18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
kamil980 2013-07-02, 11:29 1
co za skurwiałe pałsko chyba normalne ze pies tak zareagował nie mógł go paralizatorem potraktowac to by sie pies jakos uspokoił a nie odrazu strzela ciekawe czy by tak do swojego psa strzelał

HWDP
Zgłoś
Avatar
Zimny_browar 2013-07-02, 11:32
Bezduszny skurwiel! Jak czarnuch może być właścicielem psa?
Zgłoś
Avatar
A................a 2013-07-02, 11:40 2
Ja jebię, co za skurwiele. Przecież pies im nic nie zrobił tylko bronił właściciela, oni na niego od razu z bronią. Przecież mogli poprosić właściciela aby uspokoił zwierze.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2013-07-02, 11:45
Chuja warta ta policja. Jeżeli robili obławę na gościa - to powinni sprawdzić czy ma psa i przygotować się na to. Tyle w temacie. Karny kutas za brak empatii dla zwierząt
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-07-02, 12:18
@gokillyourself

weź wróć do kuchni i nie pisz więcej beznadziejnych komentarzy <załamka>
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-07-02, 13:07
Takie psy to do ubojni na mięso, a nie pod strzechę do zabawy z dziećmi. Brak obroży, okno w aucie otwarte, pies zostawiony sam sobie. Czarnuch sam winien zgonu swojego pupila. Jakby do mnie tp wybiegło to też bym zajebał. Piwo dla policjantów za prawidłową reakcję.

@gokillyourself

Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-07-02, 13:09
Rems napisał/a:

poziom bezmyślności i amatorstwa policji osiągnął kolejny poziom.

może po testach sprawnościowych powinni robić jeszcze testy IQ


testy sprawnościowe w amerykańskiej policji??
Zgłoś
Avatar
paczek1262 2013-07-02, 13:14 2
najgorszy śmieć, splunąć mu w ryj tylko
Zgłoś
Avatar
Wr3dnyM0ng0l 2013-07-02, 13:22
Przecież czarny stawiał realne zagrożenie i musiał być skuty.Nie mogli mu pozwolić uspokoić psa, który tak zaciekle gryzł policjantów, że musieli go zastrzelić.Brawa dla dzielnych policjantów.Stawiłbym kurwą piwo...z arszenikiem.
Zgłoś
Avatar
Rozrywacz120 2013-07-02, 13:23
Jeszcze przy tej muzyce gangsterskiej filmik nabiera innego znaczwenia.
Zgłoś
Avatar
Stefan_Sigal 2013-07-02, 13:28 3
Czasami mam wrażenie że amerykańska policja jest głupsza od botów w quake 3 o których był tu ostatnio temat
Zgłoś
Avatar
NDek 2013-07-02, 13:31 1
Krótka piłka z mojej strony, pewnie nygus widząc co się święci zrobił to specjalnie, ale nawet jeśli nie - policjant strzela gdy pies się na niego rzuca, jakie miał zamiary? Ofc internetowi eksperci wiedzą najlepiej. Ja na miejscu Policjanta zrobił bym to samo, lub poprosił nygusa, co by się psem zajął, no ale... Nie można mieć żadnych pretensji do Policjanta.
Zgłoś
Avatar
Arex94 2013-07-02, 14:16
Zajebał bym szmacie w łeb odpierdolił jej ręce i nogi i wyjebał na pustynie by kurwisko zdychało w męczarniach jak ten pies .... kto kurwa mądry podłazi do psa który broni własnego właściciela ... !! , na miejscu typa bym rozjebał tej kurwie łeb o kurwa jakis tępy kamień jak ona i pierdoli mnie cenzura sadistica taka jest prawda !
Zgłoś
Avatar
nobeczek 2013-07-02, 14:38
Wystarczyłby strzał w powietrze, pies by pewnie uciekł.
Zgłoś
Avatar
ptaqs 2013-07-02, 15:00
ale się wkurwiłem, no żesz kurwa jego mać... a taki fajny dzień miałem. pojeby tłuste...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie