18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Avatar
n................e 2013-07-02, 15:06
Zajebałbym gościa, chuj że poszedłbym siedzieć (albo sam zginął) ale bym to zrobił
Zgłoś
Avatar
rawsa2 2013-07-02, 15:08 2
Jak ja kocham internetowych jp Parę komentarzy do góry macie opisana sytuacje a i tak każdy wie swoje. Do tego te propozycje strzelania w powietrze i używania paralizatora. Jak chcecie to przywiozę do Was jakiegoś dużego agresywnego psa i dam Wam paralizator i straszaka zobaczymy czy pies sobie odpuści. Może nawet uda się w tedy nagrać jakiś film na harda
Zgłoś
Avatar
lourayn 2013-07-02, 17:30
Co za k***y j***ne.
Zgłoś
Avatar
sentyy 2013-07-02, 20:00
niech każdy postawi się na miejscu policjanta i odpowie na pytanie?
a) dałbym się pogryźć
b) broniłbym się wszystkim co mam pod ręką

Jednak co do tej sytuacji policja dała dupy skuwając chłopa, jednak samoobrona i refleks perfekt.
Zgłoś
Avatar
TheJesseJames 2013-07-02, 20:24
Rems napisał/a:

poziom bezmyślności i amatorstwa policji osiągnął kolejny poziom.

może po testach sprawnościowych powinni robić jeszcze testy IQ



Dobrze zrobili, nie ma pierdolenia, agresywny pies - strzał, jedyne co imo zrobili źle to nie dobili Go. Wina właściciela, a nie policji.

Chyba nikt nie oczekiwał, że jeden z policjantów pobiegnie do weterynaryjnego po zabawki i spróbuje zwabić pieska z powrotem do samochodu.
Zgłoś
Avatar
Halibut 2013-07-02, 20:30
Wielka murzyńska pyta w odbyt wszystkim obrońcom tego psa. Część ludzi jest pojebana. Zabili by człowieka na ich oczach - cisza. Zabijesz psa, kota, mysz, pająka - wielki lament.
Zgłoś
Avatar
Toks 2013-07-02, 20:35
Ja jeszcze w ramach przeprosin dla psa męczennika dałbym tym zwierzakom prawa wyborcze... (Kolejnym prezydentem by został jakiś Rottweiler...) Sam na osiedlu połowę psów bym powystrzelał razem z właścicielami. Bo tutaj też idioci spuszczają wielkie, agresywne psy i "niech sobie pobiegają", tym bardziej, że jak pies w mieście cały dzień na tych 40m^2 (o ile się go nie zamknie w łazience...) siedzi i czeka aż kochana pani wróci z pracy i go wypuści w jakimś parku, gdzie dzieci się bawią... bo to jest mądre... dbajmy bardziej o pieprzone zwierzątka niż ludzi...

A że policjant strzelił w momencie gdy pies na niego skoczył, to jest zrozumiałe, że kulkę dostał...

A co do zielonych, obrońców praw zwierząt itp, to ich IQ moim zdaniem jest porównywalne do IQ sosny.
(i z całym szacunkiem, do ludzi normalnie dbających o środowisko, bo pewnie jak większość jestem przeciwnikiem bestialstwa, i wycinania lasów w Amazoni).
Zgłoś
Avatar
kdominik 2013-07-02, 20:54
rebmac napisał/a:

jak to bezmyślności, co, miał się dać pogryźć ????głupi kundel ch*j z nim!!!



Ty tępy ch*ju palcem robiony, nie masz zielonego pojęcia na temat psów i ich zachowań i wypisujesz bzdury. Zamiast rebmac powinieneś się nazywać syn wiatru i kurzu "tuman"
Zgłoś
Avatar
medowski 2013-07-02, 21:39
wina jest na 100% czarnoskorego pajaca ktory na 100% jak to czarnoskore pajace musza sie wszedzie wpierdalac i cwaniakowac wiec na 100% kozaczyl wiedzac ze ma agresywnego psa niby kurwa czemu okno mial uchylone ? przypadek ? nie Sonnnndze :]

tak wiec 100% winy czarnoskoregopajaca wlasciciela psa
Zgłoś
Avatar
k................r 2013-07-02, 22:03
wiem ze to jest sadol ale strasznie mi szkoda tego psiaka
Zgłoś
Avatar
MdF 2013-07-02, 22:13
Właściciel idiota, niepotrzebnie cwaniakował.Ale i tak policjant jest idiotą bez jakiegokolwiek sumienia.Szkoda psiaka,ch***wo sie człowiek czuje jak mu pies zdechnie a co dopiero jak go zabijają na twoich oczach
Zgłoś
Avatar
R................y 2013-07-02, 23:52
Waliłbym też bez namysłu do takiego bydlaka jeśli by był bez kagańca i zaczął się ciepać.
Zgłoś
Avatar
imbryg 2013-07-03, 0:07
kdominik napisał/a:



Ty tępy ch*ju palcem robiony, nie masz zielonego pojęcia na temat psów i ich zachowań i wypisujesz bzdury. Zamiast rebmac powinieneś się nazywać syn wiatru i kurzu "tuman"



skoro schodzimy na taki poziom rozmowy, to moge jedynie powiedzieć, żebyś zamknął ryj i wypierdalał bo to nie jest forum o jebanych pieskach. na odchodne dorzuce tekst na twoim poziomie uwaga!!!
twoja stara kurwa i chuj ci na ryj.
Zgłoś
Avatar
elda1987 2013-07-03, 1:03
z jednej strony chuj w dupe czarnemu a drugi policjantom, ale - pies zareagował w obronie swojego właściciela agresją, nie posłuchał komendy i rzucił się na policjanta, a przynajmniej tak to wyglądało. Też bym w takim wypadku strzelała. Chuj wie czy on chciał się bawić, czy roszarpać.
Zgłoś
Avatar
Mightylus 2013-07-03, 1:47
Tak qrwa chciał się bawić... Zareagował prawidłowo, a te policyjne cioty powinny wylecieć z pracy za bezmyślne przeprowadzenie akcji i zamordowanie, powtórzę: zamordowanie psa, który zrobił to co powinien w sytuacji gdy jego pan jest atakowany... Debile, qrwa debile everywhere...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie