18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Pijany traktorzysta
pierdolnik • 2019-01-11, 15:37
Materiał ze stop cham, gość dzwoni na bagiety że mu pijany wyjechał. Jak wiadomo na wsi wg ustawy traktorzysta trzeźwy być nie musi, więc nie wiem o co gościowi chodzi

Artykuł:
Do zdarzenia doszło w czwartek, 13 grudnia na skrzyżowaniu ulic Smugowej, Legionów i Dąbrowskiej w Tomaszowie Maz. Jak wynika z filmu, który został wrzucony w serwisie YouTube na profil "STOP chamstwu na drodze", kierowca traktora wymusił pierwszeństwo przed samochodem osobowym, który jechał ulicą Dąbrowską, z pierwszeństwem przejazdu. Co ciekawe, traktorzysta wyjechał z ulicy Smugowej, która na tym odcinku jest jednokierunkowa, jechał więc pod prąd.

Zdenerwowany kierowca samochodu osobowego, który zdążył zahamować, zatrąbił. Wówczas traktorzysta zatrzymał ciągnik i zaczął się awanturować. Kierowca samochodu osobowego wezwał policję, podejrzewając, że traktorzysta może być pijany.

Patrol policji zatrzymał ciągnik kilometr dalej, w okolicy ul. Podleśnej. Kierowca rzeczywiście był pod wpływem alkoholu. Po przebadaniu okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu.

Wideo:



Link:
tomaszowmazowiecki.naszemiasto.pl/artykul/pijany-traktorzysta-wymusil-...
Zgłoś
Avatar
KaptajnDżek 2019-01-11, 16:26 1
Po chuj dzwonił do niebieskich? A nuż by po pijaku kogoś rozpierdolił i materiał na harda by był... Eee tam.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-01-11, 16:43 76
@up szkoda, że nie ciebie na przykład....
Zgłoś
Avatar
freddy.krueger 2019-01-11, 17:21
Areszty kolegium czy tam mandat zabranie prawka itd ....jak najebany to rozstrzelać na miejscu i po problemie ....
Zgłoś
Avatar
Essent 2019-01-11, 17:26
Jebany ankoholik.Jeszcze się rzucał, że to On miał pierwszeństwo ! Jebany tere fere
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-01-11, 17:27
2 promyki i prowadził. To już jest coś
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2019-01-11, 17:50 9
@up
Niektórzy rolnicy mają tyle po dwóch dniach niepicia
Zgłoś
Avatar
remus6969 2019-01-11, 18:49 11
Gdyby nie zgrywał chojraka wieśniak jebany, to pojechałby dalej i co najwyżej wylądowałby na polskich drogach. Dobrze mu tak, jebał go pies... dosłownie
Zgłoś
Avatar
penoxq 2019-01-11, 22:01
I tak mu prawka nie zabiorą jeżeli gospodarstwo to jedyny jego dochód.
Zgłoś
Avatar
panta_rhei 2019-01-11, 22:10
Zaraz pijany... Jak rolas ma 2 promile to znaczy, że pić dopiero może zaczynać
Zgłoś
Avatar
SuchyHarry 2019-01-11, 22:29
Dlaczego im mordy zawsze muszą wypikselować? W takich okolicznościach ryj powinien być widoczny. Później taki kiep 3 razy by się zastanowił, czy siadać za kierownicę czy nie będąc na cyku.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-01-11, 23:04
Nigdy tego nie pojmowałem... Skoro juz jedziesz najebany to kurwa zamknij pizde, nie rzucaj sie do ludzi i jedź powoli i ostrożnie... Tak aby nie przykuwać uwagi...
No kurwa tak na chłopski rozum...

Jak straciłem prawko kiedyś za pkty to zanim na nowo zrobiłem jeździłem samochodem. Bo musiałem. Bo chciałem.
Wtedy nauczyłem się wtapiać w tłum. Jeździłem ostrożnie i przepisowo aby kurwa właśnie nie doprowadzić do sytuacji gdzie mnie policja zatrzyma za cokolwiek a potem 500zl mandatu i laweta za kolejne 500...

Wiesiek mógł po prostu przeprosić i pojechał by do szwagra na drugą wioskę 2km dalej bez problemu.
Zgłoś
Avatar
Polokima 2019-01-12, 0:09 1
Ehhh Tomaszów.. Moje miasto takie piękne.....
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2019-01-12, 1:05 1
Velture napisał/a:

Nigdy tego nie pojmowałem... Skoro juz jedziesz najebany to kurwa zamknij pizde, nie rzucaj sie do ludzi i jedź powoli i ostrożnie... Tak aby nie przykuwać uwagi...
No kurwa tak na chłopski rozum...

Jak straciłem prawko kiedyś za pkty to zanim na nowo zrobiłem jeździłem samochodem. Bo musiałem. Bo chciałem.
Wtedy nauczyłem się wtapiać w tłum. Jeździłem ostrożnie i przepisowo aby kurwa właśnie nie doprowadzić do sytuacji gdzie mnie policja zatrzyma za cokolwiek a potem 500zl mandatu i laweta za kolejne 500...

Wiesiek mógł po prostu przeprosić i pojechał by do szwagra na drugą wioskę 2km dalej bez problemu.

Zgłoś
Avatar
X................3 2019-01-12, 1:07 1
Jeżeli ktoś taki jak ten kierowca traktora, jest na tym portalu, to proszę wiedz jedno: chuj ci w dupę buraku nie myty, następnym razem nie wsiadaj za kierownice po pijaku, ludzki śmieć kurwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie