18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Piotr Kaszubski aresztowany
Infit • 2016-12-30, 0:19
Nie wiem czy pamiętacie małe zamieszanie z tym oto osobnikiem (Piotrem Kaszubskim) i portalem sadistic.pl jakie miało miejsce w 2013 roku (oto linki do tematu klik )

Kim jest ta osoba tak pokrótce ?!
Zniewieściały z ciężkimi zaburzeniami narcystycznymi milioner/przestępca, który cyzelował swój medialny wizerunek i który przez ponad 2 lata prowadził różnego rodzaju sprzedaż swoich produktów żerując na klientach oraz na którym ciąży aż 6 zarzutów postawionych mu przez prokuraturę.

sami oceńcie poziom jaki reprezentuje ta osoba


tutaj film o jego przestępczej działalności


A TERAZ NAJLEPSZE OD PONAD ROKU UKRYWAŁ SIĘ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI, POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM 4 GODZINY OD NAGRANIA TEGO FILMIKU ZOSTAŁ ARESZTOWANY W AUSTRII W WIGILIE ! ZOSTANIE PRZETRANSPORTOWANY DO POLSKI I OSADZONY W WIĘZIENIU BRAKOWAŁO MI TYLKO PIOSENKI LAST CHRISTMAS

Zgłoś
Avatar
Insaner 2016-12-30, 16:56
sumka napisał/a:

Cała sprawa w sumie mi wisi ale ta brawurowa akcja z zatrzymaniem w Wigilie śmierdzi politycznie nacechowanym szpanerstwem.



Jeśli złapali go w 4h po publikacji filmu to mam wrażenie, że to może mieć związek właśnie z wrzuceniem go do sieci. Być może udało im się go szybko namierzyć gdy to zrobił.
Zgłoś
Avatar
Helmut1.8 2016-12-30, 17:54
Chuj mu w dupe, oby w plecy zaliczył jak pies ogrodnika szczerze będę mu dziś rzyczył!
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2016-12-30, 19:15
Wydymał frajerów na kasę. Odpowie za to przed sądem, ale nie widzę tutaj żadnego powodu do nienawiści Okradł idiotów, a nie jak np. polityczne kurwy, wszystkich.
Zgłoś
Avatar
e................0 2016-12-30, 19:41
@alexandrus Miałem nadzieję że nie jestem sam, mój kraj taki piękny...
Zgłoś
Avatar
Artu 2016-12-30, 22:57
Oj będzie go kukla swędziała, oj będzie...
aaa nie...
Będzie chuchał zamiast pierdzieć
Zgłoś
Avatar
S................n 2016-12-31, 0:41
Pamiętacie aferę z dopalaczami? Takie głośne to było jak zatrzymali gościa którzy miał sieć sklepów z dopalaczami itd. z czasem sprawa ucichła, skoro sprawa ucichła to znaczy, że siedzieć nie poszedł.

Podobnie będzie tuta, usłyszymy jaki zarzut dostanie itd. ale wyroku już nie, jeśli jednak tak to nie będzie on prawomocny i na tym temat się zakończy. Będę zdziwiony jeśli jednak koleś pójdzie siedzieć.

Ktoś kto śpi na kasie raczej siedzieć nie idzie bo może albo dać w łapę, albo mu zamienią karę na baaaardzo wysoką grzywnę, która dla takiej osoby jest jak mandat 500zł dla przeciętnego janusza, albo posiedzi jeden dzień i wyjdzie za kaucję.
Zgłoś
Avatar
chłop_małorolny 2016-12-31, 11:54
Mądry koleś który znalazł stado baranów do ogolenia, podobnie jak twórca dopalaczy albo Ojciec Dyrektor.
Gdyby nie wyglądał jak pedryl to bym go szanował.
Najpierw powinni pozwać TVN za wypromowanie go.
Zgłoś
Avatar
marecky86 2016-12-31, 12:08
alexandrus napisał/a:

Kurwa... nie wiem... ale to jest jeden z takich... którym z radością bym bagnetem po bebechach dłubał... dziką radością. Gościu wyzwala we mnie takie pojebane emocje, że to nawet gniew już nie jest. Mam nadzieję ,że tej kurwy do aresztu śledczego żywej nie dowiozą.


Dlaczego mieliby go nie dowieźć żywego? Wiesz, co z nim zrobią w więzieniu?
Zgłoś
Avatar
S................n 2016-12-31, 13:51
Jonxx napisał/a:

Jak go złapali?



W necie nikt nie jest anonimowy. Nawet przciętny Kowalski może Cię namierzyć po adresie IP.
Zgłoś
Avatar
X................J 2016-12-31, 16:49
alexandrus napisał/a:



W necie nikt nie jest anonimowy. Nawet przciętny Kowalski może Cię namierzyć po adresie IP.



Wyjebał ludzi na miliony, a nie umiałby Tora + vpn użyć?... Przecież wtedy jesteś praktycznie nie do namierzenia.
Zgłoś
Avatar
J................3 2016-12-31, 19:52
alexandrus napisał/a:

Kurwa... nie wiem... ale to jest jeden z takich... którym z radością bym bagnetem po bebechach dłubał... dziką radością. Gościu wyzwala we mnie takie pojebane emocje, że to nawet gniew już nie jest. Mam nadzieję ,że tej kurwy do aresztu śledczego żywej nie dowiozą.



Taka wypowiedź to czysty antysemityzm
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2017-01-01, 11:51
alexandrus napisał/a:

W necie nikt nie jest anonimowy. Nawet przciętny Kowalski może Cię namierzyć po adresie IP.


Chyba 10 lat temu. Teraz to nie jest takie proste - musiałby uzyskać taką informację od operatora... Chyba, że ten twój Kowalski jest prokuratorem albo operatorem sieci.
Zgłoś
Avatar
tentierienten 2017-01-02, 18:01
Ładny chłop z niego i pięknie śpiewa!!
Zgłoś