18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Piotr Kaszubski aresztowany
Infit • 2016-12-30, 0:19
Nie wiem czy pamiętacie małe zamieszanie z tym oto osobnikiem (Piotrem Kaszubskim) i portalem sadistic.pl jakie miało miejsce w 2013 roku (oto linki do tematu klik )

Kim jest ta osoba tak pokrótce ?!
Zniewieściały z ciężkimi zaburzeniami narcystycznymi milioner/przestępca, który cyzelował swój medialny wizerunek i który przez ponad 2 lata prowadził różnego rodzaju sprzedaż swoich produktów żerując na klientach oraz na którym ciąży aż 6 zarzutów postawionych mu przez prokuraturę.

sami oceńcie poziom jaki reprezentuje ta osoba


tutaj film o jego przestępczej działalności


A TERAZ NAJLEPSZE OD PONAD ROKU UKRYWAŁ SIĘ PRZED WYMIAREM SPRAWIEDLIWOŚCI, POSZUKIWANY LISTEM GOŃCZYM 4 GODZINY OD NAGRANIA TEGO FILMIKU ZOSTAŁ ARESZTOWANY W AUSTRII W WIGILIE ! ZOSTANIE PRZETRANSPORTOWANY DO POLSKI I OSADZONY W WIĘZIENIU BRAKOWAŁO MI TYLKO PIOSENKI LAST CHRISTMAS

Zgłoś
Avatar
mazga50 2016-12-30, 0:37 67
chciałem napisać, że go przecwelują w pierdlu, ale wygląda na takiego, który to lubi...
Zgłoś
Avatar
S................n 2016-12-30, 0:42 99
Kurwa... nie wiem... ale to jest jeden z takich... którym z radością bym bagnetem po bebechach dłubał... dziką radością. Gościu wyzwala we mnie takie pojebane emocje, że to nawet gniew już nie jest. Mam nadzieję ,że tej kurwy do aresztu śledczego żywej nie dowiozą.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2016-12-30, 0:45 7
@up

Faktycznie trochę Cię poniosło.
Zgłoś
Avatar
maksymilian45 2016-12-30, 1:26 31
Wiecie co jest najsmutniejsze w tym wszystkim?
To że ludzie to debile i myślą że dzięki tabletkom zgubią wagę. Gdyby zaczerpnęli odrobinę podstawowej wiedzy to zdaliby sobie sprawę że za utratę wagi odpowiada dieta z deficytem kalorycznym + cardio czy jakakolwiek inna forma aktywności fizycznej.
Po drugie smutne jest to że ze względu na nędzne warunki życia w Polsce, ludzie są w stanie wciskać kit innym aby tylko sprzedać to gówno i zarobić na tym. Wiedzą że kłamią no ale muszą żeby jakoś przeżyć... Tak działa dziś świat, bardzo smutne.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-12-30, 1:44 2
maksymilian45 napisał/a:

Wiecie co jest najsmutniejsze w tym wszystkim?
To że ludzie to debile i myślą że dzięki tabletkom zgubią wagę.



Jeszcze smutniejsze jest to, że ludzie uwierzyli w to, że sprzedając świerszcze można zarobić kokosy umożliwiające otwarcie własnej kliniki i zarobienie miliona. Tacy co w to uwierzyli są dodatkowo przeświadczeni w przekonaniu o niesprawiedliwości jaka ich dotknęła, bo taki inżynier np zarabia więcej od nich.
Zgłoś
Avatar
Biszkopt22 2016-12-30, 2:13 1
Tak sie czasem zastanawiam.... Na chuj coś takiego żyje??
Zgłoś
Avatar
M4rdi 2016-12-30, 5:32 15
Jaki kraj taki Escobar
Zgłoś
Avatar
pakicito 2016-12-30, 7:36 2
ale nic nie wiadomo o tej dupie z reklamy, może się oddaje za kasę, ktoś wie?
Zgłoś
Avatar
sumka 2016-12-30, 8:01
Cała sprawa w sumie mi wisi ale ta brawurowa akcja z zatrzymaniem w Wigilie śmierdzi politycznie nacechowanym szpanerstwem.
Zgłoś
Avatar
Boss-man 2016-12-30, 8:03 1
Pies mu mordę lizał.
Zgłoś
Avatar
dydolpawel 2016-12-30, 10:24
Podobny do Gracjana
Zgłoś
Avatar
wcd 2016-12-30, 11:19 2
alexandrus napisał/a:

Kurwa... nie wiem... ale to jest jeden z takich... którym z radością bym bagnetem po bebechach dłubał... dziką radością. Gościu wyzwala we mnie takie pojebane emocje, że to nawet gniew już nie jest. Mam nadzieję ,że tej kurwy do aresztu śledczego żywej nie dowiozą.


A co Ty chłopie, własnego życia nie masz, że tak się nakręcasz jakąś pizdeczką z sieci?
Strach się bać Ciebie...

No chyba, że sam byłeś jego klientem D:
Zgłoś
Avatar
u................t 2016-12-30, 11:23 2
@up
akurat mam podobne odczucia więc alexandrus ma zdrowe podejście
Zgłoś
Avatar
wcd 2016-12-30, 11:28 18
ulthart napisał/a:

@up
akurat mam podobne odczucia więc alexandrus ma zdrowe podejście


To, że masz podobnie, jeszcze nie świadczy o waszym zdrowiu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie