18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 53 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
S................z 2021-04-06, 8:20 35
Mam nadzieję, że go odjebali. Psa i właściciela..
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-04-06, 8:32 1
ten typ robił wszystko co mógł aby pies pogryzł jak najwięcej osób. nie cierpie flegmatyków.
Zgłoś
Avatar
marcin1988r8 2021-04-06, 8:49 7
Japierdole... Jak ta ludzkość przetrwała skoro kilku ludzi nie potrafi poradzić sobie z psem...
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2021-04-06, 10:34 2
Ale jak to ? Reksio nie gryzie !!!
Zgłoś
Avatar
Heliar 2021-04-06, 11:08
Wbijasz jebańcowi całego kciuka w oko i puści.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2021-04-06, 11:55 10
Heliar napisał/a:

Wbijasz jebańcowi całego kciuka w oko i puści.



Wbijasz jebańcowi Viper'a 12stkę w dupę i puści. Przy okazji, zostanie od razu zutylizowany doszczętnie...

Widziałem kiedyś na żywo test, na ok 30-40kg prosiaku. (Martwym, żeby nie było!)

Szkoda, że tego nie nagrałem, efekt przerósł moje oczekiwania....

Zgłoś
Avatar
nowynick 2021-04-06, 12:12 2
DMT napisał/a:

Wbijasz jebańcowi Viper'a 12stkę w dupę i puści.



O to Ty też zawsze nosisz przy sobie Vipera?
Zgłoś
Avatar
JebacToGowno 2021-04-06, 12:25 1
Miłośników zwierząt, właścicieli psów i innecioty poproszę o przedstawienie swoich razji i pierdolenie że to wina właściciela a nie psa albo wiem mi się nudzi i liczę na gównoburzę
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-04-06, 12:42
DMT napisał/a:

Oczywiście...



kozak, kurła...
Zgłoś
Avatar
Smętek 2021-04-06, 12:52 11
Nie kumam typów co próbują wyszarpać dzieciaka z pyska, taka zabawa? Kopa na żebra ewentualnie z pięści od góry w nosek, żeby złamać. Kiedyś taki pojebany wielki skurwiel rzucił się na mojego kojker spaniela, jak mu zajebałem kopa bez zastanowienia to od razu grzeczny się zrobił. Leżał potem tylko i skamlał przez kilka tygodni, myśleli że zdechnie. Dodam, że każdy chudoklates jak ja jest w stanie kopnąć pieska tak mocno, aby mu wypompować powietrze z klaty.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2021-04-06, 13:44
Mogłabym być właścicielem policji. Jeżeli dalej szukają proszę o więcej info.
Zgłoś
Avatar
Herhel 2021-04-06, 13:51
Ja z tego miejsca podziękuję za zajebistego tipa,bo dwa tygodnie temu owczarek niemiecki zaatakował na spacerze mojego psa z moją matką .Byli zaraz koło domu,obie zaczęłyśmy skurwiela kopać i tłuc po łbie TACZKĄ ,moja matka w histerii,myślałyśmy że mamy po psie.Jebaniec nie czuł niczego,butowanie i kij po łbie w tej furii nie działały. Po chwili paniki przypominajka z sadistica-"za tylne nogi i cofaj zygzakiem".Działa! Dziękuję
Zgłoś
Avatar
TomaszKLN1 2021-04-06, 14:16
To nie jest rottweiler.
Zgłoś
Avatar
Asuritta 2021-04-06, 15:22 9
PSY należy TRUĆ! stwarzają swoim bytem zagrożenie dla ludzi:
- roznoszą choroby wirusy pasożyty
- szczają po wszystkim zostawiając zgnite elewacje wylęgarnie masy bakterii patogenów wirusów
- srają wszędzie bez opamiętania schody (poślizg i śmierć), chodniki , trawa, lasy, ulice, klatki schodowe, windy, autobusy pociągi itd...
- zjadają odchody i inne cholerstwo z ziemi poza domem
- ich ślina zawiera wirusy bakterie itd.
- ich gnijące futro śmierdzi i roznosi pasożyty bakterie itd. bo nikt ich nie myje po spacerku każdym
- mieszkania i domy po psach śmierdzą jak obora
- reprodukcja non stop a potem topicie lub wywalacie te pso gówna na ulice gdzie dziczeją jak nie zdechną
- tworzą zdziczałe watahy i atakują osoby słabsze nie dusza jak koty a zjadają żywcem rozszarpując
- rzygają wszystkim co zjadły trawa gówna karma itp kurestwo

SAME MINUSY !

+ przytulisz się a tam w sierści kleszcze paciorkowce itd...
+ sąsiedzi unikają cię bo pies śmierdzi ty śmierdzisz i twój dom śmierdzi
Zgłoś