18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
🔥 Pato VS Bandera - teraz popularne
🔥 Nie dzisiaj... nie dzisiaj. - teraz popularne
Avatar
Isthistheend 2013-07-02, 8:58 4
wina murzyna, bo gdyby pies mial kaganiec to nie mieliby prawa do niego strzelac. Szkoda psa, bo to glupie ale wierne stworzenie
Zgłoś
Avatar
dumad 2013-07-02, 9:04 1
USA
i wszystko jasne
Zgłoś
Avatar
zielePL 2013-07-02, 9:06
niech sie ciota strzelac nauczy
Zgłoś
Avatar
Tafariel 2013-07-02, 9:10 1
W tych żółtych domkach w USA to zawsze bandziory mieszkają !
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-07-02, 9:31 13
Zgłoś
Avatar
Strzalka34 2013-07-02, 9:46 16
Nie rozumiem ogolnego oburzenia z powodu tego ze zastrzelil psa. Uwazam ze wina lezy po stronie czarnucha, zeby pies mial kaganiec i przymkna okno do tego by nie doszlo. Policjant zachowal sie wlasciwie, mial dac sie pogrysc?? A jak wy sie zachowujecie gdy was atakuje zwierze bronicie sie tak? Czy grzecznie dajecie sie grysc? Zeby kazdy z was mial akurat bron pod reka na 100% pies skonczyl by tak samo, a pitolenie ze pies nie byl agresywny to se mozecie wsadzic w... To nie jakis ratlerek i nie york tylko duzy niebezpieczny pies i nie siedzial obok tylko rzucal sie w jego strone. Trzeba troche rozsadku i pomyslec co by sie zrobilo w jego sytuacji a pozniej oceniac i besztac ludzi.
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-07-02, 9:54 12
szczerze jakby to był mój pies to nie odpuściłbym temu glinie, ever
Zgłoś
Avatar
imbryg 2013-07-02, 9:58 4
wina policji? ten koleś sam sie kurwa prosił aby mu psa zastrzelili! bez kagańca, na wolności... policjant miał swięte prawo zajebać psa... mi też się jakoś nie usmiecha, być pogryzionym.
Zgłoś
Avatar
ulifont 2013-07-02, 10:24 3
wielcy obrońcy zwierząt, tym razem policja miała raacje, najlepiej dać sie pogryźć i dać jeszcze psu kość,zaatakował to go zastrzelił koniec,a czarnuch jaki jestkażdy widzi
Zgłoś
Avatar
Nejm 2013-07-02, 10:34 2
Pierdolony chuj, ta nigdy nie lubilem tej hamerykanskiej policji.
Zgłoś
Avatar
s................9 2013-07-02, 10:35 1
Bardzo dobrze. Ujebali kundla. Następnym razem niech mu kaganiec założy to nikt nie będzie musiał go zastrzelić.
Zgłoś
Avatar
Ivraas 2013-07-02, 10:37 2
A co takiego zrobił ten koleś że musieli go aresztować? Nagrywał sobie filmik? To jest jakaś podstawa do tak agresywnego aresztowania? Zresztą to chyba u nich normalne, bo to już nie pierwszy filmik w którym policja strzela do psa, który jest nie świadomy i broni swojego właściciela.
Pytanie czy zamiast odstawiać taką popisówę nie można było zwrócić uwagi właścicielowi żeby odszedł z tą kamerą?
A jak już strzela to niech zabija, a nie patrzy jak pies się turla we własnej krwi.
Ale oni już tam tak mają, chore łby.
Zgłoś
Avatar
qubek90 2013-07-02, 11:01
Można wiedzieć, co takiego koleś zrobił, że zamiast "dzień dobry, dowodzik poproszę", były kajdanki?
Bawił się telefonem i nagle policja stwierdziła, że go zakuje, nawet odpowiedniego ostrzeżenia nie dając.
h'ameryka w czystej postaci.
BTW szkoda psa, ja nie wiem jakbym zareagował, jakbym widział de facto egzekucję mojego psa
Zgłoś
Avatar
palmitis 2013-07-02, 11:12 2
Tak wszyscy tego psa bronią, że nie potrzebnie strzelali, że nie był agresywny a każdy z was gdyby taki Ci skoczył do ręki krzyczał by jak mała dziewczynka i wołał o pomoc.
Zgłoś
Avatar
ddss 2013-07-02, 11:29 1
Mogli użyć paralizatora skurwysyny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie