18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 8 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Jacek86s 2021-04-06, 16:20 2
Asuritta napisał/a:

PSY należy TRUĆ! stwarzają swoim bytem zagrożenie dla ludzi:
- roznoszą choroby wirusy pasożyty
- szczają po wszystkim zostawiając zgnite elewacje wylęgarnie masy bakterii patogenów wirusów
- srają wszędzie bez opamiętania schody (poślizg i śmierć), chodniki , trawa, lasy, ulice, klatki schodowe, windy, autobusy pociągi itd...
- zjadają odchody i inne cholerstwo z ziemi poza domem
- ich ślina zawiera wirusy bakterie itd.
- ich gnijące futro śmierdzi i roznosi pasożyty bakterie itd. bo nikt ich nie myje po spacerku każdym
- mieszkania i domy po psach śmierdzą jak obora
- reprodukcja non stop a potem topicie lub wywalacie te pso gówna na ulice gdzie dziczeją jak nie zdechną
- tworzą zdziczałe watahy i atakują osoby słabsze nie dusza jak koty a zjadają żywcem rozszarpując
- rzygają wszystkim co zjadły trawa gówna karma itp kurestwo
SAME MINUSY !
+ przytulisz się a tam w sierści kleszcze paciorkowce itd...
+ sąsiedzi unikają cię bo pies śmierdzi ty śmierdzisz i twój dom śmierdzi



Twoja stara też cuchnie, ale mamy to gdzieś.
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-04-06, 16:48 2
Asuritta, pewnie wszyscy bez własnego zdania i rozumu będą cię dissować a ja wbrew temu stwierdzę ze jest w tym trochę racji... psy to tylko zwierzęta (choć niektórzy ludzie też nimi są)...
Zgłoś
Avatar
golind 2021-04-06, 17:20
Asuritta, Tak jak dawałem zawsze z reguły piwo Poligonowi za wkurwianie normików na tej stronie, tak widzę, że teraz ty przejmujesz pałeczkę. Tak trzymaj, tylko pisz wcześniej aby więcej ludzi zobaczyło twojego posta. Z fartem!
Zgłoś
Avatar
Konfedernacja 2021-04-06, 17:35
nowynick napisał/a:

O to Ty też zawsze nosisz przy sobie Vipera?



Piszł przecież, że w dupie zawsze nosi, czy jakoś tak.

JebacToGowno napisał/a:

Miłośników zwierząt, właścicieli psów i innecioty poproszę o przedstawienie swoich razji i pie**olenie że to wina właściciela a nie psa albo wiem mi się nudzi i liczę na gównoburzę



A co jak pies był bezpański z jakiejś watahy bezpańskich psów?

@Halman

Trochę dziarsko macha sobie ogonkiem, jak na rottwailera.
Zgłoś
Avatar
strachu102 2021-04-06, 19:16 1
Konfedernacja napisał/a:

Piszł przecież, że w dupie zawsze nosi, czy jakoś tak.
A co jak pies był bezpański z jakiejś watahy bezpańskich psów?
@Halman
Trochę dziarsko macha sobie ogonkiem, jak na rottwailera.



A kogo to obchodzi? Widziałeś kiedyś bernardyna albo pudla żeby się zachowywał w taki sposób? W necie jest pełno takich filmów i zawsze jest to pies podobny do świnii
Zgłoś
Avatar
Bronek89 2021-04-06, 20:51
A gdzie tu jest rottweiler? Bo chyba nie wiesz jak on wygląda... prędzej to będzie Amerykański Staffordshire terrier

Smętek napisał/a:

Nie kumam typów co próbują wyszarpać dzieciaka z pyska, taka zabawa? Kopa na żebra ewentualnie z pięści od góry w nosek, żeby złamać. Kiedyś taki pojebany wielki skurwiel rzucił się na mojego kojker spaniela, jak mu zajebałem kopa bez zastanowienia to od razu grzeczny się zrobił. Leżał potem tylko i skamlał przez kilka tygodni, myśleli że zdechnie. Dodam, że każdy chudoklates jak ja jest w stanie kopnąć pieska tak mocno, aby mu wypompować powietrze z klaty.



Życzę powodzenia np. Z pitbullem który zbytnio bólu nie czuje... albo dociskasz do zębów psa (rozszerza się szczeka) albo unosisz tylne łapy psa (traci poczucie równowagi i zawsze pusci)

Zgłoś
Avatar
Ivraas 2021-04-06, 22:16
Asuritta napisał/a:

Pise gupoty bla bla bla



Ciebie też trza wytruć, bo pierdolisz głupoty.

A piesek dobry, pozbywa się obciążających ziemię pasożytów.
Zgłoś
Avatar
djted 2021-04-06, 22:49
Mieszkam z 6 lat w Niemczech to psa co biegał luzem po ulicy widziałem raz. Az sie zdziwiłem. Pojechałem do Polski i poszedłem wyrzucic smieci to z 30 kotów na smietniku grasowało do tego psy luzem , bezpanskie...
Zgłoś
Avatar
Bosheszczye 2021-04-07, 12:08
Nie rozumiem zachowania. Podniesc tego kundla i mu kark przekrecic...
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-04-07, 12:26 1
Ivraas napisał/a:

Ciebie też trza wytruć, bo pierdolisz głupoty.
A piesek dobry, pozbywa się obciążających ziemię pasożytów.



Zrób obciążonej ziemi przysługę i pozbądź się siebie.
Zgłoś