18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 44 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Skandal w kostnicy w Legnicy.

Zwłoki spadały dosłownie co dwa metry. Sanitariusze byli tak pijani, że nie mogli sobie poradzić z podniesieniem ciała. W końcu dali sobie spokój z kolejnymi próbami. Wcisnęli zwłoki do zwykłego magazynku na kartony. Skandal wydarzył się w legnickiej kostnicy - donosi "Dziennik Gazeta Prawna".
Sanitariusze nie wiedzieli jednak, że byli nagrywani. Do filmu dotarli reporterzy serwisu legniczka.com i Radia Wrocław.
Na nagraniu widać jak pracownicy Legnickiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej bezskutecznie próbują podnieść ciało, a ostatecznie wciskają je do małego pomieszczenia.
W tym pomieszczeniu nie ma chłodni. Jest to zwykły magazynek, w którym zwykle przechowuje się wózek i stare kartony. W moim przekonaniu pracownicy dopuścili się zbezczeszczenia zwłok - mówi portalowi legniczka.pl Cezary Walulik, szef ochrony szpitala w Legnicy.
Mimo że obaj pracownicy zaprzeczali swoim czynom, już zostali dyscyplinarnie wyrzuceni z pracy. Sprawę wyjaśnia policja.



źródło:
sfora.pl/Pijani-sanitariusze-zbezczescili-zwloki-WIDEO-a16177
Zgłoś
Avatar
Ratilt 2010-01-20, 0:14
Kolejna nadmuchana aferka z telewizji, gdzie każdy tylko mówi "to oburzające, jestem bardzo oburzony całą sytuacją, hańba, jak to się mogło stać, oburzyłem się!!"
Ktoś tam widział żeby oni byli pijani? Dla mnie po prostu trafili na jakiegoś grubasa którego po całym dniu roboty mieli nosić o 1 w nocy.
Zgłoś
Avatar
qTwist 2010-01-20, 2:18 3
To trup, nic nie poczuł. Wielkie mi halo...
Zgłoś
Avatar
Brunetka 2010-01-20, 8:58
tamburyniarz zgadzam się ;D
Zgłoś
Avatar
Grace 2010-01-20, 12:07
Nigdy nie rozumiałam kultu trupa. Ciało to ciało. Zero procesów biologicznych.

A może po prostu ciężki ten trupek był, co?
Zgłoś
Avatar
i................e 2010-01-23, 17:50
Bleh jak ja zdechne to chce być oddany nekrofilką na wieczny urzytek
Zgłoś
Avatar
maxolek914 2010-01-24, 0:12
NekrofilkOM



szkoda że się worek nie odwinął, byłoby na hardzie
Zgłoś
Avatar
m................a 2010-01-24, 1:34
Mając taką robotę też bym piła
Zgłoś
Avatar
.................. 2010-01-24, 1:36
morphia napisał/a:

Mając taką robotę też bym piła


A bez niej nie?
Zgłoś