18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
JanJankowski 2023-08-22, 11:06 4
Dobry był i z refleksem. Nie powiem
Zgłoś
Avatar
zwierzak30 2023-08-22, 11:41 31
Aż sprawdziłem czy nie mam jakiegoś zwolnienia w odtwarzaczu.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-08-22, 12:40
Haha, jak w jakiejś durnej komedii
Zgłoś
Avatar
MafiCk 2023-08-22, 12:58
No i kurwa klasa to mi się podoba
Zgłoś
Avatar
karanakahana 2023-08-22, 14:22
śliczota, miód na oczy!
Zgłoś
Avatar
Cisiu 2023-08-22, 14:42 15
I tak drogie dzieci jak i pozostali w prosty sposób można kogoś zabić iść do puchy i spierdolić sobie żyćko.
Zgłoś
Avatar
metyoo 2023-08-22, 14:56
JanJankowski napisał/a:

Dobry był i z refleksem. Nie powiem



jaki refleks? tamten koleś brał zamach tak długo, że nie było problemu, żeby się na to przygotować
Zgłoś
Avatar
mooraz 2023-08-22, 15:35 1
metyoo napisał/a:

jaki refleks? tamten koleś brał zamach tak długo, że nie było problemu, żeby się na to przygotować



ominął cię sarkazm... przykro nam
Zgłoś
Avatar
robertocarlos23 2023-08-22, 15:35 3
Cisiu napisał/a:

I tak drogie dzieci jak i pozostali w prosty sposób można kogoś zabić iść do puchy i spierdolić sobie żyćko.



O spierdoleniu życia nie ma mowy. Interesowałem się tego typu sytuacjami, bo może ona się zdarzyć każdemu (czyt. jakiś cwaniaczek-piajczek Cię zaczepi). Jakby już faktycznie ten koleś zszedł, co czasem przy jebnięciu głową o asfalt się zdarza to przecież zaczął pierwszy. Nie wiem jak u nich, ale u nas za podobne sprawy sędzia uniewinniał lub były wyroki w stylu rok zawiasów. Nawet jak się biło dwóch typów przy czym nie wiadomo, który to agresor i jeden niefortunnie upadł to były wyroki w granicach dwóch lat. Raz gość dostał 3,5 ale to wyjebał pijanemu dziadkowi 60kg z partyzanta, samemu ważąc 120kg.
Zgłoś
Avatar
guwnix91 2023-08-22, 17:15 1
co to kurwa w slow molszyn?
Zgłoś
Avatar
Tomson102 2023-08-22, 18:29 5
robertocarlos23 napisał/a:

O spierdoleniu życia nie ma mowy. Interesowałem się tego typu sytuacjami, bo może ona się zdarzyć każdemu (czyt. jakiś cwaniaczek-piajczek Cię zaczepi). Jakby już faktycznie ten koleś zszedł, co czasem przy jebnięciu głową o asfalt się zdarza to przecież zaczął pierwszy. Nie wiem jak u nich, ale u nas za podobne sprawy sędzia uniewinniał lub były wyroki w stylu rok zawiasów. Nawet jak się biło dwóch typów przy czym nie wiadomo, który to agresor i jeden niefortunnie upadł to były wyroki w granicach dwóch lat. Raz gość dostał 3,5 ale to wyjebał pijanemu dziadkowi 60kg z partyzanta, samemu ważąc 120kg.



co nie zmienia faktu ze jesteś karany, wiele miejsc pracy sprawdza to i możesz mieć po pracy, a wiadomo ze za tym idzie ekonomia i życie sie pierdoli
Zgłoś
Avatar
marcino_zly 2023-08-22, 19:09 1
Ciota VS Pizda



Tomson102 napisał/a:

co nie zmienia faktu ze jesteś karany, wiele miejsc pracy sprawdza to i możesz mieć po pracy, a wiadomo ze za tym idzie ekonomia i życie sie pierdoli



Weź nie pierdol.
Zgłoś
Avatar
Halman2 2023-08-22, 20:50
Mniej więcej jal Najman z tym drugim, jak mu tam...
Zgłoś
Avatar
DziadMróz 2023-08-23, 0:02
robertocarlos23 napisał/a:

O spierdoleniu życia nie ma mowy. Interesowałem się tego typu sytuacjami, bo może ona się zdarzyć każdemu (czyt. jakiś cwaniaczek-piajczek Cię zaczepi). Jakby już faktycznie ten koleś zszedł, co czasem przy jebnięciu głową o asfalt się zdarza to przecież zaczął pierwszy. Nie wiem jak u nich, ale u nas za podobne sprawy sędzia uniewinniał lub były wyroki w stylu rok zawiasów. Nawet jak się biło dwóch typów przy czym nie wiadomo, który to agresor i jeden niefortunnie upadł to były wyroki w granicach dwóch lat. Raz gość dostał 3,5 ale to wyjebał pijanemu dziadkowi 60kg z partyzanta, samemu ważąc 120kg.


Faktycznie te 2 lata pudła w przypadku, gdy jest trup i sędzia nie wie który zaczął zejdzie w pierdlu jak z bicza strzelił. Podobno czasami można studia zrobić.. Są różne spotkania i można pograć w chińczyka.
Zgłoś