18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:55
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 40 minut temu
Avatar
Juzwa Wczoraj 20:25 2
psotna_cipka napisał/a:

Kundla na smalec. Palą w łeb i do kotła. Czekam tylko na komentarz że trzeba palec w dupę sobie wsadzić to kundel odpuści. Chyba wam przyjemnie krypto pedały jak sobie palce w dupę wsadzacie.



Ten palec w dupę to według teorii jednego z userów to się psu wsadza. No, ale jak wolisz wsadzać sobie, to zdrowia życzę.

______________

Rób tak, żeby TOBIE było dobrze, bo innym nigdy nie dogodzisz.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 Wczoraj 20:52 1
greggo-r napisał/a:

Naoglądałeś się filmów...


Jakich filmów? Adrenalina i instynkt przetrwania potrafią zrobić swoje, a najczęściej takie psy nie puszczają. Tutaj jej ktoś pomógł, ale dość często widzi się ludzi, którzy mają w dupie, że kogoś pies próbuje zagryźć.
Zgłoś
Avatar
wilkoala Wczoraj 21:00
Znałem takiego który twierdził, że na psa najlepszy jest kołek.
Nie na go już z nami.
Zgłoś
Avatar
majeńka Wczoraj 21:09 2
W gównostanach trzeba mieć coś przy sobie na wypadek zdziczałych psów. A film jest z Soczi, więc gównostan.
Zgłoś
Avatar
daniel4321 Wczoraj 21:10
Xevik20 napisał/a:

Nie ma kluczy do mieszkania przy sobie? W takiej sytuacji poszłoby po ślepiach kundla. Najlepiej mieć nóż i po prostu w gardło, ale rozumiem, że ktoś może nie mieć przy sobie. Klucze ma się praktycznie zawsze.



Klucze ciężko wbić w takiego psa
Zgłoś
Avatar
Ania6969 Wczoraj 23:24
Nie śmiejcie sie ze mnie, ale imponują mi mężczyźni którzy bronią kobiety
Zgłoś
Avatar
Nizaryta1 Dzisiaj 4:49
Kriski napisał/a:

Avatar



Pojebało was! Do rzeki! Kurwa, to niehigieniczne! Kula w łeb i do piachu... ah, Polska... to siekierą w łeb i do piachu, dalej od domu, spalić skurwielca można, albo taką wannę kupić z tworzywa PVDF i wlać kwas solny o stężeniu 98%, poćwiartować i do kwasu. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
KomornikSądowy Dzisiaj 8:39
Chętnie bym takiego kundla wszamał, człowiek wyjedzie z Chin ale Chiny z człowieka nigdy.
Zgłoś
Avatar
majeńka 54 minuty temu
Ania6969 napisał/a:

Nie śmiejcie sie ze mnie, ale imponują mi mężczyźni którzy bronią kobiety

Ha ha ha ha ha!
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów