18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
KiecolPB 2014-04-08, 22:59
karoldeicide napisał/a:

kurwa jak wchodzę na harda to oglądam i jest beka
ale jak widzę cierpiące zwierzęta to mnie chuj strzela



Bez kitu, mam to samo :/
Zgłoś
Avatar
pelepele 2014-04-08, 23:02 1
CHUJOWE, kawał gówna w sierści przeżył, nie oglądać....
Zgłoś
Avatar
RapujacyToster 2014-04-08, 23:05
Widziałem dużo rzeczy na hardzie,rozszarpane zwoki,wybuchające allah-akhbary, i inne chore gówna ale dopiero przy takich materiałach robi mi się smutno, większość ludzi to kurwy z natury ale zwierzęta nie są niczemu winne, taki np.pies, ufa bezgranicznie i zawsze jest wierny nawet gdy jego pan to kawał chuja, zwierzaki są troche jak dzieci... A co do tematu to teraz powinni jemu wyjebać żyłką po łapach.
Zgłoś
Avatar
DiamondBackPL 2014-04-08, 23:12
Ja pierdole
Zgłoś
Avatar
artson 2014-04-08, 23:14
Zamiast kurwa dzwonić może po weterynarza bo pies ewidentnie żyje to ci pierdolą w języku esperanto. No ja pierdole głupie buce
Zgłoś
Avatar
srdreams 2014-04-08, 23:19
Pierdolnijcie to na harda bo mi się siostra porzygała...
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-04-08, 23:22
SteelMike napisał/a:



Dlaczego? A może to wina psa? Taka kosa spalinowa jest głośna, do tego jak koleś ma maskę na twarzy to dużo nie słyszy ani nie widzi. Pies mógł podbiec i został uszkodzony.



to troche jak z samobojstwem popelnionym poprzez 5 krotny strzal w tyl glowy
sorry kurwa ale jak ktos upierdala psu wszystkie lapy to albojest slepy i nie powinien nigdy obslugiwac tego urzadzenia, albo jest pierdolniety


srdreams, dawaj zdjecia siostry moze byc jak rzyga, ale nie musi
Zgłoś
Avatar
SadystycznaSadystka 2014-04-08, 23:24 1
Mam nadzieje ze go nie uśpili
Zgłoś
Avatar
VonHaiPaue 2014-04-08, 23:38
SadystycznaSadystka napisał/a:

Mam nadzieje ze go nie uśpili



Do uspania to tu parę użytkowników portalu by się nadało
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2014-04-08, 23:51
Jestem w stanie sobie wyobrazić sytuację gdy pies chciał doskoczyć do końcówki kosy żeby ją złapać (mógł skoczyć z martwego pola i gość go nie zauważył) i jak już gościowi ręka szła już na kolejne "machnięcie" to mógł 2 łapy ujebać a zanim skapnął się co się dzieje to i 3cią uszkodzić. Tyle że jak coś takiego się stało to powinni po weterynarza zadzwonić żeby psa uśpił.
Zgłoś
Avatar
filipczax_ck 2014-04-08, 23:59
jakby to był mój pies to bym złapał tego kosiarza ,odpalił spalinówke i na ryju skaryfikacje dojebał .. a potem po łapach aż sie upierdolą ... ulżyło mi
Zgłoś
Avatar
Evil_Overlord 2014-04-09, 0:13 4
Wszyscy co bronią psa i im się nie podoba niech przeczytają nawze strony i wypierdalają z tąd.
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-04-09, 0:40 6
1. taka kosa o większej mocy potrafi ściąć malutkie drzewko, a co dopiero poharatać psa jeśli ten na nią wbiegł, to ma dość duży zasięg
2. pies bez smyczy- wina właściciela
3. jak bardziej was rusza cierpienie zwierząt niż ludzi, to macie ostro zryte berety
Zgłoś
Avatar
nanab 2014-04-09, 0:42 3
Pewnie głupi pies wbiegł w kosiarke i dobrze mu tak. Szkoda że nie ma filmu z akcji bo fajnie musiał wyć kundel
A wszyscy grinpisi i inne pedałki wypierdalać stąd
Zgłoś
Avatar
Blizzard93 2014-04-09, 0:42 1
Taki raban wokół się zrobił, a piesek sobie siedzi w stylu "I don't give a fuck"
Swoją drogą dziadek mi kiedyś opowiadał jak to za młodu kosili pole kosami i taka mała, przerażona sarenka schowała się w trawie. Trawa wysoka, nikt jej nie zauważył to ją przypadkiem na pół przejebali
Jedna z tych historii, które w dzieciństwie pobudzały moją sadystyczna wyobraźnie

filipczax_ck napisał/a:

jakby to był mój pies to bym złapał tego kosiarza ,odpalił spalinówke i na ryju skaryfikacje dojebał .. a potem po łapach aż sie upierdolą ... ulżyło mi



Jestem ekspertem. Chuja byś zrobił.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie