18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Otóż moi drodzy sadole... Pogrzebałem trochę w sieci. Niewiele osób wie, że jest możliwość przywrócenia strony www (każdej) nawet z przed kilku lat. Zrobiłem to samo ze stroną kliniki tego debila (niby jego) i wszystko się wyjaśniło. To jest screen z dnia 14 czerwca 2012 roku i skład zespołu kliniki :

dla zainteresowanych link : web.archive.org/web/20120614192454/http://www.estinity.pl/zespol/
A to jest screen z bieżącej wersji strony :


Jak widać na załączonych obrazkach jest to zwykła "podkładka" i marionetka w rękach firmy dla której ma robić reklamę i "grać swoją rolę". A na koniec jeszcze pokażę wam siedzibę tej wielkiej i cudownej kliniki ( adres wzięty z powszechnego spisu firm )

Firma mieści się w zwykłym bloku bo jest taniej, a specjaliści nazywają ją raczej gabinetem niż kliniką. Zakończył bym wspaniałym akcentem : "Chuj mu w dupę" ,ale podejrzewam, że mógł by się ucieszyć
Zgłoś
Avatar
achujciwcycki 2013-03-07, 21:56 7
powie mi ktoś do czego to się odnosi?
Zgłoś
Avatar
haqer 2013-03-07, 22:04 87
achujciwcycki napisał/a:

powie mi ktoś do czego to się odnosi?

W skrócie :
Piotr Gej Kaszubski, marny aktorzyna reklamowy, pozoruje w mediach na milionera który z kieszonkowych i prac w stajni uzbierał kilkaset tysięcy złotych na założenie własnej kliniki. We wszystkich mediach również wciska ludziom kit że ma parę milionów na koncie, a dzieciaki się tym jarają myśląc, że polska to kraj dla młodych biznesmenów.

zapomniałem dodać, że ma 21 lat, a "klinikę" niby założył w wieku lat 20-tu.
Zgłoś
Avatar
Wolfi 2013-03-07, 22:08 1
nie znam kolesia. myślę że wylewasz jakieś swoje żale
Zgłoś
Avatar
haqer 2013-03-07, 22:12 34
Wolfi napisał/a:

nie znam kolesia. myślę że wylewasz jakieś swoje żale

Jeśli nie znasz to poszukaj na youtube. Gwarantuję Ci, że jak go posłuchasz to podzielisz moje zdanie. Żadna Ciota nie będzie mi wmawiała, że w Polsce jest tak cudownie dla młodych przedsiębiorców, bo miałem się już okazję o tym przekonać. A jego zauważyłem przypadkowo w jakiejś telewizji w robocie.
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-03-07, 22:16 39
Wolfi , chodzi o to że ten koleś co jest na fotce podaje się za właściciela kliniki a jest tylko jakimś tam typkiem co ma nawiązywać kontakty z mediami (czyli jest pracownikiem tej kliniki a nie dzianym właścicielem) . Twierdzi że jest milionerem i swój głupi metroseksualny ryj pokazuje w TV. Między innymi przez takich pozerów jak on nie włączam telewizora.
Co do wylewania żali to ja wole swoje życie , ale jednak wkurwiają mnie właśnie tacy jebani "celebryci" którzy są znani z tego że są znani. Ani kurwa nie śpiewają ani nie tańczą (no dobra zły przykład bo teraz nawet matka Madzi tańczy i śpiewa w TVN) , nie są aktorami , nie mają mózgu a ich życie polega na byciu śledzonym przez fotoreporterów i wypowiadaniu się na tematy na które nie mają pojęcia.
Zgłoś
Avatar
Eurek 2013-03-07, 22:24 9
i na chuj sami nakrecacie na niego nagonnke, niech zniknie, prysnie jak banka bo gowno z niego jest bylo i bedzie
Zgłoś
Avatar
Wolfi 2013-03-07, 22:25 2
ok, kumam
Zgłoś
Avatar
matylducha 2013-03-07, 22:30 5
przecież jak go pokazują w Tuskowizji, że to taki sukces odniósł, a z dupy się wział, to to musi być ściema
kiedyś i mnie się napatoczył z nim wywiad- koniki polne sprzedawał, trafił w niszę i tak pomnożył swe kieszonkowe.. jak to usłyszałam to myślałam że jebnę.
Zgłoś
Avatar
J................r 2013-03-07, 22:37 3

DOBRA ROBOTA PIWO !!

ps. A gnojom z Estinity za ta scieme CHUJ W DUPE !!
Zgłoś
Avatar
N................o 2013-03-07, 22:45 104
Zgłoś
Avatar
gargo 2013-03-07, 23:00 1
Who the fuck is Piotr Kaszubski??
Zgłoś
Avatar
j................e 2013-03-07, 23:07 1
Nie wiem jak to zadziałało, ale w tym bloku kaszubski jeszcze kilka lat temu mieszkał to jedno, a drugie, że teraz jest oklejone jakimiś chujowymi foliami z napisem ESTINITY, a w oknach stoją kwiatki doniczkowe i wiszą firanki jak w kuchni Ta cała klinika mieści się niby przy stacji metra "Służew". Kto ciekawy możę oglądnąć. W gimnazjum świerszczami handlował, sprawdzone info.
Zgłoś
Avatar
k................c 2013-03-07, 23:09
haqer napisał/a:

Niewiele osób wie, że jest możliwość przywrócenia strony www (każdej) nawet z przed kilku lat.



w jaki sposób?
Zgłoś
Avatar
mart8 2013-03-07, 23:12 12
k181c napisał/a:



w jaki sposób?



web.archive.org
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie