18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
JesusChytrus 2014-04-24, 14:33
Ale wy jesteście debile no ja nie mogę Nigdzie nie napisałem że uważam się za najlepszego. Wbijałem więcej goli niż ponad połowa kolesi i to były fakty. Jestem pierdoła i frajer? Według plebsu waszego pokroju - tak jestem. Ale dla mnie to komplement Wielu młodych cwaniaczków tak szafuje tymi określeniami żeby po latach płaszczyć się przed "frajerem" o pracę za ochłapy
Zgłoś
Avatar
KingOfDarkness 2014-04-24, 14:37
Jak słychać, ten pokaz aktorstwa rozbawił hieny ;p
Zgłoś
Avatar
avic 2014-04-24, 14:38 1
@Mesjach - Oj misiaczku.. kompleksy wyczuwam. Tu jest sadistic - lepiej nie pokazuj swoich słabych stron. Ofermo....
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-04-24, 14:46
Kompleksy u mnie? Potrafisz to uzasadnić... cweliku? Czy tylko tak pierdolisz dla zasady?
Zgłoś
Avatar
bohdy89 2014-04-24, 14:52
Mesjach napisał/a:

Ja zawsze byłem wybierany na końcu mimo umiejętności nieznacznie lepszych niż przeciętne wtedy. Cóż, większość ludzi to swołocz oceniająca kryteriami "lubię/nie lubię"...


Ty się chwalisz czy się żalisz?
Zgłoś
Avatar
R................i 2014-04-24, 15:19
Barcelona już o niego pyta.
Zgłoś
Avatar
tickson 2014-04-24, 16:21 1
Mesjach napisał/a:

Ale wy jesteście debile no ja nie mogę Nigdzie nie napisałem że uważam się za najlepszego. Wbijałem więcej goli niż ponad połowa kolesi i to były fakty. Jestem pierdoła i frajer? Według plebsu waszego pokroju - tak jestem. Ale dla mnie to komplement Wielu młodych cwaniaczków tak szafuje tymi określeniami żeby po latach płaszczyć się przed "frajerem" o pracę za ochłapy



Kiedyś grałem w piłkę w klubie, chodziłem na każdy trening, zależało mi bo po prostu lubiłem to co robię. Na treningach w czasie gierek zawsze coś ustrzeliłem. Był też w drużynie Michaś. Michaś też się starał, no ale nie ukrywając był po prostu słaby. Owszem, czasem coś strzelił, ale nawet ślepej kurze trafi się ziarno, jak to mówią. Przyszły w końcu mecze, w ataku oczywiście Michaś. W następnym meczu znów, i w kolejnym... Zabiło to we mnie motywację, rzuciłem to na jakiś czas w cholerę, stwierdziłem że nie ma się co z koniem kopać. Odszedłem po sezonie do sąsiedniego klubu. Po jakimś czasie dowiedziałem się, że tata Michasia prowadzi własną działalność i nieoficjalnie wspiera klub od czasu do czasu jakimiś drobnymi kwotami. Znowu w innym klubie trener (gość jeszcze dobrze przed 30) przestał mnie wystawiać chociaż miałem na koncie najwięcej bramek w drużynie bo, jak się okazało później, zwracałem się do niego po imieniu (sam jestem od niego młodszy o 4 lata), a nie per panie trenerze i strasznie mu to nie pasowało. I teraz czekam na komentarze, że też jestem słaby i frajer, a wy ignoranci może kiedyś pojmiecie, że nie zawsze czarne jest czarne, a białe białe
Zgłoś
Avatar
avic 2014-04-24, 16:22 2
@Mesjach - mogę. I nawet to zrobię. Co prawda nie przytoczę żadnych dowodów naukowych - a jedynie własne spostrzeżenia. Widzisz - "wybieranie do drużyny" w powyżej przytoczonym kontekście oznacza zazwyczaj okres, gdy bardziej martwisz się o to, że mama nie puści na dwór bo późno, niż o to za co kupić żarcie. Innymi słowy - dzieciństwo/młodość. Nie oczekuj od dzieciaków, że będą kierowały się zmysłem taktycznym, wybierając kogoś, komu wydaje się, że jest dobry. Nie wnikam w to, czy byleś. Zwyczajnie Cię widocznie nie lubili. A argument, o tym, że ktoś będzie się "płaszczył o pracę za ochłapy" przed kimś kogo taktował jak frajera, którego nie lubił w dzieciństwie (dobrze zrozumiałem z kontekstu? Chyba tak. A i słownictwo Twoje), bo frajerowi uda się zwojować świat a innym nie - dopełnia obrazu całości Twojego podejścia do życia w tej kwestii. I pokazuje próbę podleczenia kompleksów. Kontent Waszmości? Bo więcej wyjaśnień nie będzie.
Zgłoś
Avatar
KuNA89 2014-04-24, 17:14
Teeej! Zostawcie Mesjacha w spokoju. Przecież chłop ma ponad przeciętne umiejętności. Jak go jeszcze po 10 latach boli dupa, że go koledzy w gimbazie nie lubili to tutaj mu przykrość robicie jeszcze większą Jeszcze mama będzie musiała mu opłacać leczenie i dupę maścią smarować bo chłop sobie krzywdę zrobi jak przeczyta te wasze niewybredne komentarze ...
Zgłoś
Avatar
lapps 2014-04-24, 17:59
jebac pilke nozna
Zgłoś
Avatar
JesusChytrus 2014-04-24, 18:07
Dziękuję avic za wyjaśnienia. Nie zgadzam się z nimi aczkolwiek propsy za kulturalną odpowiedź
kuna89 - huehuehue, trudno określić czy to specyficzne poczucie humoru czy upadłeś aż tak nisko...
Zgłoś
Avatar
majko11 2014-04-24, 18:42
Co te małpy w tle?
Zgłoś
Avatar
Downnian 2014-04-24, 20:06 1
lapps napisał/a:

jebac pilke nozna



I polskie znaki!
Zgłoś
Avatar
Bembols 2014-04-24, 21:21
Mesjach napisał/a:

Ja zawsze byłem wybierany na końcu mimo umiejętności nieznacznie lepszych niż przeciętne wtedy. Cóż, większość ludzi to swołocz oceniająca kryteriami "lubię/nie lubię"...


Chwalisz się czy żalisz, że cie nie lubili w młodości kutasiarzu
Zgłoś