18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Na portalu YouTube pojawił się film wideo, na którym młody chłopiec pije, pali i demonstruje wulgarne gesty. Policja wyjaśnia, czy mamy do czynienia z demoralizowaniem dziecka przez grupę starszych chłopców.

Zgłoś
Avatar
cropp1 2011-08-10, 12:14
moze im kiedys dopierdoli jak podrosnie
Zgłoś
Avatar
A................N 2011-08-10, 12:24 14
Ja kazałbym mu zjeść tego peta, odszczekać słowa i siąść na tym żubrze tak, żeby tylko denko wystawało. Wtedy zrozumiałby swój błąd.
Zgłoś
Avatar
deniZ 2011-08-10, 12:43 11
@up ale skad to dziecko ma wiedziec, ze to co robi to blad?
Przyklad ma w kolegach i pewnie w rodzicach...
Zgłoś
Avatar
Suun09 2011-08-10, 12:58
i tylko po to żeby się popisać....
Zgłoś
Avatar
Towdi 2011-08-10, 13:50 1
napierdalać kablem od prodiża i tylko patrzeć czy równo puchnie
Zgłoś
Avatar
Szamil Basajew 2011-08-10, 14:05 2
A ja nie wiem czego się tak napinacie. Wyrośnie z tego, a jak nie, to sam się zniszczy.
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2011-08-10, 15:09 2
@up ta zniszczy siebie i przy okazji kilka przystanków.
Zgłoś
Avatar
sznycel 2011-08-10, 15:25 3
Moim zdaniem rodzić ma duży (jak nie największy wpływ) na wychowanie dziecka. W tym przypadku rodzicom sto kilo gwoździ w dupsko się należy. Pomyśleć, że to jest przyszłość tego narodu (o ile on ma w ogóle jakąś przyszłość)... Jego rodzice nie dość, że sami spierdolili sobie życie to jeszcze pociągnęli za sobą niewinne dziecko, które zapewne za jakiś czas zaćpa lub zapije się na na amen... Pogratulować.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-08-10, 18:24 14
ALTON napisał/a:

Ja kazałbym mu zjeść tego peta, odszczekać słowa i siąść na tym żubrze tak, żeby tylko denko wystawało. Wtedy zrozumiałby swój błąd.



A co, sprawdzone metody z dzieciństwa?
Zgłoś
Avatar
Hybris 2011-08-10, 20:53
I teraz czas na poważne pytanie:
Gdzie byli/są rodzice?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-08-10, 21:22 2
@up nagrywają kolejny film z ich pociechą.
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2011-08-10, 23:01 6
Sory ale jak taki smark pokazał by mi faka na środku drogi to dostał by takiego buta na klatę że została by z niego roślina . Jebie mnie to że to dziecko i mają na niego wpływ starsi koledzy , jakoś kurwa ja potrafiłem się tak nie zachowywać a to wszystko dzięki kruwa temu że za przepierdolenie czegoś nie było " Nie rób tak więcej a teraz idź się bawić " tylko dostawałem wpierdol do puki mi chujostwa z głowy nie wypadły i kurwa brawo za to ! Jebane wychowywanie "bez stresowe " w dzisiejszych czasach .
Zgłoś
Avatar
Pandagul 2011-08-10, 23:24 3
Co się przejmujecie gówniarzem? Mało to kurwa takich?

Tylko czekać na dresik i białą czapeczkę, ale do czasu aż mu ktoś nie wyprostuje światopoglądu, jak nie skończy pod glanem to przy śmietniku, ew. pod sklepem.

Dopóki będą slamsy, patologia na ulicach to będą tacy ludzie, wejdźcie kurwa do biedniejszej dzielnicy to nie takie rzeczy zobaczycie. Przykładowo w Lublinie zapraszam na lubartowską, bronowice czy dziesiątą.

I widać teraz niedoskonałości systemu i to jak ma na nas wyjebane, nie zajmą się tą duża grupą takich "dzieci" a zajmą się tymi co by mogły zaszkodzić wizerunkowi w mediach, czy miejscach publicznych. Potem się chwalą co to oni zrobili. Dlaczego kurwa nie wejdą do slamsów i tam nie zrobią porządku?
Zgłoś
Avatar
Earth 2011-08-10, 23:26
Mam nadzieje, że po 21.12.2012 wszystko się zmieni =)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie