18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:55
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Un_Nem 2013-07-02, 4:43 32
macha nogami jakby na rowerze jechal
Zgłoś
Avatar
orzech1991 2013-07-02, 5:43 1
może nazwiecie mnie Mistrzem Oczywistości ale to wygląda na ustawioną akcję, żeby policja go aresztowała, a pies wyskoczył na nich w tym właśnie czasie, żeby Ci mieli okazję go zastrzelić...
Nie wiem, co czarny miał na celu robiąc to wszystko, ale na pewno nie zmieni to nic w prawach jakie ma tam policja. Robi się tam gorsze rzeczy podejrzewam. A jeśli pies był świadomie ofiarą tej intrygi, a był wedle mojej tezy, to kij nydze w oko za takie załatwianie sprawy.

Jest też drugi wariant, który rozważam, że pies miał wyskoczyć z samochodu na policjantów aresztujących "nic-przecież-złego-nierobiącego" murzyna, aby uniemożliwić interwencję... W każdym razie mógł się liczyć z takim obrotem spraw nawet jeśli. Nagrywający też jakoś dziwnie zainteresowani tematem jakby wiedzieli, że coś większego się święci. (Jestem przewrażliwiony?) W sumie zachowanie murzyna było dziwne i intrygujące.

Zmierzając do końca: tak czy siak kundel ginie przy byle gównianym zatrzymaniu bez stawiania oporów. Może tak miało być, żeby ktoś mógł zauważyć problem samowolki policyjnej. Ale każdy medal ma dwie strony niby... Nie wiem.
Zgłoś
Avatar
D................D 2013-07-02, 5:45 10
orzech1991 napisał/a:

może nazwiecie mnie Mistrzem Oczywistości ale to wygląda na ustawioną akcję, żeby policja go aresztowała, a pies wyskoczył na nich w tym właśnie czasie, żeby Ci mieli okazję go zastrzelić...
Nie wiem, co czarny miał na celu robiąc to wszystko, ale na pewno nie zmieni to nic w prawach jakie ma tam policja. Robi się tam gorsze rzeczy podejrzewam. A jeśli pies był świadomie ofiarą tej intrygi, a był wedle mojej tezy, to kij nydze w oko za takie załatwianie sprawy.

Jest też drugi wariant, który rozważam, że pies miał wyskoczyć z samochodu na policjantów aresztujących "nic-przecież-złego-nierobiącego" murzyna, aby uniemożliwić interwencję... W każdym razie mógł się liczyć z takim obrotem spraw nawet jeśli. Nagrywający też jakoś dziwnie zainteresowani tematem jakby wiedzieli, że coś większego się święci. (Jestem przewrażliwiony?) W sumie zachowanie murzyna było dziwne i intrygujące.

Zmierzając do końca: tak czy siak kundel ginie przy byle gównianym zatrzymaniu bez stawiania oporów. Może tak miało być, żeby ktoś mógł zauważyć problem samowolki policyjnej. Ale każdy medal ma dwie strony niby... Nie wiem.



chcialbym ci powiedziec zebys wpisal w google police officer shoots dog, ale jednak to jest 1 z 100000 filmow

nie to nie fejk
Zgłoś
Avatar
raduga 2013-07-02, 6:02 26
To i tak jest chore.
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-07-02, 7:02 135
poziom bezmyślności i amatorstwa policji osiągnął kolejny poziom.

może po testach sprawnościowych powinni robić jeszcze testy IQ
Zgłoś
Avatar
~DMT 2013-07-02, 7:56 83
Co za kurwy jebane. Widać że nie był agresywny w stosunku do nich. A to że chciał sprawdzić co się dzieje z jego właścicielem, to chyba normalne.
Zgłoś
Avatar
rebmac 2013-07-02, 7:58 19
jak to bezmyślności, co, miał się dać pogryźć ????głupi kundel ch*j z nim!!!
Zgłoś
Avatar
ragzezonator 2013-07-02, 8:05 54
co za skurwysyn
Zgłoś
Avatar
leszkowiecki 2013-07-02, 8:13 34
8:10am, kawe sobie daruje. Ale mi cisnienie podniesli! sam mam duzego psa i na bank zrobil by to samo. Jak widze kolesia dostajacego kulke to jakos tak bardzo mnie to nie rusza.
Zgłoś
Avatar
w................1 2013-07-02, 8:14 43
rebmac
jak to bezmyślności, co, miał się dać pogryźć ????głupi kundel ch*j z nim!!!

chuj z toba
Zgłoś
Avatar
Escalade 2013-07-02, 8:23 16
W zasadzie nie bardzo wiem za co tego murzyna zakuli w kajdanki. Do wyjaśnienia za nagrywanie jakiejś akcji? A poza tym postąpili w sumie słusznie... Szkoda psa ale policjant zadziałał na odruchu - chciał złapać za obrożę, pies rzucił mu się do ręki i wtedy strzelił. Mogę się założyć, że każdy normalny człowiek w tej sytuacji najpierw by strzelił a później zastanawiał czy pies naprawdę chciał go ugryźć...
Zgłoś
Avatar
tribal216 2013-07-02, 8:46 5
coś na miare tego portalu
Zgłoś
Avatar
thqpo 2013-07-02, 8:50 9
Tak się nie robi... trzeba mieć jaja. Jedno z pytań na testach psychologicznych do policji/wojska to "czy boi się pan zwierząt". Pies nie był agresywny, moim zdaniem nie stwarzał zagrożenia dla życia/zdrowia policjantów. A użycie broni przez policjanta to powinna być ostateczność, a ta głupia pizda sama do niego swoje hamburgerskie łapy pchała, pies był ewidentnie sprawą zainteresowany, ale nie agresywny. Wiem, że policjant nie musi ryzykować, jest w pracy, ale do chuja zatrzymywali jednego jedynego murzyna, który sam się oddał w ich ręce. To nie była kurwa akcja mająca na celu zajebanie bin ladena przez Navy Seals, gdzie wchodzi się na pełnej kurwie i rozwala wszystko co stoi na drodze.
Zgłoś
Avatar
piogo27 2013-07-02, 8:50 5
Widziałem to kiedyś na bloombergu czy jakimś innym zagranicznym gównie. Chodzi o to że na typa była obława, a hamerykańscy policjanci nie zauważyli, że poszukiwany typ wyszedł tylnymi drzwiami z psem pogadać z kolegami. Jako, że murzyn wiedział że i tak go złapią to zrobił sobie z policajów jaja, a wyszło jak wyszło.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie