18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pies odebrał wynagrodzenie...
Halman • 2021-03-09, 9:34

opieram sie wyłącznie na opisie który twierdzi ze podziękowano psu za to że nie obronił stada owiec
przed wilkami które wtargnęły nocą do owczarni w obwodzie Tuwskim. Kacapska wdzięczność
Zgłoś
Avatar
Kicosławek 2021-03-09, 17:44
Najlepszy rusek to martwy rusek
Zgłoś
Avatar
Lebiodko 2021-03-09, 18:12 1
Moim zdaniem to pies zagryzł stado. Wilki chyba by wzieły kilka sztuk i zjadly a nie zabijały bez sensu.
Zgłoś
Avatar
parolpl 2021-03-09, 18:44 3
Nie wiem kto co napisał, więc

pies siedzi w rogu, jakby co naskrobał,
jeśli się przyjrzycie to kilka owiec jeszcze się rusza, więc przyleźli na świeżo, zastali psa i martwe/pół owce.

Zapewne psu coś odjebało i dusił owce
Zgłoś
Avatar
BajecznyKrzysztof 2021-03-09, 18:50
kula w łeb, to typowe kacapskie rozwiązanie
Zgłoś
Avatar
Gambler123456 2021-03-09, 19:04 1
Ja się zgadzam z tymi co uważają że pies sam te owce zagryzł, jak inaczej wytłumaczyć że pies jest cały a owce nie zjedzone? Nie raz się tu widzi filmiki co wilki robią z psami i jak wyglądają psy pasterskie po konfrontacji z wilkami.
Zgłoś
Avatar
m.statystyka 2021-03-09, 19:51
kacapskie gówno
Zgłoś
Avatar
Vendetti 2021-03-09, 20:07 1
Jak wyżej pisali, opis pewnie z dupy, bo nie pasuje do tego co na filmiku. Nawet słychać jednego ruska, po pierwszym strzale krzyczy do strzelca, żeby psa dobił szybko i go nie męczył. Więc ewidentnie nie chodziło im o to, żeby psa męczyć, a jeśli sam zagryzł te owce (na to wygląda), to przecież lepszego wyjścia nie było. Co robić z psem, który zagryza własne owce? Oddać do schroniska, żeby później jakiś dzieciak lat 12 dostał go na święta? No proszę was...
Zgłoś
Avatar
S................n 2021-03-09, 20:23
UkrytaPodNickiem napisał/a:

na początek wilki ojebałby psa, pewnie kundel nawet nie zawiadomił dziamaniem gospodarza że coś się dzieje i dlatego dostał kule w klatę, na co trzymać zwierzaka z którego nie ma się pożytku



Zapytaj swoich starych
Zgłoś
Avatar
czodA13 2021-03-09, 20:31
TwojaStaraJąPoganiam napisał/a:

Znawca Cipek + satysfakcja z odstrzału pieseła = "byłeś ruch*Amy przez starych za młodu" i teraz masz chore fantazje. Podziękuję swoim niedorozwiniętym rodzicielom
Poprawka JebacToGowno, zmyliły mnie tagi
Za co przepraszam Znawcę Cipek



ale ty jestes pojebany.. przepros rodzicow za swa ulomnosc.
Zgłoś
Avatar
willoo 2021-03-09, 21:01
Jeżeli pies zajebał owce - kule się należały....
Jeżeli pies nie obronił stada przed wilkami - już nie koniecznie
Zgłoś
Avatar
gumbi3 2021-03-09, 21:01
Nie zesrajcie się to tylko pies.
Zgłoś
Avatar
notak 2021-03-09, 21:04
baronturbina napisał/a:

Czyli nie będziesz miał nic przeciwko jak do twojego ojca wpadnę na chwilę? Lubie piwo ale nie to najtańsze wiec mnie zaskocz.



Już, zesrałeś się, czy pampers dziada nie wytrzymał i srasz pod siebie
Zgłoś
Avatar
RYHOO 2021-03-09, 21:13
grilowane bedzie u poligona6
Zgłoś
Avatar
pyziu1991 2021-03-09, 21:15
Pierdolone kurwy kacapskie. Niech gina jak scierwa razem z naszym rzadem, tfuu
Zgłoś
Avatar
EvilDog 2021-03-09, 21:22
TwojaStaraJąPoganiam napisał/a:

Biedna psinka.....
Jak jeden pies ma poradzić sobie z watahą wilków (wiadomo, że nie polują w pojedynkę).
No ale tak. Kacapy zawsze mają nasrane w głowach.
Mam nadzieję, że są na tym forum sciery z ukry, lub rosyjji i niech wiedzą, że są frajerami, każdy po kolei.



Ja jestem "Ukr" i rucham Cie w mordę za takie powiedzenie , śmieciu z obesranego gównem chlewu z czułkami zamiast oczu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie