18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Pijana bejca zgarnia jackpota
~Velture • 2024-07-30, 21:15
No typowy uzytkownik bawarek
Cytat:

53-letni kierowca BMW wjechał w trzy inne pojazdy. Nikt inny nie został poszkodowany, poza kierowca BMW, który został przewieziony do szpitala z uwagi na bóle w klatce.
Kierowca BMW był pijany. W jego organizmie wykryto 1,3 promila alkoholu
Najprawdopodobniej na pokładzie auta była także pasażerka, która oddaliła się z miejsca zdarzenia

30.07.2024 Wrocław ul. Borowska


Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
kontownik 2024-07-30, 22:47 4
Ja uważam że te kamery powinny zapisywać na słowo "kurwa mac" a nie "record video"
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-07-30, 22:51
Kierowca bmw.... Ile ten gruz ma lat? 45? Przecież to totalny szarot wart pół paczki fajek...

[ Dodano: 2024-07-30, 23:00 ]
kontownik napisał/a:

Ja uważam że te kamery powinny zapisywać na słowo "kurwa mac" a nie "record video"



Tej durnej komendy w nowych rejestratorach już od paru lat nie ma, żeby cwaniackie buractwo nie denerwowało innych na stop chamach i innych kanałach, aczkolwiek są jeszcze "dizonarły" co nie aktualizowały softu bo zwyczajnie ich to intelekt przerasta, i zdążają się takie wieśniaki z "rikord wodłjo"...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-30, 23:21 1
MarS_80 napisał/a:

Ile ten gruz ma lat? 45? Przecież to totalny szarot wart pół paczki fajek...



Co ty kurwa pierdolisz... Zajebista E39, sto razy lepsza od obecnie produkowanych gówien. Jakbym taką miał, to tak samo bym nią rozpierdalał te jebane trzycylindrowe eko gówna z plastiku jak ten kierowca.
Zgłoś
Avatar
mianas 2024-07-30, 23:25 1
smc napisał/a:

Łysy, pedał, bmw.
Bingo!



atramentem schlapany .....
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-07-30, 23:27 3
Pojedziesz ktoś na rowerze sobie i taka kurwaa cie zabije.
Zgłoś
Avatar
kontownik 2024-07-30, 23:29
dżonyłojlker napisał/a:

Co ty kurwa pierdolisz... Zajebista E39, sto razy lepsza od obecnie produkowanych gówien. Jakbym taką miał, to tak samo bym nią rozpierdalał te jebane trzycylindrowe eko gówna z plastiku jak ten kierowca.



biedak nawet nie może zapracować na gruza a co dopiero na takie 3 cylindrowe eko gowno co tego gruza niszczy na drodze
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-30, 23:37
kontownik napisał/a:

biedak nawet nie może zapracować na gruza a co dopiero na takie 3 cylindrowe eko gowno co tego gruza niszczy na drodze



Kiedyś sobie kupię, a wtedy... armagedon, 200 na blacie przez miasto, utylizacja trzycylindrowych gówien i eutanazja ich kierowców. 528i one tire fire, to jest życie, dzielnicowy może mi skoczyć. Jeszcze z pół roku i szwagier mi taką ściągnie z rajchu, śmierć jest blisko.
Przyjdź do nas na boisko, tu hardkor nie disko.
Zgłoś
Avatar
Gunter88 2024-07-31, 0:00
Rikord wideo xD
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-07-31, 0:10 2
Velture napisał/a:

Kiedyś, nie wiem czy dalej, ale było coś takiego w prawie zmieniane, że pasażer jak jedzie z najebanym to może odpowiadać bo pozwolił mu prowadzić czy inna głupota. Już chuj nie pamiętam ale X lat temu cośtam majstrowali aby jak pasażer wie, że pijany kierowca to też jest jakośtam odpowiedzialny, że pozwolił jechać i bla bla na pewno ktoś obeznany lepiej się wypowie ale może dlatego spierdalała.
Może była poszukiwana... może miała towar. chuj wie.



Art. 96 KW [Dopuszczenie do prowadzenia pojazdu wbrew wymaganiom]
§ 1.
Właściciel, posiadacz, użytkownik lub prowadzący pojazd, który na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu dopuszcza:
1) do prowadzenia pojazdu osobę niemającą sprawności fizycznej lub psychicznej w stopniu umożliwiającym należyte prowadzenie pojazdu,
2) do prowadzenia pojazdu osobę niemającą wymaganych uprawnień,
3) do prowadzenia pojazdu osobę znajdującą się w stanie po użyciu alkoholu lub podobnie działającego środka,
4) pojazd do jazdy pomimo braku wymaganych dokumentów stwierdzających dopuszczenie pojazdu do ruchu,
5) pojazd do jazdy, pomimo że pojazd nie jest należycie zaopatrzony w wymagane urządzenia i przyrządy albo pomimo że nie nadają się one do spełnienia swego przeznaczenia,
6) do korzystania z pojazdu samochodowego w sposób niezgodny z jego przeznaczeniem,
podlega karze grzywny.
§ 2.
Tej samej karze za czyny określone w § 1 pkt 1, 3-6 oraz za nieumyślne dopuszczenie do prowadzenia pojazdu na drodze publicznej przez osobę niemającą wymaganych uprawnień podlega dyspozytor pojazdu lub osoba, do której obowiązków należą jego czynności, a jeżeli takiej osoby nie wyznaczono - kierownik jednostki dysponującej pojazdem.
§ 3.
Tej samej karze podlega, kto wbrew obowiązkowi nie wskaże na żądanie uprawnionego organu, komu powierzył pojazd do kierowania lub używania w oznaczonym czasie.

Na podstawie art. 96 § 1ad KPW, grzywna może być do 5000 zł.

Jeżeli pasażerka, nie miała nic wspólnego z pojazdem, chuja jej mogą zrobić, ale jeżeli była współwłaścicielką, sąd mógłby nałożyć grzywnę.
Zgłoś
Avatar
dante199494 2024-07-31, 1:12 1
nxyyy napisał/a:

#stopverticalrecording
Przecież ta babka tam chodzi za radiowozem w 58sekundzie



ta babka nie była z bmw tylko z rozjebanego suva
Zgłoś
Avatar
Seligos 2024-07-31, 1:59
Jakiej narodowości chlejus ?
Zgłoś
Avatar
Jokerd 2024-07-31, 2:25
Ja pierdolę rikord widjo
Zgłoś
Avatar
Wujeked89 2024-07-31, 6:42
" przewieziony do szpitala".... mógł z bambosza zapierdalać bo szpital był 10 metrów dalej 😄
Zgłoś
Avatar
_Tytanowy_Janusz_ 2024-07-31, 13:56
ja pierdole rikord widjo ja pierdole. btw można to obejrzeć na yt, po chuj to tu wrzucać ja pierdole? rikord widjo.
Zgłoś
Avatar
kaniusza 2024-07-31, 15:08
Dać typowi w mordę póki pał nie było.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie