18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 45 minut temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
ooxdooxxi40 2013-07-03, 1:51
Rems napisał/a:

poziom bezmyślności i amatorstwa policji osiągnął kolejny poziom.

może po testach sprawnościowych powinni robić jeszcze testy IQ



poziom bezmyślności takich użytkowników jak ty sięga apogeum. Obejrzyj ten film tyle razy ile trzeba, żebyś przejrzał na oczy. Facet od początku miał wszystko zaplanowane, sam podał im ręce do skucia, bo chciał zostać aresztowany. Psa nie bez powodu zapakował do samochodu z otwartymi szybami. Nie jestem pewien jednak, czy plan zakładał również śmierć jego pupila poprzez postrzelenie przez policjanta, aczkolwiek mógł się tego spodziewać. Sam się o to prosił.

Szkolenia szkoleniami, ale jak Wy byście zareagowali na widok rozwścieczonego psa biegnącego w waszą stronę trzymając broń w ręku?

Winny jest czarnuch, takie jest moje zdanie.
Zgłoś
Avatar
ValvePlsFix 2013-07-03, 2:08
@up witamy, panie władzo.
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-07-03, 17:02
Szkoda psiska. Ktoś wie czy przeżył?
Zgłoś
Avatar
Cergo 2013-07-03, 21:46
Psy a z psem się nie dogadali??? tylko zaraz tak brutalnie!
Zgłoś
Avatar
conrad89 2013-07-04, 1:34
co za skurwysyństwo, łatwiej zabić niż spokojnie dać go opanować właścicielowi ;/ jebane hamburgery gorsze od świń !!!
Zgłoś
Avatar
damiosa 2013-07-04, 1:39
@Un_Nem Ty kurwo możesz się śmiać z ludzi którzy machają nóżkami bo ludzie to kurwy, ale z psa, który chciał bronic swojego pana, tak samo by pewnie obronił ciebie skurwysynu, śmiejesz się żeby zacwaniaczyć że cię to nie rusza? Pierdol się zero szacunku dla tego policjanta i dla ciebie. Pierdoli mnie wasze zdanie na ten temat.
Zgłoś
Avatar
Riva 2013-07-04, 2:27
W tym przypadku pies zginął za niewinność,wcale nie był agresywny, jakby miał kaganiec na pewno skończyło by się to inaczej
Zgłoś
Avatar
pelepele 2013-07-10, 18:27
Za takie akcje zawsze piwo Coś pięknego
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-10-17, 10:44
MaszAyahuaskę napisał/a:

Co za kurwy jebane. Widać że nie był agresywny w stosunku do nich. A to że chciał sprawdzić co się dzieje z jego właścicielem, to chyba normalne.



Co Ty kurwa za film oglądałeś? Pies skoczył do policjanta, a Ty że nie był agresywny.

Poza tym, zacznijmy od tego, że psy (tym bardziej duże i groźne) mają mieć kagańce.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2023-04-27, 21:19
Policjant zachował się prawidłowo. Było nie nagrywać i nie zaczepiać władzy
Zgłoś