzepało. Ale pod zdjęciem choćby dziewczyny wyłowionej z Wisły jakieś śmieszne komentarze ludzi pozujących na sadystów. Ot kurwa obrońcy zwierząt z bożej łaski. Kto nie kosił taką kosiarką, niech się nie wypowiada. Słuchawki na uszach, maska na mordzie, kosiarka napierdala i chuja słychać, tym bardziej jak zjeb kundla samopas puszcza, bez smyczy itd.


Bo ludzie to skurwiele, jeden drugiemu kose w plecy wsadza, a zwierze Cie nie ruszy jak nie zmusisz go do tego. A z Ciebie pewnie jest taki sadysta, ze jak zobaczysz urwana reke to bedziesz zygal caly dzien, albo zemdlejesz z wrazenia. Nie myl sadyzmu z idiotyzmem.

Cytat:

Cytat:

Jak potrącisz kogoś autem, to chuj w dupę za to. Jak ktoś Ci wbiegnie pod auto, to chyba nie będzie Twoja wina? Czy chcesz za to też chuja w dupę, bo tak?


Rozumiem ze ujawniasz swoje fantazje...
Cytat:

Masz oczy w dupie, że widzisz czy pies Ci od tyłu nie wbiegnie pod kosę?


Ponoc pracowales z kosa... A skoro tak to wiesz jak daleko trzymasz ja od wlasnych nog i wiesz jak szybko one sie zatrzymuja w momencie puszczenia triggera. Cyba ze w chuja lecisz i naczytales sie wikipedii, a teraz zgrywasz oczytanego.
Poza tym nie widze sensu prowadzenia rozmowy z kims, kto ma rozumowanie mojej 5 letniej corki.
Zgłoś
Avatar
BongMan 2014-04-08, 21:09 4
Pewnie wbiegł pod kosę. Psy, kundle zwłaszcza, do najmądrzejszych zwierząt nie należą.
Zgłoś
Avatar
SexBone 2014-04-08, 21:54 1
@JesusChytrus idź być pizdą gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
Moreq 2014-04-08, 21:55 2
Biegał dziki pies samopas i atakował dzieci, to go uziemili.

Śmieszkowo.
Zgłoś
Avatar
remi1982 2014-04-08, 22:08 2
gathor napisał/a:


Bo ludzie to skurwiele, jeden drugiemu kose w plecy wsadza, a zwierze Cie nie ruszy jak nie zmusisz go do tego. A z Ciebie pewnie jest taki sadysta, ze jak zobaczysz urwana reke to bedziesz zygal caly dzien, albo zemdlejesz z wrazenia. Nie myl sadyzmu z idiotyzmem.

Rozumiem ze ujawniasz swoje fantazje...

Ponoc pracowales z kosa... A skoro tak to wiesz jak daleko trzymasz ja od wlasnych nog i wiesz jak szybko one sie zatrzymuja w momencie puszczenia triggera. Cyba ze w chuja lecisz i naczytales sie wikipedii, a teraz zgrywasz oczytanego.
Poza tym nie widze sensu prowadzenia rozmowy z kims, kto ma rozumowanie mojej 5 letniej corki.



Nie będę się z Tobą wdawał w jakąkolwiek polemikę, bo po pierwsze czytając Twój komentarz, widzę, że chuja wiesz i na temat zwierząt, i na temat kosiarek (niestety, albo i stety, kundle to półmózgi). A po drugie kosiarkę widziałeś w OBI na wystawię a psa na diskowery czanel.

P.S. Do Twojej wiadomości. Pracowałem kiedyś w niemczech, w pewnej klinice, w której sprzątałem różne rzeczy., między innymi członki ludzkie po amputacji. Więc nie, nie rzygam jak widzę kawałek mięsa. Nie mierz wszystkich swoją miarą koleżko.
Zgłoś
Avatar
S................e 2014-04-08, 22:58 4
gathor napisał/a:


Bo ludzie to skurwiele, jeden drugiemu kose w plecy wsadza, a zwierze Cie nie ruszy jak nie zmusisz go do tego. A z Ciebie pewnie jest taki sadysta, ze jak zobaczysz urwana reke to bedziesz zygal caly dzien, albo zemdlejesz z wrazenia. Nie myl sadyzmu z idiotyzmem.

Rozumiem ze ujawniasz swoje fantazje...

Ponoc pracowales z kosa... A skoro tak to wiesz jak daleko trzymasz ja od wlasnych nog i wiesz jak szybko one sie zatrzymuja w momencie puszczenia triggera. Cyba ze w chuja lecisz i naczytales sie wikipedii, a teraz zgrywasz oczytanego.
Poza tym nie widze sensu prowadzenia rozmowy z kims, kto ma rozumowanie mojej 5 letniej corki.



Zwierzaki też skurwiele, nic nie zrobisz, to Cię pies obszczeka, bo się mu uroiło, że kawałek ogródka jest jego, a to kot podrapie za nic, a to małpa na safari okradnie. Zwierzęta są bardziej bezlitosne niż ludzie, bo człowiek ma sumienie, a zwierzęta nie.

Widać, nie miałeś kontrargumentu, to musisz coś głupiego napisać.

Pracowałem, trzymam daleko od nóg, bo chwila nieuwagi i można sobie zrobić krzywdę. Raz koledze w pracy kosa wystrzeliła mały kamień w kierunku wiaty przystanku, szybka poszła w drobny mak, a kamień był nie większy od 20 groszówki. To jak ma ktoś zauważyć biegnącego psa, jak się koncentruje głównie na pracy i tym co ma przed sobą, a nie po bokach, czy z tyłu? Człowiek nie podejdzie, bo wie czym to grozi, zwierzę jest głupie, a psy często bywają agresywne w stosunku do głośnych maszyn, pewnie się rzucił na kosę.

Żal mi Twojej córki, że ma takiego ojca.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie